Mart 21, 2020

Çiğli Televizyon Servisi

Çiğli televizyon servisi firması olarak lcd ve led televizyon onarım hizmeti sağlarız. Ustalarımız elektronik konusunda kendini geliştirmiştir. Ürünlere bilgili bir şekilde müdahale ederiz. Atölyeye alımdan, tamirin bitim sürecine kadar titizlikle işlemleri yürütürüz. Ayrıca hiçbir hasar almadan teslimatı yaparız. Tamamen güvencemiz altındadır. Bu konuda hassas davranırız. Ortada mağduriyet olmasını katiyen istemeyiz.

Yeni ürünler özellikle ekran yapısı açısından hassastır. Bu yüzden yerinde sökme riskine girmemizin imkânı yoktur. Çiğli televizyon servisi ile risksiz şekilde işlem sürdürün. Arızalı olan televizyonu atölyeye alırız. Sonra uygun ortamda kontrolleri sağlarız. Gerekli ekipman ve parçalarda atölyede olduğu için sağlıklı olan yöntemde budur.

Adrese gelen Çiğli televizyon servisi ustaları güvenilir şekilde araca yerleştirir ve atölyeye getirir. Burada profesyonelce sökülerek arıza tespiti yaparız. Arıza tespiti sonrasında değişecek parçanın ücretini size söyleriz. Onay almadan hiçbir işlem başlamaz. 0(232) 381 44 40 numarasından iletişim kurunuz.

Uydu, çanak ve kurulum işlemlerini maalesef yapmıyoruz. Bu konuda bir hizmetimiz yoktur. Çiğli televizyon tamircisi olarak alanımız sadece televizyon tamiridir. Başlıca gelen arızalar; televizyonda ses var görüntü yok, televizyonun ışığı yanıyor fakat açılmıyor, tv açılmıyor ışığı yanıp sönüyor, televizyon hiç açılmıyor. Bu gibi arızalar en çok gelenlerdir. Ekran kırıldı şikâyeti de çok geliyor. Fakat kırık ekrana müdahale etmiyoruz. Bunun için müşteri hizmetlerini arayınız.

çiğli televizyon servisi

Çiğli Televizyon Tamircisi

Çiğli tv servisi profesyonel kadro ile size en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Her model televizyona bakıyoruz. Yedek parça stokumuz yeterli derecededir. Parça konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayız. Ana kart ve panel arızalarında değiştirmek yerine ilk olarak tamir etmeyi deneriz. Böylelikle size daha uygun fiyattan yardımcı oluruz. Onayınız dahilinde bunu yaparız. Değişim isterseniz değişim olur.

Televizyon arızası yaşadığınızda bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Yukarıda bulunan numaradan bize ulaşın. Muhakkak aynı gün içerisinde hizmet sağlarız. Arıza tespiti için gereken tüm ekipmanlara sahibiz. Ayrıca çözüm odaklı çalışmaktayız. Böylelikle kısa süre içerisinde sonuca ulaşıp teslimatı yaparız. Özellikle evdeki tek televizyon ise alışkanlık gereği olmazsa olmaz haline gelmiştir. Hemen teslim edilmesini istersiniz. Bizde bunu göz önüne alırız. Bu hassasiyetinizi öngörerek hızlı ve sistemli bir çalışma yaparak karşılık veririz.

Yapılan işlemlerden sonra değişen parçaya, parça cinsine göre 6 ay ve 2 yıl arasında garanti vermekteyiz. Bu süreçler içerisinde tekrar arızalanırsa ücretsiz olarak değiştiririz. Gerek servis ücreti gerekse işçilik gibi ek her hangi bir ücret alınmaz. Çiğli televizyon servisi ile iletişim kurarak sizde kaliteli hizmet alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi