Ocak 31, 2020

Başiskele Ariston Servisi

Başiskele ariston servisi, çalışma hayatına başladığı ilk günden bu yana binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Bugüne kadar gerek ev gerek iş yeri birçok yere girip çıkıldı. Müşteri memnuniyeti her zaman zirvede tutularak herkese en iyi şekilde hizmet verdik. Kendinden emin tecrübeli personellerimiz hata payı olmadan arıza tespiti ve bakım işlemlerini yerine getirmişlerdir. Bu konuda servis olarak kendimize güvenimiz tamdır. 0537 510 35 41 arayabilirsiniz.

Servisimiz tarafından yapılan cihazlarda takılan parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti sağlanmaktadır. Eğer tekrar aynı arıza meydana gelirse ve ya her hangi bir şikâyetiniz olur ise ariston Başiskele servisi arayarak destek alabilirsiniz. Gün içerisinde aktif şekilde dolaşan ekiplerimiz adresinize en kısa sürede uğrayacaktır. Bizi arayıp randevu almanız yeterlidir.

Cihazınızda arıza meydana geldi ve Ariston Başiskele servis aradınız. Gelip öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Arızalı parça bulunduktan sonra kontrolü mümkün olan diğer parçalarında durumuna bakarız. Çalışmadan kontrolü mümkün olmayan parçalar için ise tabi ki bir şey söyleyemeyiz. Tam olarak netleştikten sonra size fiyat bilgisi verilmektedir. Dilerseniz cihazın onarımı yapar, test edilip kontrolü yaparız. Daha sonrasında adresinizden ayrılırız.

Ariston nerenin ürünü? Diye sorulara sıkça rastlamaktayız. Ariston İtalya menşeili bir üründür. Sektöre 1930 yılında adım atmış. Isıtıcı ve elektroniğe girmesi 1960lı yılları bulmuştur. 1990lı yıllarda doğu Avrupa ve Asya’ya açılmıştır. Yani büyümesi çok eski bir tarihe dayanmıyor. Hatta kombi üretimleri 2000li yıllarda başlanmıştır. Fakat ariston kombi sektöre hızlı bir giriş yaptı, baya satışa sahip oldu. Kalite anlamında da kullanıcılarından tam not almasını bildi. Hal böyle olunca şuanda ülkemizde çok yaygın kullanıma sahip oldu.

 

Başiskele ariston servisleri hizmet verilen cihazlar;

  • Ariston beyaz eşya servisi
  • Ariston kombi servisi
  • Ariston klima servisi
  • Ariston buzdolabı servisi
  • Ariston çamaşır makinesi servisi
  • Ariston bulaşık makinesi servisi
başiskele ariston servisi

Ariston Başiskele Kombi Servisi

Elektronik cihazlarda yıllar geçtikçe kullanım esnasında deformasyonlar yaşanabilir. Bazen de hiçbir deformasyon olmadan aniden bozulur. Bu elektronik aletlerin fıtratında vardır. Şuan çalışan cihaz 2 dakika sonra çalışmaz. Yani biraz kullanım, biraz elektriksel sebepler birazda şans işidir. Bunlara önlem alabilmek için elektrik prizlerinin elektrik önleyici olanlarından kullanılabilir. Elektrikçi çağrılarak şartele koruma taktırılabilir. Bu kısım servisin ilgileneceği taraf değildir. Onlar dışında cihazların bakımları gerekecektir. Kombi ve klima başta olmak üzere her cihaz bakıma ihtiyaç duyacaktır. Bunların bakımını yaptırmak bir nebze koruma altına almaktır.

Cihazların bakım ve onarım işlemleri için bizzat biz sizlere yardımcı olmaktayız. Fakat ilk kurulum işlemi yapılacak ise Başiskele ariston yetkili servisi çağırmanız gerekecektir. Kurulum işlemlerini onlar tamamlar garantisini imzalar. Biz ilgili markaya özel servis hizmeti sağlamaktayız.

Özellikle kombi kullanımında bakım yaptırmamak gibi bir hataya düşmeyin. Bakım kombide cihazın gerek çalışma performansı gerekse enerji tasarrufu konusunda çok fark etmektedir. Kim daha çok para vererek daha az ısınmayı ister ki? Kimse istemez ama her yıl bakımını yaptırmayan çok fazla kişi var. Bu yanlışa düşmeyip düzenli şekilde bakımı yaptırın yoksa arızalandığında daha yüksek bedellerle karşı karşıya kalacaksınız. Bakım işlemleri konusunda en iyilerden biri olan ariston kombi Başiskele servisi çalışanları sizlere de aynı değerde hizmet sağlayacaktır.

Kayıt açtırmak için bizi aradığınızda servisi istediğiniz yerin bilgilerini, ad soyad ve telefon numaranızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Kayıt tutan arkadaşlar gerekli kişiye anında bildirecekler ve listeye alınacaksınız. Böylece Başiskele ariston servisi adresinize en kısa sürede gelecek demektir. 0850 222 41 23 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir