Mart 26, 2019

Bodrum Teka Servisi

Bodrum teka servisi müşterilerine beyaz eşya servis hizmeti vermektedir. Gezici servis ekibimiz, nerede olursanız olun adresinize gelerek Teka marka beyaz eşya bakım ve onarımı yapmaktadır. Tek yapmanız gereken ise web sitemiz üzerinde bulunan numaradan bizimle iletişime geçmenizdir.

Firmamız Bodrum teka beyaz eşya servisi güvencesiyle telefondan beyaz eşyanızın arızası hakkında bilgi verecek tecrübeye ve yeterliliğe sahiptir. Bizi arayıp servis kayıt sisteminden randevu oluşturarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede adresinize ulaşacak olan ekibimiz, probleminizi aynı gün çözüme kavuşturmaktadır.

Cihazın herhangi bir arıza yapması halinde uzman servis ekibinden yararlanmanız gerekmektedir. Birtakım yönergeleri takip ederek ya da bir başkasından destek alarak problemin ana kaynağına ulaşılması mümkün değildir. Beyaz eşyalarınızın arıza onarım işlemleri tarafımızca kısa sürede çözüme kavuşturulabilir.

Teka ürünlerinin kalitesini servis desteğinde de hissettiren firmamız kalite odaklı çalışmaktadır. Firmamız Bodrum teka beyaz eşya servisi olarak servis personelini büyük bir titizlikle bünyesine almaktadır. Bu konuda ilk kriterimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya gönüllü olan personel desteğidir. Teknik servis ekibimiz öncelikle müşteri memnuniyetini tüm çıkarlarının önünde tutmaktadır.

bodrum teka servisi, bodrum teka beyaz eşya servisi, bodrum teka klima servisi

Bodrum Teka Beyaz Eşya Servisi

Alanında uzman, hizmet içi eğitimlerini tarafımızca karşılamış, gereğince hizmet veren teknik servis personelimiz her an hizmetinizdedir. Eğitimlerimiz tarafımızca verilmekte olup kaliteye odaklı hizmet veriyoruz. Personelimiz belli bir tecrübe ve yetkinliğe sahiptir. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir arıza anında tespit edebilmektedir. Nokta atışı tespit ve hızlı çözüm tekniği ile müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Firmamıza ulaşmak ise oldukça kolay ve hızlıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamıza telefon yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz, görüşmelerinizde size gerekli desteği sunmaktadır. Dilerseniz web sitemiz üzerinden form doldurabilirsiniz. Form elimize ulaştığı anda sizi arayarak yine iletişime geçiyoruz. Arıza hakkında detaylı bilgi vermeniz halinde arızanın onarım sürecini de çabuklaştırmış olursunuz.

Kısa sürede etkili çözüm sunan gezici ekibimiz tam donanımlı olarak adresinize ulaşmaktadır. Arıza tespitini yerinde yaparak adresinizde tamir hizmeti sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesine katkı sağlıyoruz. Mağduriyetinizi mağduriyetimiz olarak benimsiyor ve hizmet kalitemizi bu duruma göre ayarlıyoruz.

Bodrum teka servisleri hizmet bölgesi şu şekildedir;

 • Akyarlar teka servisi
 • Bitez teka servisi
 • Göltürkbükü teka servisi
 • Gümbet teka servisi
 • Gümüşlük teka servisi
 • Gündoğan teka servisi
 • Güvercinlik teka servisi
 • Konacık teka servisi
 • Mumcular teka servisi
 • Ortakent teka servisi
 • Torba teka servisi
 • Turgutreis teka servisi
 • Yalıkavak teka servisi

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olan firmamız, hizmet standartlarını oldukça yüksek tutmaktadır. Bakım ve onarım hizmetlerinin müşterilerimizin adresinde gerçekleşmesi ve gününde tamir hizmeti verilmesi oldukça zaman tasarrufu sağlar. Bütçenizden ve zamandan tasarruf ederken mağdur olmaktan da kurtulabilmek bizimle mümkündür. Örneğin buzdolabı bozulan bir müşteri için aynı gün tamirat oldukça büyük önem taşıyor. Arızayı giderme süresi ne kadar uzarsa yiyecekler o kadar bozulacak ve her geçen gün maddi zarar artacaktır. Ancak Bodrum teka servisi olarak zarara uğramamanız adına elimizden gelen desteği uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi