Nisan 15, 2021

Bursa Öztiryakiler Servisi

Bursa öztiryakiler servisi, teknik servis hizmetleriyle tüm bölgeler için yanınızdayız. Gerek arıza onarımı gerekse bakım olsun. Tüm ihtiyacınız için bizi arayıp bildirmeniz yeterli olur. Gereken ne ise bünyemiz tarafından çözüm getiririz. Kurumsal ve kaliteli bir hizmet almanın çok önem arz ettiğini biliyoruz. Bizde bunun layığı neyse onu yerine getirmek için elimizden gelenin fazlasını yaparız.

Bu ürünler genelde iş yerinde kullanılır. Artık eliniz ayağınız olduğu aşikârdır. Bu yüzden esas nokta arıza yaptığında çabuk onarım olmasıdır. Bunun farkında olan öztiryakiler Bursa servisi çalışanları sizi bekletmeden kısa sürede adreste olacaktır. İş yerlerinde kullanıldığından dolayı arıza durumunda işlerin durmasına yol açmasına neden bile olur. Sizin büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmanızı istemeyiz. Bu yüzden öztiryakiler mutfak servisi olarak her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Firmamız uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor. Artık öncü konumda bulunmaktadır. Uzman bir kadro ve geniş parça stoku sayesinde sorunsuz iş çözümü yaparız. Bu gayretle çalışmanın memnuniyet açısından her zaman yeri büyüktür. Bu doğrultuda kendimize güvenmekteyiz. Yapılan her işleme de bir yıl parça ile işçilik garantisi veririz.

 

Bursa Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Servisi

Sahip olduğumuz servis yönetimi kusursuzdur. Ayrıca uzun yıllar katılan tecrübe ile kısa sürede sorununuzu ortadan kaldırırız. Öyle alelacele bir hizmet almazsınız. Tam tersi detaylı bir inceleme sağlarız. Yaşadığınız sorunun tekrar karşınıza çıkmaması için en küçük ayrıntıya kadar gözden geçiririz. Her ihtimali düşünerek kontrol ederiz. Böylelikle arızanın dışında da cihaz kontrol edilmiş olur.

Öztiryakiler endüstriyel mutfak aletleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, ocak ve fırınlar başta olmak üzere birçok ürününe hizmet vermekteyiz. Bu ürünlerde yedek parça temini de mevcuttur. Arıza onarımını yerinde yaparız. Size ek bir zaman gerektirmeden sorunu çözeriz. Ayrıca fiyat konusunda da uygun maliyetler ile çözüm sağlarız. İlk önce parçanın onarımı deneriz. Eğer onarım olmuyor ise değişim 2. İhtimal olarak düşünürüz.

Bursa öztiryakiler hizmet bölgeleri şu şekildedir;

 • Nilüfer öztiryakiler servisi
 • Osmangazi öztiryakiler servisi
 • Gemlik öztiryakiler servisi
 • Gürsu öztiryakiler servisi
 • Karacabey öztiryakiler servisi
 • Kestel öztiryakiler servisi
 • İnegöl öztiryakiler servisi
 • İznik öztiryakiler servisi
 • Mudanya öztiryakiler servisi
 • Orhangazi öztiryakiler servisi
 • Mustafakemalpaşa öztiryakiler servisi
 • Yıldırım öztiryakiler servisi

Bizimle çalıştığınızda tekrar arıza yapar mı endişesini kafanızdan sileriz. Çünkü Bursa öztiryakiler servisi olarak tekrar arıza durumunu çok ufak bir ihtimale düşürürüz. Ayrıca tekrar arıza yapması halinde tekrar adrese geliriz. Ücretsiz olarak kontrollerini sağlarız. Kaliteli bir öztiryakiler servis hizmeti aldığınızdan yana kafanızda hiç şüphe kalmasın. Arıza ve bakım işlemleri için 0212 886 78 00 / 0212 886 88 00 numaralardan iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir