Nisan 3, 2021

Bursa Gorenje Servisi

Bursa gorenje servisi olarak size hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız. Arıza ve bakım işlemleriniz için bizi arayın. Konusunda uzman olan ustalarımızla size yerinde hizmet vermekteyiz. Hızlı ve uygun fiyatlı şekilde yardımınıza koşuyoruz. Araçta yoğun yedek parça stoku vardır. Bu sayede de orada yapma imkanımız epey yükseliyor. Cihazı eski haline hızlı şekilde dönüştürüyoruz. 0850 562 90 14 numarasından bize ulaşın.

Bu sektörde kazandığımız tecrübe ile size her geçen gün daha iyi hizmet veriyoruz. Yeniliklere imza atan gorenje Bursa servisi, çalışmasına devam etmektedir. Gerekli olan parçalar araçta bulunmaktadır. Olabildiğinde olay mahallinde işlemi çözeriz. Böylelikle zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Onarım işlemi yapılırsa hiç sıkıntısız şekilde eskisinden daha iyi konumda kullanırsınız. Çünkü gelen ustalar sadece arızalı parçayı değiştirmez. Bunun yanı sıra cihazın tüm kontrollerini sağlarız. Ayrıca başka gözle görülen arıza riski var mı diye inceleriz. Var ise size daha sonradan ek masraf çıkmaması için elimizden geleni yaparız. Bunlardan sonra maksimum verimlilikle kullanıma devam edin.

 

Bursa Gorenje Beyaz Eşya Servisi

Bursa gorenje beyaz eşya servisi çalışanları adrese geldiğinde ilk önce şikâyetinizi dinler. Ona göre kontrolleri sağlarız. Arıza tespitini detaylı bir şekilde yaparız. Sonra eğer değişecek parça var ise size bildiririz. Hangi parça ve ne kadar tutar olduğu size söylendikten sonra onayınız beklenir. Onay vermeniz dahilinde değişim işlemi gerçekleştiririz. Ayrıca bir yıl parça ile işçilik garantisi sunarız.

Hizmet verilen cihazlar şu şekildedir;

  • Gorenje beyaz eşya servisi
  • Gorenje çamaşır makinesi servisi
  • Gorenje bulaşık makinesi servisi
  • Gorenje buzdolabı servisi
  • Gorenje fırın servisi

Bu ürünler için bakım ve ya onarım ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Parça arızası görülürse; sizin bütçenizi zorlamaması açısından isterseniz öncelikle tamir imkanı deneriz. Bu şekilde kurtarılırsa sizden yalnızca tamir ücreti alırız. Ancak tamir olmuyorsa parça değişimi yaparız.

Elektronik alet olduğu için ne zaman arıza vereceği belli olmaz. Bunları günlük hayatımızda devamlı kullanırız. Aktif kullanımdan dolayı da çabucak hallolsun istersiniz. Bu yüzden Bursa gorenje servisi, size en kısa sürede hizmeti ulaştırmaktadır. Yukarıda ki numarayı arayıp bizden randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir