Mart 2, 2020

Bodrum Sanyo Servisi

Bodrum Sanyo servisi olarak müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan politikamızla, her geçen gün katlanarak artan değerimizi siz kullanıcılarımızın görüşlerine sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle, süregelen hizmet anlayışımızı birleştirdik. Müşterilerimize hızlı ve kaliteli onarım garantisi veren Bodrum sanyo televizyon servisi, bölgemiz dahilindeki tüm muhitlere hizmet ulaştırmaktadır. 0850 466 45 70 numarasını arayınız.

Vermiş olduğumuz arıza onarım hizmetini, öneri ve şikayetler doğrultusunda geliştirici çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Siz müşterilerimizin görüşleri bizim için önemlidir. Bodrum Sanyo televizyon servisi bünyesinde bulunan elemanları ve arıza onarım ekibimizin yapmış olduğu her hizmet öncesi ve sonrasında memnuniyeti ölçmek için anketler yapmaktayız. Bu anketlerle, yapılan işin kalitesi ile arıza onarım süreci boyunca gerçekleşen olumlu/olumsuz tüm adımları kayıt altına almaktayız. Görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezimize, her türlü soru ve arıza onarım taleplerinizde ulaşabileceksiniz.

Sizlere verdiğimiz hizmeti sağlarken, çalışanlara saygılı, çevreye duyarlı, insana ve hayvanlara zarar vermeden, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla çalışmayı hedefliyoruz. Üstlendiğimiz misyon ve yıllardır uyguladığımız vizyonumuzu, yine müşteri memnuniyeti üzerine yorumluyoruz. Müşteri memnuniyetini hedeflerken, ekibimiz dahilinde bulunan her üyenin haklarını koruyoruz.

Çağrı merkezimize gelen her aramayı titizlikle karşılayan müşteri hizmetleri elemanlarımız, uzman arıza onarım ekibimize sorunu iletmek üzere arıza talep formu iletmektedir. Ekibimizin servis uygunluğu sırasına göre verdiği saatte arızaya müdahale ediyoruz. Bodrum Sanyo servisi olarak, Sanyo marka tüm televizyonların arıza onarımlarını yapmaktayız.

Arıza onarım için gittiğimiz adreste ön araştırma, hasar tespit, parça değişimi ya da tamir gibi aşamaları ayrı ayrı televizyon sahibi ile birlikte gözden geçiriyoruz. Bilgisi verildikten sonra ise cihaz atölyeye alınıyor. Oluşmuş olan problemi televizyon sahibine ileterek yapılabilecek servis önerilerini iletiyoruz. Sunduğumuz çözüm önerilerini, etik kurallar ve imkanlar dahilinde belirtiyoruz. Televizyon sahibinin isteğine göre parça değişimi ya da tamir hizmetimizi garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz.

bodrum sanyo servisi

Bodrum Sanyo Televizyon Servisi

Servis ağımızda bizimle çalışan ekip elemanlarının donanımı ve çağın gerektirdiği niteliklere sahip olması için elimizden gelen iç eğitimleri veriyoruz. Hizmet kalitesinin önemini bildiğimiz için, Bodrum Sanyo televizyon servisi olarak müşterilerin bu hassasiyetine uygun çözümler üretiyoruz. Günümüz teknolojisinin sahip olduğu son model cihaz ve ekipmanlarla hızlı ve güvenilir şekilde arıza onarım yapmaktayız. Uzman ekip elemanlarımız, beyan edilen sorunda tarafsız bir şekilde arıza tespit ve onarım yapmak için yanınızdadır.

Sadece televizyon arıza onarımı hizmeti verdiğimiz için, teknik servis ve kurulum- montaj yapmıyoruz. Bu isteklerle çağrı merkezimize ulaşan müşterilerimize bu hizmetleri veremediğimiz için üzgünüz. Bunun için Bodrum sanyo yetkili servisi arayabilirler.

Sadece tek bir profesyonel yoldan sektörümüzde başarıyı hedefliyoruz. Hizmetin kaynağının insan olduğunu unutmadan, sadece insana yatırım yapıyoruz. Ekibimizin insan gücüyle var olduğunu ve bu şekilde devam edeceğini akıldan çıkarmadan, yüklendiğimiz bu sorumlulukla yolumuza devam ediyoruz. Bu yola çıktığımız günden itibaren, bizlere desteğini esirgemeyen siz müşterilere gönülden teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Bodrum sanyo servisleri hizmet bölgesi şu şekildedir;

 • Akyarlar sanyo servisi
 • Bitez sanyo servisi
 • Göltürkbükü sanyo servisi
 • Gümbet sanyo servisi
 • Gümüşlük sanyo servisi
 • Gündoğan sanyo servisi
 • Güvercinlik sanyo servisi
 • Konacık sanyo servisi
 • Mumcular sanyo servisi
 • Ortakent sanyo servisi
 • Torba sanyo servisi
 • Turgutreis sanyo servisi
 • Yalıkavak sanyo servisi

Sizden gelen görüş ve önerileri dikkate alarak, müşteri odaklı çalışma düzenimizi bugünkü seviyeye getirmiş bulunuyoruz. Bundan sonrada, bugüne kadar olduğu gibi gelişmelere açık, etik ve ahlak kurallarına bağlı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma düzenimize devam edeceğiz. Çağrı merkezimizin kalitesi, uzman arıza onarım ekibimizin sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için geliştirilmesi gereken yönlerimiz ve hata olarak gördüğünüz eylemleri bize iletiniz. Bu süreçte, sektörümüzle ilgili önümüze çıkan engel ve sorunlarla başa çıkmak için tüm eforumuzu sarf ediyoruz. Bodrum Sanyo servisi arayarak sizde bizden hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi