Eylül 16, 2018

Alsancak Midea Servisi

Alsancak midea servisi, uzun yıllardır hizmet verdiği bu bölgede kaliteli servislerden birisidir. Disiplin ve güven çerçevesinde gerçekleşen çalışmalar sonucunda müşteri memnuniyeti hep üst seviyede tutulmaktadır. Sizden gelen geri dönüşlerin olumlu olması bizim işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir göstergesidir. Müşteri portföyümüz bu nedenle her geçen gün artış göstermektedir. Alsancak midea servis telefon numarası 0(232) 404 5 404  olan hattan bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Alsancak bölgesi son yıllarda oldukça gelişen ve nüfus anlamında kalabalıklaşan bölgelerden biri haline gelmiştir. Son yıllarda yakalanan ivme ile metropol bir yerleşim olmuştur. Nüfusun kalabalık olması ise birçok ihtiyaç açığı yaratmaktadır. Bunlardan biri ise evde kullanmakta olduğunuz elektronik aletler için bakım ve onarım ihtiyacıdır. Midea Alsancak servisi bu ihtiyaçlarınız için sizlere en kısa zaman içerisinde karşılık vermektedir. Her ne kadar kalabalık olursa olsun herkese yetişebilecek kapasiteye sahip bir firmayız. Bunla ilgili bir sıkıntı yaşamadan hepinize yetişebilecek istihdama sahip olmakta ve bunu korumaktayız.

Midea markası bu semtte yaşayan kişilerce çok tercih edilenlerden birisidir. Hizmet konusunda müşteri memnun edildiği gibi satışta da aynı şeyler söylenebilir. Midea’nın ana gayesi sorunsuz işlemler serisi sunmaktır. Köklü firma olmanın yegâne nedenlerinden birisi de şüphesiz ki budur. Sektörde sağlam bir yapıya sahip olmak kolay olmamıştır.

 

Alsancak Midea Beyazeşya Servisi

Cihazınız arızalandığında parça sıkıntısı olacağını düşünmeyin. Yeterli parça stokumuz sayesinde çözülemeyecek arıza yok denecek kadar azdır. Hatta ekip araçlarımız bir nevi ‘mobil depo’ olduğundan dolayı yanlarında olan parça ile ilk ziyarette arıza çözme olasılığı çok yüksektir. Alsancak midea servisi bu yönden kalitelisini hiçbir zaman bozmamaktadır.

Alsancak midea servisleri hizmet verilen cihazları şu şekildedir;

  • Midea beyaz eşya servisi
  • Midea klima servisi
  • Midea çamaşır makinesi servisi
  • Midea bulaşık makinesi servisi
  • Midea buzdolabı servisi

Hizmet verdiğimiz ürünler bunlar ile sınırlıdır. Bunlar dışında kalan cihazlar için hizmetimiz bulunmamaktadır. Bu gördüğünüz cihazlar içerisinde önem derecesini soracak olursanız tabi ki buzdolabıdır. Buzdolabı arızalarında içerisinde bulunan gıdaların bozulma riskini göz önüne alırsak öncelik vererek mağduriyeti gidermek daha mantıklı olacaktır. Çünkü içerisindeki gıdaların bozulması demek ek bir maddi gider demektir. Bunu yaşamamanız için öncelik tanımaktayız. Beyaz eşya ürünleri için montaj hizmetimiz olmamaktadır. Sadece midea klima montajı yapmaktayız.

İnsanlar artık servislere karşı yargıyla yaklaşmaktadır. Çünkü gerek haberlerde olsun gerekse kulaktan kulağa yayınlar bilgilerde tecrübesiz birçok servis türediği duyulmuştur. Bu konu üzerinde düşünmekte fazlasıyla da haklısınızdır. Kim cihazını korumak istemez ki? Alsancak midea servisi aradığınızda size yönlendireceğimiz tecrübeli ustalar sayesinde hata payı düşünülmeksizin arıza onarılır ve bakım işlemleriniz yerine getirilir. Kaliteli servis almanın keyfini yaşamak istiyorsanız yukarıda ki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi