Bayraklı Lambert Servisi

Bayraklı lambert servisi, kesintisiz hizmet anlayışıyla görevini uzun yıllardır layıkıyla yerine getirmektedir. Soğuk kış mevsimlerine girmeden önce mutlaka kombilerin bakımlarının yapılmış olması gerekir. Bayraklı geneline kombi bakımı, onarımı yapan Bayraklı lambert kombi servisi konusunda oldukça profesyoneldir. Gerekli bakımları yapılmayan kombiler, çeşitli arızalar ile insanların başını ağrıtmaktadır. Bu gibi durumlarda çözüm aramak ve kombilerin arızalarının nedenini öğrenmek, tamirini gerçekleştirmek isteyenler için en doğru ve güvenilir adres yine biz olmaktayız.

Firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan doğru müdahaleler ile kombilerde daha kötü arızaların oluşumu engellenir. Başta Bayraklı olmak üzere tüm ilçelerde hizmet veren firmamız, köklü ve oldukça sağlam bir firmadır. Aynı zamanda 1 yıl işçilik ve parça garantisi verilmekte olup en uygun fiyat tarifesi uygulanır.

Sunduğu kaliteli hizmet ile Bayraklı lambert servisi müşterilere memnuniyet garantisi vermektedir. Gerekli vergi levhası olan firmamız, yapılan tamir ve bakım işlemlerine kendi garantisini verir. Evde yapılan servis hizmeti ile müşterilerin güven duyması sağlanır.

Kombide parça değişimi yapılacaksa, sökülen arızalı parça yerine orijinal bir parça takılır ve eskimiş arızalı parça dönüşüme verilir. Takılan parçanın sağlıklı ve uzun ömürlü olduğunu vaat etmekle birlikte 1 yıl da garanti sunulmaktadır. Müşterilerin bütçesi, firmamız için önemlidir ve müşterilerin bütçesini zor durumda bırakmayacak bir fiyat verilir. Bu fiyat, genel olarak piyasadaki en uygun fiyatlardan biri olmaktadır.

Kombilerdeki ufak sorunlar, bazen görmezlikten gelinmekte ve ufak sorunlar giderek büyüyerek büyük arızaları oluşturmaktadır. Arıza ne kadar küçük olursa olsun, anında müdahale edilerek büyük arızaların ve daha büyük paraların elden çıkması önlenmelidir. Kombilerin bakımları yapılmadığı takdirde; hoş olmayan kokular gelir, masraflı tadilatlar oluşur, kombilerin kullanım ömrü azalır, enerji harcaması %40 kadar artar ve kısa vadede büyük mali külfete neden olur.

bayraklı lambert servisi, bayraklı lambert kombi servisi

Bayraklı Lambert Kombi Servisi

Bayraklı Lambert Servisi müşteri memnuniyeti ilkesine önem verir ve müşteri memnuniyetini güncel tutmak için sürekli iyileştirmeler yapmaktadır. Kombilerinin enerji verimini arttırmak ve kullanım ömrünü uzatmak isteyen kişiler, kombilerin düzenli bakımı için Bayraklı lambert kombi servisi ile iletişime geçmelidir. Kombideki hata kodları ve arızalarının çözümü en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Hızlı hizmet anlayışının sürekli kalması için eğitimli ve işinde uzman olan bir ekip ile çalışılmaktadır. Firmamıza saniyeler içinde ulaşmak için tek bir telefon yeterlidir.

Arıza kaydı oluşturan kişilerin evine giden servis ekibimiz, kombinin arızası ve çözümü hakkındaki bilgileri müşterilere iletmektedir. Arızanın tamiri için tutan ücret, onarıma başlamadan önce müşterilere söylenir ve bilgilendirme yapılır. Arıza ufak ve orta boyutluysa servis işlemi evde yapılırken, daha büyük arızalarda servis merkezine gitmesi zorunludur. Bu 100’de 3 ihtimal yani çok düşük bir ihtimaldir.

Profesyonel ve uzman servis kadrosu ile müşteri memnuniyetini hedef edinmiş Bayraklı lambert kombi servisi kalite standartlarının üzerinde hizmet vermektedir. Lambert gibi tanınmış bir kombinin tamirini ve bakımını gerçekleştiren ekibimiz, ilgili bölümlerden mezundur ve uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş kişilerden oluşmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz, yıllık periyotlarda kombilerin bakımını gerçekleştirirken tozlanma kontrolü yapmaktadır.

Klima ve kombilerin bakımları kesinlikle aksatılmamalıdır. Özellikle kombilerin bakımı yılda en az 1 kere yapılması gerekir. Bakımları yapılmayan kombilerde, başlıca performans düşüklüğü ve sık sık arıza oluşması gibi durumlar görülür. Klima ve kombilerin bakımlarının yapılması ile birlikte performans ilk günkü seviyeye ulaşır ve klima ile kombilerin kullanım ömürleri daha fazla uzar.

Firma olarak verdiğimiz hizmetlerde, müşteri memnuniyetine ve onarımın söylenen vakitte mazeretsiz bir şekilde yapılmasına önem verilir. Gerekli ayarları yapılan kombiler ve klimalar, işlem sonrasında genel bir kontrolden geçirilir. Kombi bakımında yapılan hizmetler; su kaçak kontrolü, güvenlik ve elektrik kontrolü, filtre kontrolü, gaz basınç kontrolü ve ayarıdır. Bayraklı lambert kombi servisi en fazla tercih edilen kombi servis firması olmaktadır.

 

Yerinde Kaliteli Hizmet

Bir firma için hızlı olmak kadar güvenilir olmak da çok önemlidir. Güvenirliği ile birlikte hızına da önem veren firmamız, kendisine telefon ile ulaşan müşterilere anında geri dönüş vermektedir. Aynı gün içerisinde evine gidilen müşteriler, firmamızın hızından ve sunduğu hizmetten oldukça memnundur. Firmamız ile ilgili araştırma yapmak isteyen biri, internetteki olumlu yorumlara rastlar ve bunların hepsi güvenilir hizmet anlayışımızın olumlu geri dönüşleridir. Uzman ekibimize verilen hizmet içi eğitimler ile kadro teknolojiye ayak uyduran ve teknolojiden en iyi şekilde faydalanan kişilerden oluşmuştur. İşe alınacak ve uzman ekibimizde yer alacak olan kişileri özen ile seçen firmamız, çalışanların sicil kaydının temiz olmasına önem vermektedir. Firmamızda çalışacak olan kişiler hakkında detaylı ve iyi bir araştırma yapılır.

Telefon yolu ile firmamıza gece gündüz ulaşmak günün herhangi bir saatinde mümkündür. Kolay ulaşabilir olmamız ve anında dönüşler sağlamamız firmamızın sağlam temeller atmasında yardımcı olmuştur. En kaliteli tamir servis hizmetini sunmak için gerekli çalışmalara önem veren firmamız ile en hızlı şekilde irtibata geçmek mümkündür. Bizi biz yapan değerli çalışanlarımızın önceliği de müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşterilerimizin kombi ve klimalarda uğrayacakları arıza mağduriyetlerinin anında giderilmesi için özen ve titizlik ile çalışılmaktadır. Her geçen gün kendimizi geliştirmekte olup müşteri yelpazemiz de genişlemektedir. Genişleyen müşteri yelpazesi ile birlikte çalışan profesyonel sayımız artmakta, ekibimize verilecek olan en yeni eğitimler takip edilmektedir.

Kombilerin ve klimaların tamiri için gerekli olan bütün materyaller satın alınmıştır ve gelişen teknolojinin getirdiği modern malzemeler de satın alınmaktadır. Çağdaş ve yeniliğe açık olan firmamızda kullanılan tüm malzemeler, oldukça kalitelidir. İsteyen müşterilerimiz, servis merkezimizi ziyaret edip gerekli olan kontrolleri gerçekleştirebilir.

Bayraklı lambert servisi devlete vergi ödeyen ve resmi belgelere sahip bir kurumdur. Kesintisiz bir şekilde tüketicilerin firmamıza ulaşması sağlanmış ve gerekli servis ağı oluşturulmuştur. Müşteri temsilcilerimiz, kendilerini arayan tüketiciler için arıza kaydı oluşturur ve uzman ekibimizi tüketicinin evine yönlendirir. Adres nerede olursa olsun, personellerimiz en kısa sürede hedef bölgeye ulaşır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi