Mayıs 1, 2019

Çorlu Regal Servisi

Çorlu regal servisi, sağladığı bu başarının sırrını seçici olmasına borçludur. İşini aksatan ve düzenli yapmayan ustaları elimine ederek yerine profesyonel iş ahlakına sahip kişileri var etmiştir. Bu nedenle siz müşterilere sunulan hizmetin kalitesi kendini gösteriyor. Ayrıca memnuniyet derecesi de yükseklerde seyrediyor.

Çeşitli sebeplerden dolayı beyaz eşyalarda kimi zaman arızalar ortaya çıkmaktadır. Beyaz eşyaların yanı sıra elektronik eşyalar da arıza gösterebilmektedir. Beyaz eşyalarda arızaların giderilmesi için uzman bir ekipten destek şarttır. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız regal marka olan tüm beyaz eşyaların onarım, bakım ve tamirini gerçekleştirmektedir.

Servisimiz işini profesyonelce yapar ve beyaz eşyadaki arızayı kısa süre içerisinde giderir. Profesyonel ekip içerisinde bulunan kişiler belirli bir eğitim almış ve aşamalardan geçmiştir. Sürekli kendini geliştiren Çorlu regal servisi komşu ilçelerde hizmet vermektedir.

Beyaz eşyalarda en büyük problemler genelde çamaşır makinesi ve buzdolaplarında olmaktadır. Çamaşır makinesinin iyi yıkamaması veya suyu boşaltmaması halinde Çorlu regal beyaz eşya servisi aranmalı ve arıza kaydı oluşturulmalıdır. Arıza kaydı müşterilerin uzun süre beklememesi için şarttır. Çamaşır makinesinde tıkanma sonucu meydana gelen problemler, çamaşır makinesi hortumunun temizlenmesi ile çözülür. Buzdolaplarıysa içinde eskiyen parçalar sebebi ile zaman zaman iyi çalışmaz veya hiç soğutmamaktadır. Bu parçaların değiştirilmesi ve yerine yeni parçanın takılması şarttır. Parçaları değiştiren ve yeni parçalar takan servisimiz birinci sınıf kalitede malzeme kullanır.

çorlu regal servisi, çorlu regal beyaz eşya servisi, çorlu regal klima servisi

Çorlu Regal Klima Servisi

Regal markalı klimaların eski ve yeni fark etmeksizin ayrım yapmadan onarımı gerçekleştirilir. Yeni alınan veya eski Regal markalı klimaların bakımı Çorlu regal klima servisi tarafından yapılmaktadır. Klimaların çalışmaması veya verimsiz çalışması durumunda servis aranıp destek alınmalıdır. Adrese gelen teknik ekip, klimada meydana gelen arızayı tespit edip gidermeye çalışır. Problem tespit edildikten sonra teknik ekip sorunu kökten çözmeye çalışır ve problemi ortadan kaldırır. Klimasında arıza meydana gelen kişilerin yapacağı ilk iş arıza kaydı oluşturmaktır. Klimaların eskisi gibi çalışmayan kişiler teknik ekipten yararlanmalıdır.

Özellikle yaz kış kullananlar bakımlarını belirli periyotlar ile yapmak zorundadır. Bu bakımların belirli aralıklarla yapılması arızanın büyümemesi için önemlidir. Yılda en az bir kere klimaların bakımları gerçekleştirilmelidir. Bakımı yapılmayan veya ertelenen klimaların arızalanması daha yakındır ve yakıt olarak da daha fazla yakar. Az elektrik harcayıp çok performans isteyenler, klima bakımlarını ertelememelidir. Kış ayları gelmeden bu bakım gerçekleştirilmesi kışın soğuk aylarda problem yaşamamak için önemlidir. Firmamız, klimaların bakımlarını yapmakta ve meydana gelen arızaların tamirini yapmaktadır.

 

Çorlu Regal Beyaz Eşya Servisi

Firmamızda çalışan tecrübeli ekip beyaz eşya ayrımı yapmadan özen ile tamirini ve bakımlarını gerçekleştirmektedir. Yüksek müşteri memnuniyeti gözeten firmamız, profesyonel ekip ile verimli bir şekilde hizmet vermektedir. Bakım ve onarım fiyatları, sanılanın aksine oldukça uygun bir fiyat tarifesinden yapılmaktadır. Bakım aşamasında kullanılan kimyasal malzemeler, zararsız ve organiktir.

Kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli bir iyileştirme çalışmaları yapmaktır. Beyaz eşyaların tamiri gerçekleştirildikten sonra beyaz eşyalar ilk günkü gibi olur ve ilk günkü gibi kullanılabilir. Beyaz eşyalarında arıza meydana gelen kişiler, sorun yaşamadan teknik ekipten faydalanabilmektedir.

Baktığımız cihazlar şu şekildedir;

Güler yüzlü teknik ekip, işinde uzmandır ve müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir. Teknik ekipten yararlanan müşteriler, memnuniyetlerini iletmektedir. Gelen her olumlu yorum ile beyaz eşya servisin de ekibimiz daha fazla ileri gitmektedir. Teknik servisten bilgi almak ve bir fiyat tarifesi öğrenmek isteyen kişiler, akıllarına bir soru işareti takılmadan Çorlu regal servisi arayabilmektedir. Gerekli kontroller gerçekleştirildikten sonra onarım aşamasına geçilir.

İletişim > 0850 222 4123

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir