Temmuz 17, 2019

Ankara Daikin Servisi – 0850 562 5103

Ankara Daikin Servisi

Ankara daikin servisi, sizlere klima bakım, onarım ve montaj hizmeti sunmaktadır. Klima ile yaşadığınız sorunları artık bir kenarı bırakabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede hizmet vererek bunları sorun olmaktan anında çıkartıyoruz. Her yıl çıkan modellerde kademe atlayarak ilerleyen Daikin markasına uyumlu teknisyenler yetiştiriyoruz. Ankara daikin klima servis elemanları kendini sürekli geliştirip her çıkan model için fikir sahibi olmaktadır.

Hızlı ve hesaplı hizmet almak bir serviste aradığınız temel özelliklerden olduğunu biliyoruz. Bunun bilincinde davranarak size memnun kalacağınız bir hizmet kalitesi sunmaktayız. Tam donanımlı araçlar ile parça sıkıntısı yaşamadan arıza işlemleri yerinde halledilir. Cihazın sökülmesi ve ya atölyeye götürülmesine hiç gerek yoktur. Tüm arızalar adreste yapılabilmektedir.

Günümüz yaşam koşullarında artık mutlaka her evde bulunan bu cihazlar; gerek yazın gerekse kışın büyük ihtiyacımız olmaktadır. Özellikle yazın sıcaklarına en iyi cevabı veren klimalar, bizler için adeta olmazsa olmazdır. Bu nedenle durduk yere arıza yapması yerine zamanında bakımları yaptırmanız sizlerin faydasına olacaktır. Ankara daikin klima bakım servisinden randevu alarak bakımlar için geç kalmayın.

Bakım işlemlerinde ne üstten bir bakım ne de uzun gereksiz şekilde yapmaktayız. Bakım sırasında sadece esas kontrolleri ve temizliği yapılması gereken noktaları hedef alır, doğru şekilde sonuçlandırırız. Hiçbir detayı atlamadan doğru yerlere müdahale ederek gerçek bir bakım yapılmış olur. Ankara daikin servisi yılların verdiği tecrübe ile bunu gerektiği şekilde yerine getirmektedir.

Kış aylarında yağmurdan ve soğuk havadan, yaz aylarında ise yoğun sıcaktan rahatsız olan klimalar için kontrolleri yapılması mecbur hale gelir. Gittiği yere kadar gitsin mantığıyla klimaya büyük zararlar verebilirsiniz. Uygun maliyetle bakım yapılması varken, arızalandıktan sonra yüksek maliyetlerden parça değişiminin olmasını kim ister ki? Bu nedenle bu konuda hassasiyetinizi öne sürmelisiniz.

Ayrıca bunun dışında kalan bir diğer etkende işin hastalık boyutudur. Sürekli dış etkenden gelen toz, kir vb. şeyleri de size geri üflemesi sağlık sorunları açabilir. Sağlığınız için dahi yılda en azından 1 defa yaptırınız.

ankara daikin servisi, ankara daikin klima servisi, ankara daikin klima bakım

Daikin Klima Servisi

Uzun senelerdir bu sektörün içinde bulunan Ankara daikin klima servisi, en iyi hizmet sunan firmalardan birisidir. Aldığınız hizmetten memnun olma olasılığınız epey bir yüksektir. Klima konusunda kapsamlı ekip ve alete sahip olduğumuzdan dolayı gözünüz arkada kalmasın. Yapılan işlemden sonra bir yıllık garanti verilmesi de sizlere tam anlamıyla güven aşılamaktadır.

Cihazın performansı zamanla düşebilir fakat bunu fark etmeyebilirsiniz. Çünkü devamlı olarak aynı ortamda bulunduğunuzdan yavaş yavaş performans düşmesi sizin hissetmenize engel olacaktır. Bunu bakım işlemi gördükten sonra aradaki farkta anlayabilirsiniz.

Klima bakım ve onarım dışında bir de yer değiştirme işlemi uygulamaktayız. Klimanın bir yerden başka bir yere taşınması, klimanın söküm işlemi ve sökük klimanın montaj işlemi yapılmaktadır. Yeni aldığınız sıfır klimanın ilk montajını yapmıyoruz. Onun için müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir.

Oldukça kısa sürede arıza tespiti yapan Ankara daikin servis, sizleri meşgul etmeden anında sonuca gidecektir. Hızlı ve pratik çözümlere bir de teknoloji dostu olmamız eklenince günde 2 kat daha fazla servis yapmaktayız. Bekleme sorununuz ortadan kalkıyor ve kısa sürede hizmet alabiliyorsunuz. Bizden arıza randevusu almanız yeterli olacaktır. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Birçok arıza işlemi, geniş malzeme stoku sayesinde anında çözülmektedir. Ankara daikin servisi adresinize geldiğinde arızayı çözer ve cihazı çalışır vaziyette denedikten sonra oradan ayrılır. Aklınızda soru işareti kalmadan teknisyenlerimiz her konuda size bilgi verir. Bize ulaşmak gayet kolaydır. Yukarıda ki numarayı arayarak hemen servis kaydı oluşturabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir