Dijitsu Müşteri Hizmetleri

Contents

Dijitsu müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat çalışan ve sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan çalışanlardan oluşmaktadır. Süper marketlerde son dönemde çok satılan cihazlardır. Bu nedenle son dönemde birçok evde Dijitsu ürün bulunmaktadır. Bu yüzden illa ki bir gün Dijitsu müşteri hizmetleri telefon numarası arayışı içine girersiniz. Arıza durumunda, bakım gerekliliğinde ve daha bir sürü detay mevcuttur.

Dijitsu müşteri hizmetleri kurulum yönlendirmesi yaptığı için yeni ürün açılımında mutlaka buraya aramanız gerekmektedir. Burayı aradığınızda doğru yönlendirmeler ile evinize aldığınız elektronik cihazın kurulumunu gerçekleştirin. Dijitsu müşteri hizmetleri canlı destek hattından sizlere yardımcı olacaktır.

Dijitsu müşteri hizmetleri çağrı merkezi çalışanları sizlere en iyi ve hızlı hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır. Arayarak destek istemeniz yeterlidir. Dijitsu 81 ilde bulunan servis ekipleriyle sizlere devamlı olarak hizmet vermektedir. Alabileceğiniz hizmetler şu şekildedir;

 • Dijitsu müşteri hizmetleri garanti uzatma
 • Dijitsu merkez müşteri hizmetleri
 • Dijitsu müşteri hizmetleri yeni kurulum
 • Dijitsu yeni ürün montajı
 • Dijitsu müşteri hizmetleri canlı destek
 • Dijitsu televizyon müşteri hizmetleri
 • Dijitsu tv müşteri hizmetleri
 • Dijitsu derin dondurucu
 • Dijitsu mikrodalga fırın
 • Dijitsu su sebili
 • Dijitsu hava soğutucu
 • Dijitsu vantilatör
 • Dijitsu hava soğutucu
 • Dijitsu yetkili servisi
 • Dijitsu TV 65 inch
 • Dijitsu yetkili servis ankara
 • Dijitsu tv yetkili servis bursa
 • Dijitsu tv yetkili servis adana
 • Dijitsu türkiye müşteri hizmetleri
 • Dijitsu tv kurulumu servis
 • Dijitsu klima müşteri hizmetleri

Dijitsu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dilediğiniz zaman arayabilir her konuda destek alınız. Sizi hatta fazla bekletmeden yanıt verilir. Sorununuzla ilgili yardımcı olunur. Ürün garantili ve ya garantisiz olsun hiç fark etmez. Her konuda teknik destek almanız mümkündür.

Dijitsu müşteri hizmetlerine ne sorulur? Aklınızda olan birçok detayı öğrenin. Örneğin; dijitsu satış mağazasının yeri hakkında bilgi alın. Birçok kişi bayi bulmakta zorluk çeker. İnternette bir sürü bilgi kalabalığı var. Bu nedenle uğraşmadan direkt dijitsu müşteri hizmetleri arayın ve dijitsu satış noktalarını öğrenin. Dijitsu tv kurulum ücreti yoktur. İlk kurulum işlemleri dijitsu yetkili servis tarafından ücretsiz gerçekleşir.

Dijitsu fabrika satış mağazası 81 ilde bulunuyor. Size en yakın olan hangisi ise onun bilgileri aktarılır. Sizde en yakın olan bayiye gidip ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Mesela, fiyat, performans ve özellikle alakalı bilgi alın. Kararı buna göre belirleyin.

Dijitsu Garanti Sorgulama

Dijitsu garanti sorgulama işlemi bir telefon uzağınızdadır. Garantim ne zaman bitecek? Garantim ne zaman başladı? Dijitsu garanti uzatma yapılıyor mu? Dijitsu garanti uzatma ne kadar gibi sorularınıza yanıt alın. Garanti dâhilinde ise ücretsiz şekilde onarım yaptırma imkânınız bulunur.

Ek olarak 7 yıl garanti +4 yıl gibi seçenekler vardır. Bunlar hakkında arayıp detaylı bilgi alın. Garanti uzatma ücreti ne kadardır size detaylı anlatılır. Garanti kapsamında değişim şartlarını da öğrenin. Buna göre değerlendirme yapıp karar verin.

dijitsu müşteri hizmetleri

Dijitsu Çağrı Merkezi

Dijitsu çağrı merkezi 7 gün 24 saat aktiftir. Dijitsu yedek parça fiyatları için bilgi verilir. Hangi parça, ne kadar arayıp öğrenin. Parçanın servis montajı ile birlikte fiyat bilgisi de verilir. İsterseniz de yakın şubeden kendiniz alırsınız. Tercih tamamen size kalmıştır.

Dilediğiniz zaman arayabilir her konuda destek alabilirsiniz. Sizi hatta fazla bekletmeden yanıt verilir ve sorununuzla ilgili yardımcı olunur. Ürün garantili ve ya garantisiz olsun hiç fark etmez. Her konuda teknik destek almanız mümkündür.

Dilediğiniz zaman arayabilir her konuda destek alabilirsiniz. Sizi hatta fazla bekletmeden yanıt verilir ve sorununuzla ilgili yardımcı olunur. Ürün garantili ve ya garantisiz olsun hiç fark etmez. Her konuda teknik destek almanız mümkündür.

Dijitsu nerenin malı? Dijitsu kimin garantisinde? diye çok soru gelmektedir. Bunun cevabı ise Türk malıdır. İstanbul’da üretimi gerçekleşiyor. Yani aldığınız dijitsu ürünü tamamen Türkiye ürünüdür. Dijitsu tv Bim, carrefour, a101 gibi süper marketlerde satılmaktadır. Dijitsu Vestel mi diye soruluyor. Vestel ile bir bağlantısı yoktur. Kendine has bir markadır. Dijitsu yetkili servisleri size destek olacaktır.

Dijitsu Müşteri Temcilcisi

Dijitsu müşteri hizmetleri Adana
Dijitsu müşteri hizmetleri Adıyaman
Dijitsu müşteri hizmetleri Afyonkarahisar
Dijitsu müşteri hizmetleri Ağrı
Dijitsu müşteri hizmetleri Aksaray
Dijitsu müşteri hizmetleri Amasya
Dijitsu müşteri hizmetleri Ankara
Dijitsu müşteri hizmetleri Antalya
Dijitsu müşteri hizmetleri Ardahan
Dijitsu müşteri hizmetleri Artvin
Dijitsu müşteri hizmetleri Aydın
Dijitsu müşteri hizmetleri Balıkesir
Dijitsu müşteri hizmetleri Bartın
Dijitsu müşteri hizmetleri Batman
Dijitsu müşteri hizmetleri Bayburt
Dijitsu müşteri hizmetleri Bilecik
Dijitsu müşteri hizmetleri Bingöl
Dijitsu müşteri hizmetleri Bitlis
Dijitsu müşteri hizmetleri Bolu
Dijitsu müşteri hizmetleri Burdur
Dijitsu müşteri hizmetleri Bursa
Dijitsu müşteri hizmetleri Çanakkale
Dijitsu müşteri hizmetleri Çankırı
Dijitsu müşteri hizmetleri Çorum
Dijitsu müşteri hizmetleri Denizli
Dijitsu müşteri hizmetleri Diyarbakır
Dijitsu müşteri hizmetleri Düzce
Dijitsu müşteri hizmetleri Edirne
Dijitsu müşteri hizmetleri Elazığ
Dijitsu müşteri hizmetleri Erzincan
Dijitsu müşteri hizmetleri Erzurum
Dijitsu müşteri hizmetleri Eskişehir
Dijitsu müşteri hizmetleri Gaziantep
Dijitsu müşteri hizmetleri Giresun
Dijitsu müşteri hizmetleri Gümüşhane
Dijitsu müşteri hizmetleri Hakkâri
Dijitsu müşteri hizmetleri Hatay
Dijitsu müşteri hizmetleri Iğdır
Dijitsu müşteri hizmetleri Isparta
Dijitsu müşteri hizmetleri İstanbul
Dijitsu müşteri hizmetleri İzmir
Dijitsu müşteri hizmetleri Kahramanmaraş
Dijitsu müşteri hizmetleri Karabük
Dijitsu müşteri hizmetleri Karaman
Dijitsu müşteri hizmetleri Kars
Dijitsu müşteri hizmetleri Kastamonu
Dijitsu müşteri hizmetleri Kayseri
Dijitsu müşteri hizmetleri Kilis
Dijitsu müşteri hizmetleri Kırıkkale
Dijitsu müşteri hizmetleri Kırklareli
Dijitsu müşteri hizmetleri Kırşehir
Dijitsu müşteri hizmetleri Kocaeli
Dijitsu müşteri hizmetleri Konya
Dijitsu müşteri hizmetleri Kütahya
Dijitsu müşteri hizmetleri Malatya
Dijitsu müşteri hizmetleri Manisa
Dijitsu müşteri hizmetleri Mardin
Dijitsu müşteri hizmetleri Mersin
Dijitsu müşteri hizmetleri Muğla
Dijitsu müşteri hizmetleri Muş
Dijitsu müşteri hizmetleri Nevşehir
Dijitsu müşteri hizmetleri Niğde
Dijitsu müşteri hizmetleri Ordu
Dijitsu müşteri hizmetleri Osmaniye
Dijitsu müşteri hizmetleri Rize
Dijitsu müşteri hizmetleri Sakarya
Dijitsu müşteri hizmetleri Samsun
Dijitsu müşteri hizmetleri Şanlıurfa
Dijitsu müşteri hizmetleri Siirt
Dijitsu müşteri hizmetleri Sinop
Dijitsu müşteri hizmetleri Sivas
Dijitsu müşteri hizmetleri Şırnak
Dijitsu müşteri hizmetleri Tekirdağ
Dijitsu müşteri hizmetleri Tokat
Dijitsu müşteri hizmetleri Trabzon
Dijitsu müşteri hizmetleri Tunceli
Dijitsu müşteri hizmetleri Uşak
Dijitsu müşteri hizmetleri Van
Dijitsu müşteri hizmetleri Yalova
Dijitsu müşteri hizmetleri Yozgat
Dijitsu müşteri hizmetleri Zonguldak

 

Dijitsu müşteri hizmetleri telefon numarası 444 9 774 ve 0850 219 69 69. Bu numaraları arayarak yukarıda yazan tüm konular hakkında destek alın. 7/24 aktif olan bu hatta dilediğiniz zaman ulaşım sağlayın. Gerekirse adrese servis yönlendirilip size yardımcı olunur. Merak ettiklerinizi yoruma yazarsanız en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Dijitsu Müşteri Hizmetleri” üzerine 210 yorum

 • Merhaba… Ben Tekirdağ bim den derin dondurucu aldım fakat yetkili servise bir türlü ulaşamıyorum numaranizi arıyorum band kaydı ile verilen numarayı arıyorum teknik elektrik diyor Tekirdağ merkez için firmayı aradığımda biz artık dijitsu firmasına bakmıyoruz diyor… Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum devamlı band yayını derin dondurucuyu iade edecek en sonunda bir servis çıkmaz ise Tekirdağ da

  • Çok geniş bir servis ağı olmadığı için Tekirdağ bölgesinde geri kalmışlar sanırım. Eğer sizi mağdur ediyorlarsa iade hakkınızı kullanabilirsiniz tabi ki

  • Tv aldım ama kurulumuna ücret ıstıyorlar 250 tl ücret diyorlar alırken kurulum servis ucretsız dediler cvp beklıyorum hem tvye hem kurulumuna neden ücret ödemek zorundayım

   • 40inc altına bazı markalar ücret almaya başladı. Alırken kurulum ücretsiz diyen kişi sizi yanıltmış, başta söylenmesi gerekirdi.

     • Genişletmek için tıkla …Ayrıca servis listesine http://dijitsu.ssh.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Servis olmayan ilçeler için komşu ilçe servislerine sorabilirsiniz çünkü servis yazmayan ilçelere komşu ilçe servisleri bakmaktadır. Çağrı merkezi numarası kuutunun sol yanında yazmaktadır. Ayrıca Televizyona bakan servisler Beyaz eşyaya bakmamakta olup onların servisi küçük ev aletleri servisleri kısmındadır.
      İnternette her Dijitsu servisi yazan site yetkili servis değildir lütfen dikkat edin mağdur olmayın verdiğim adresten servisi kontrol edin yoksa hem paranızdan hem cihazınızdan olabilirsiniz. Servis formu almadan cihaz teslim etmeyiniz servis kaşesi olmayan belge almayınız.
      0850 219 69 69

     • Ayrıca servis listesine http://dijitsu.ssh.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Servis olmayan ilçeler için komşu ilçe servislerine sorabilirsiniz çünkü servis yazmayan ilçelere komşu ilçe servisleri bakmaktadır. Çağrı merkezi numarası kuutunun sol yanında yazmaktadır. Ayrıca Televizyona bakan servisler Beyaz eşyaya bakmamakta olup onların servisi küçük ev aletleri servisleri kısmındadır.
      İnternette her Dijitsu servisi yazan site yetkili servis değildir lütfen dikkat edin mağdur olmayın verdiğim adresten servisi kontrol edin yoksa hem paranızdan hem cihazınızdan olabilirsiniz. Servis formu almadan cihaz teslim etmeyiniz servis kaşesi olmayan belge almayınız.
      0850 219 69 69

   • Dijitsu kurulum Hizmetleri Hakkında

    Dijitsu marka TV’lerin nerden alındığına göre kurulum hizmeti değişmektedir.Bim Marketten alınanlar 32″-58″ arası ücretli olup fabrika servise para ödememektedir. E haliyle kimsenin hayır olsun diye bedava hizmet vermesi beklenemez. 58″, 65″ üzeri TV’lerin masaüstü sehpa kurulumu ücretsizdir ve ancak kutu içerisinden aparat çıkarsa ki çıkmıyor, duvara montajı ücretsiz olabilir ,aparat ve montaj ücretlidir.
    Teknosa ,Carfour ve Dijitsunun kendinden alınanlar ise 32″-50″ inç arası 50″ inç buna dahil değil ücretli olup yine aynı şekilde olup bunlarda da aparat çıkmıyor kutudan duvar aparatı ve montaj ücretlidir.
    İadeleri servis almakta olup taşıma ,stoklama gibi hatalarda kolide hasar var ise ve cihaz üzerindeki tek bant açılmış ve bant üzerinde bant varsa iade alınmaz ve iadeye uygun değildir yazılarak servis formuna satıcı ile satıcı kendin kur veya koliyi o şekilde hasarlı verdi ise satıcıya yönlendirilir. Servis sizin yapamayacağınız bazı ayarları, göremeyeceğiniz sorunları görür ,kanal yükleme ve ufak sorunları yerinde çözer zaman ve sizi doğru bir şekilde yönlendirir. Bu durumda ücretli kurulumlarda servise vereceğiniz kurulum ücretinden kaçınmanız halinde mağdur olma olasılığınız yüksektir ki bu sefer olayı kendi lehinizde çözmek isteme niyetinizden dolayı servisi yetkisi olmadığı bu konuda meşgul etmiş olursunuz. Ayrıca ücretsiz hizmet diye birşey yoktur o hizmet bedelini ücretsiz diye ifade edilen ebatlarda fiyatları ücretli ve ücretsiz diye alınan yere göre kıyasladığınızda ücretsiz olanların ücretli olanlardan aynı model ve ebatta en az 1000 TL daha fazla olduğunu yani servise vereceğiniz miktarın 3,4 misli fazla olduğunu göreceksiniz.
    Üstelik iadelerde kurulum ücreti alınmaz çünkü form tutulur ve Dijitsudan hakediş alınır.Dikkat yağmurdan kaçarken doluya tutulma yaşanmasın kırık TV sahibi olmayın en az TV fiyatı şu an 6000 kurulum masaüstü belki 10 da biri bilmem anlatabildim mi Rus ruleti oynamak istiyorsanız tabi o sizin bileceğiniz bir iş ki merak edip kutuyu açmayın servis zaten sizin yanınızda açacak bir sorun varsa söyleyecek çözerse çözecek çözemez ise iade talep edecektir
    Video eşliğinde kurulumlar ise sadece servisin olmadığı ( özellikle Anadolu’daki ilçelerde çünkü her ilçede servis olmayabilir yada çok uzak olup servis gelmeyebilir ) bölgelerde geçerlidir.
    Televizyonun kutusunu iade hakkını kaybetmemek için bir süre saklamanız tavsiye edilir.

    6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Mevzuatına göre yasal haklarımız vardır.

  • Dijitsu kurulum Hizmetleri Hakkında

   Dijitsu marka TV’lerin nerden alındığına göre kurulum hizmeti değişmektedir.Bim Marketten alınanlar 32″-58″ arası ücretli olup fabrika servise para ödememektedir. E haliyle kimsenin hayır olsun diye bedava hizmet vermesi beklenemez. 58″, 65″ üzeri TV’lerin masaüstü sehpa kurulumu ücretsizdir ve ancak kutu içerisinden aparat çıkarsa ki çıkmıyor, duvara montajı ücretsiz olabilir ,aparat ve montaj ücretlidir.
   Teknosa ,Carfour ve Dijitsunun kendinden alınanlar ise 32″-50″ inç arası 50″ inç buna dahil değil ücretli olup yine aynı şekilde olup bunlarda da aparat çıkmıyor kutudan duvar aparatı ve montaj ücretlidir.
   İadeleri servis almakta olup taşıma ,stoklama gibi hatalarda kolide hasar var ise ve cihaz üzerindeki tek bant açılmış ve bant üzerinde bant varsa iade alınmaz ve iadeye uygun değildir yazılarak servis formuna satıcı ile satıcı kendin kur veya koliyi o şekilde hasarlı verdi ise satıcıya yönlendirilir. Servis sizin yapamayacağınız bazı ayarları, göremeyeceğiniz sorunları görür ,kanal yükleme ve ufak sorunları yerinde çözer zaman ve sizi doğru bir şekilde yönlendirir. Bu durumda ücretli kurulumlarda servise vereceğiniz kurulum ücretinden kaçınmanız halinde mağdur olma olasılığınız yüksektir ki bu sefer olayı kendi lehinizde çözmek isteme niyetinizden dolayı servisi yetkisi olmadığı bu konuda meşgul etmiş olursunuz. Ayrıca ücretsiz hizmet diye birşey yoktur o hizmet bedelini ücretsiz diye ifade edilen ebatlarda fiyatları ücretli ve ücretsiz diye alınan yere göre kıyasladığınızda ücretsiz olanların ücretli olanlardan aynı model ve ebatta en az 1000 TL daha fazla olduğunu yani servise vereceğiniz miktarın 3,4 misli fazla olduğunu göreceksiniz.
   Üstelik iadelerde kurulum ücreti alınmaz çünkü form tutulur ve Dijitsudan hakediş alınır.Dikkat yağmurdan kaçarken doluya tutulma yaşanmasın kırık TV sahibi olmayın en az TV fiyatı şu an 6000 kurulum masaüstü belki 10 da biri bilmem anlatabildim mi Rus ruleti oynamak istiyorsanız tabi o sizin bileceğiniz bir iş ki merak edip kutuyu açmayın servis zaten sizin yanınızda açacak bir sorun varsa söyleyecek çözerse çözecek çözemez ise iade talep edecektir
   Video eşliğinde kurulumlar ise sadece servisin olmadığı ( özellikle Anadolu’daki ilçelerde çünkü her ilçede servis olmayabilir yada çok uzak olup servis gelmeyebilir ) bölgelerde geçerlidir.
   Televizyonun kutusunu iade hakkını kaybetmemek için bir süre saklamanız tavsiye edilir.

   6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Mevzuatına göre yasal haklarımız vardır.

 • Müşteri hizmetlerini arıyorum. Allah rızası için bakın şu telefona. Bedava kurulum diyorsunuz arıyorum arıyorum açan yok. Tv. mizi kurduramayak mıyız. ANTALYA

 • Merhabalar
  Dijitsu akıllı tv aldım kurulumunu yaptırmak için servisine ulaşmak istiyorum fakat bir türlü iletişim kuramıyorum yardım ederseniz sevinirim

 • Hatay iskenderun da oturuyorum BİM’den dijitsu televizyonunuzu aldım fakat yetkili servise ulaşamıyoruz yaa çeyiz içindi düğünümüz var ve kurulum olmadı mağdur bırakıyorsunuz lütfen geri dönüş yapın ???

   • DİJİTSU ile ilgili internette bulduğum bütün telefonları aradım kimse açmıyor, üsküdar da tv kurulumu için yapabileceğim birşey kalmadığından iade hakkımı kullanacağım, bu mağduriyeti kimsenin yaşamasını istemem, keşke bu sitelerden mağdurların yorumlarına baksaydım…

    • Evet diğer yorumlara baktığınızda neredeyse tamamı mağduriyet yaşamış. Ürünü satıyorlar fakat arkasında duran yok. İade hakkınızı kullanmanız mantıklı olacaktır.

  • Müşteri hizmetlerinden randevu almanız yeterli olur. Başka yeri aramanıza gerek yok. Kurulum için müşteri hizmetleri dışında yardım bulmanız zor olur. Bayram üstü olduğu için bu ara geç kurabilirler.

 • İzmir menemen oturuyorum derin dondurucu aldık ama müşteri hizmetleri arıyoruz acmiyor kaç defa oldu halan bant yayını dinliyoruz

  • Ordu bölgesinde servis yok denecek kadar azdır. O yüzden çağrı merkezine ulaşırsanız o size yardımcı olur

   • Çağrı merkezi 444 ile başlayan 08502196969 yönlendiriyor.. bu numarada yanlış eksik numara diyor.

 • Bimden dijitsu tv aldim hic bir numaradan kurulum icin yetkili servise ulasamiyorum 444 9774 nolu telefon 0850 219 6969 bu numaraya yonlendiriyor bunu da acan yok yardimci olursaniz sevinirim

  • Bu dönemde bununla ilgili çok şikayet var. Çoğu kişi ürünü alıyor ve kurulum için muhattap bulamıyor. Maalesef ki elimizde olan 2 numara var onlarda bu yazdıklarınızdır. Dijitsu servis yetkilileri bunları görüp en kısa sürede çözüm bularak müşterileri mağdur etmesinin önüne geçmelidir.

 • Allah aşkına bu nasıl bir şey servisi arıyorum ulaşamıyorum İstanbul Pendik den yazıyorum çok mağdur oluyoruz tv aldık geri iade etmek zorunda kalıcam en sonunda lütfen bize ulaşın

   • İstanbul Şişli bölgesindeyiz tv aldım kurulumuna 250 tl istiyor tvye para verdik garanti uzattık para verdik bide kurulumunami vericez ne saçma açarken video çekin kendiniz kurun dediler

 • Bimden tv aldım kurulum için hiç bir numaraya ulaşamıyorum. Elinizde kayseri dijitsu kurulum servisi numarası var mı? Günlerdir telefona cevap veren yok.

 • İstanbul -ÜSKÜDAR dan yazıyorum.Dijitsu tv aldım. ilk kurulum için 5 saattir verilen 0850 219 6969 nolu telefonu arıyorum.cevap veren yok.akşam üzeri tv yi iade edeyim mi? Başka bir öneriniz var mı?

 • Merhaba tekirdag ‘dan 10 ay once bim market televizyon aldim ekranda cizgiler var suan goruntude 10 gundur musteri hizmetlerini ariyorum servis icin arizayi bildirecegim kimse telefonlara cevap vermiyor nerden nasil ulqsacagim

  • Bu ara dijitsu ile ilgili sürekli bu şikayetler gerçekleşiyor. Sanırım müşteri hizmetleri çok ilgisiz ve yanıt alınamıyor. Arkasındaki kabloları söküp su değdirmeden temizleyip tekrar takın. Geçmez ise panel arızası olabilir. Onun için servis hizmeti almanız şarttır.

 • Bursa Gemlik ikametgah ediyorum hepsi burada nokta komdan derin dondurucu aldım ama servis numarasını biliyorum dijitsu marka lütfen bna yardımcı olur musunuz

  • Yukarıda paylaşılan 2 numara dışında maalesef başka numara yoktur. Bu ara herkeste aynı şikayet var. Ürünü popüler marketlerde sergileyip satıyorlar fakat şuan arkasında duran yok. Kurulum için ve arıza yaptığında tamir için kimse sahip çıkmıyor.

  • Yukarıda paylaşılan 2 numara dışında maalesef başka numara yoktur. Bu ara herkeste aynı şikayet var. Ürünü popüler marketlerde sergileyip satıyorlar fakat şuan arkasında duran yok. Kurulum için ve arıza yaptığında tamir için kimse sahip çıkmıyor.

  • Yukarıda paylaşılan 2 numara dışında maalesef başka numara yoktur. Bu ara herkeste aynı şikayet var. Ürünü popüler marketlerde sergileyip satıyorlar fakat şuan arkasında duran yok. Kurulum için ve arıza yaptığında tamir için kimse sahip çıkmıyor.

 • Merhabalar. Tekirdağ Yenice bim den televizyon aldık ancak servise ulaşamıyorum. 08502196969 aradım açan Yok çok acil çözüm bekliyoruz

  • Yukarıda paylaşılan 2 numara dışında maalesef başka numara yoktur. Bu ara herkeste aynı şikayet var. Ürünü popüler marketlerde sergileyip satıyorlar fakat şuan arkasında duran yok. Kurulum için ve arıza yaptığında tamir için kimse sahip çıkmıyor.

 • Bimden televizyon aldık kaç gündür ulaşamıyoruz kimseye rica etsem yetkili servis numarası verebilir misiniz

  • Yukarıda paylaşılan 2 numara dışında maalesef başka numara yoktur. Bu ara herkeste aynı şikayet var. Ürünü popüler marketlerde sergileyip satıyorlar fakat şuan arkasında duran yok. Kurulum için ve arıza yaptığında tamir için kimse sahip çıkmıyor.

 • Dijitsu servisi arıyorum mesai saatleri dışındayiz diyor.butun her yerde 7_24 müşteri hizmetlerinin hizmet verdiği yazıyor.sakaryada bı iletişim kurabilecegim numara yok.deein dondurucu aldım.kutusunda bekliyor servis gelmeden açmayın diyorlar.bu nasıl iş yaaaa.

  • Evet dijitsuda şuan böyle sorun var. Herkes şikayetçi ama ilgilenen yok. İnsanlar almadan önce araştırıp bu yorumları okursa bu gidişle çıktığı gibi bitecek duruyor bu marka, artık ciddiyet alıp insanların sorunlarıyla ilgilenmelidir.

  • İyi günler. Dijitsu servis sistemini oturtamadı. İade şansı olan iade hakkını kullanabilir. Çünkü en başında bile bunu yapan bir firma ileri tarihte ne kadar yardımcı olabilir ki.

 • Merhaba dijitsu buzdolabı aldım. Kurulum için servis numarası bulamadım. Var mı yardımcı olabilecek. İzmir bornova

 • Gaziantep /Şahinbey de oturuyorum. Bim mağazasından dijitsu televizyon aldım. Yetkili servisin telefon numarası ni atar mısınız?

 • Allah rızası için İzmir İli derin dondurucu için bir servis numarası verin yeni kurulum için iki gündür müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz

 • Ben adiyaman da oturuyorum derin dondurucu aldım kurulum için bir türlü servise ulaşamıyorum bana yardımcı ola bilirmisiniz

 • 1 saat icinde 5 defa 08502696969 verilen numarayi ariyorum cevap veren yok, batmandaki dijitsu buz yapma makinasini ariza icin göturecegim servis tel no adres hic bir bilgi yok , tel caliyor saatlerce muzik dinletiyor, bu telefonun basinda gorevli yokmu varsa neden cevap vermiyor

 • bimden 109 ekran televizyon aldım iki hafta olmadı seste duraklama var yetkili servise yönlendirirmisiniz istanbul güngörendeyim

 • Yazmış olduğunuz şeylerle müşterilerinizin şikayetleri tamamen zıt yönde. Benimde şikayetim aynı bimden tv aldım. Servis ücretli diyor, müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil. İnsanlarla dalgamı geçiyorsunuz, neyin peşindesiniz dediğiniz gibi son zamanlarda çok fazla ürün satılmasına rağmen bu kadar insanın şikayetine rağmen niçin bir çözüm bulunmuyor bunu çok merak ediyorum. Eğer bu hafta gelip TV’yi ücretsiz kuran olmassa geri vereceğim. LÜTFEN insanların sorunlarına bir çözüm bulun.

  • Merhaba, biz burada sadece yardımcı olmak amaçlı rehberlik yapıyoruz. İlgili firmayla alakamız yoktur. Normalde garantili ürüne ve yeni kuruluma ücret alınmazken bazı kişiler alındığını yazıyor. Ulaşılamama sorunu var ve bize bu şekilde çok fazla şikayet geliyor. Geri iade şansınız varsa bunu kullanabilirsiniz. Daha çok yeni alacak kişilerin dikkatini çekip bu şekilde uyarırsak ne mutlu bize. Bunu bilip alınsın.

 • 4 gün önce bimden 43 inç TV aldım bugün yetkili servisi aradım servis kurulum montaj ücreti istiyor bu nasıl oluyor ya ürün alıyoruz ücretsiz montaj diyorlar ama ücret istiyorlar ve ücret fiyatını da şu kadar diye belirtmiyorlar neyin ücreti bu tam saçmalık

  • Merhaba normalde 40inc üstü ücretsiz kurulum vardır fakat Dijitsu firmasında tabiri caizse her kafadan bir ses çıkıyor. Servis sistemini tam oturtamadılar. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor, ulaşımı zor. Servislerde sanırım kime ne tutturduysam politikasıyla yürüyor. İlgilenen olmayınca bu hale gelmiş olabilir.

   • 40 inç tv aldım djitsu marka kurulum ücreti istiyorlar böyle olacağını bilseydim almazdım

 • BİM den Dijitsu 43 inç led tv aldık pek kullanmadık, 1 yıl oldu, kanal siliyor, sıfırlama deyince donuyor, kumandadan tv kapatınca tekrar açılmıyor, bu nedenle elektirik fişi çıkartılıp takılıyor. Sorum şu ki Nevşehir de servisi var mı, yoksa Kayseri ve Kırşehir de servisi var mı ? Telefon numaraları var mıdır ?

  • Anlattığınıza göre üründe arıza var, servisin bakması gerekir. Servisi çok kısıtlı sayıda bulunduğu için müşteri hizmetlerini arayın size en yakın bölgedekini yönlendirsinler.

 • Dijitsu tezgahaltı buzdolabı aldım,444 9 774 ve 0850 219 69069 no’lu telefonları arıyorum açmıyorlar.
  servise ulaşamıyorum.

 • Merhaba bolu merkez de dijitsu tv aldim ancak cagri merkezi kurulum icin aradığımız da açmıyor

 • Anamur dayım derin dondurucu aldım kurdurmak istiyorum müşteri hizmetleri ne ulaşamıyorum

 • Selam kolay gelsin admin Bimden tv aldım servis numarası düşmüyor bana yüksekovadaki dijitsu servis numarasını atabilirmisin

  • Dijitsu 444 9774 numarası var bunun dışında ulaşılmıyor ve şuan bu numaradan da pek ulaşılmıyor. Bu yönde sürekli şikayet var fakat daha servis sistemini oturtmadılar sanırım. Siz o numaradan yine şansınızı deneyin alternatif farklı numara maalesef yoktur

 • DİJİTSU’NUN HİÇBİR ÜRÜNÜNÜ ALMAYIN ARKADAŞLAR İLETİŞİM KURABİLECEĞİNİZ BİR NUMARALARI YOK, KURULUM ÜCRETSİZ YALANINA KANMAYIN, ARIZA VERMESİ DURUMUNDA DA MUHATAP BULAMAZSINIZ.

  • Maalesef her bölge için servisleri çok ve ana numarayı genellikle açmıyorlar, herkes aynı sorundan muzdarip

 • Muğla Bodrum dan trendyoldan digitsu 5 çekmeceli derin dondurucu aldım sabahtandir müşteri temsilcisini ariyorum ama açan yok bu nasıl bir iştir ya ben böyle bir sorumsuzluk görmedim herkes şikayetçi ama siz bu sorunu cozmuyorsunuz lütfen bu sorunu çözer seniz sevinirim bide bodrumdaki yada mugladaki servis numarasını verirseniz iyi olur

 • Merhaba… Ben ANKARA bim den derin dondurucu aldım fakat yetkili servise bir türlü ulaşamıyorum numaranizi arıyorum band kaydı ile verilen numarayı arıyorum DERİN dondurucu karlanma yapıyor.Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum devamlı band yayını derin dondurucuyu iade edecek bir muhatap bulunmuyor.

 • aynı sorunlar telefon numaraları sahte gibi 5 gün oldu tekirdağ da oturuyorum ürün geldi ama malesef verilen telefon numaraları sahte saat 3 diyorlar mesai saati içinde arayın sabah 8 de bile aradık
  kimseye tavsiye etmem elimde kaldı derin dondurucu açmak istiyorum takayım diye düşünüyorum garanti dışı diyor ben içinden başka bişey çıkabilir diye düşünmeye başladım bu ürünün arkadında duran firma yok dijutsu nun

 • Hepsi burdadadan dijitsu hava soğutucu aldık Bursa Merkezdeki teknik servisine ulaşamadık kurulum için servis numarası varmı 0224 256 02 17 bu numara yanlıs 0532 505 7426 bu numarada sadece tv servisi dijitsu Bursa Merkez numarasını yazın lütfen sabahtan beri aramadığımız numara kalmadı

  • Direkt o şekilde numara yok maalesef, dijitsu tam olarak o kadar kurumsallaşamadı elde bu numaralar mevcut

 • Ankara bir buçuk saattir müşteri hizmetlerini arıyorum bekliyorum açan yok ankaradan kurulum için yönlendirecek bir servis veya kişiler varmı

 • Nevsehirde dijitsu servisi yokmu berbat bir marka kac saattir telefon numarası arıyoruz kurulum için,birde 7/24 servis yaziyor

 • Merhaba İstanbul’da 0850 219 69 69 bu numarayı açan olmuyor bekletiyorlwr dadikalarca. Farklı bu numara yok mu?

 • Merhaba iyi Günler
  Dijitsu televizyon aldım ve kurulumu için 100tl talep ediliyor sıfır üründe kurulumun ücretli olması çok alakasiz

  • Merhaba, evet normalde kurulum ücreti olmaması lazım fakat bazı markalar belirli bir boyutun altında ücret alma prosedürü getirmişler maalesef

 • İstanbul 0850 219 69 69 telefonu arıyorum dakikalarca bakan yok.kurulum ücretsiz diyorsunuz.kendimiz kurarsam garantiden düşermi.

 • Dijitsu televizyon aldık UŞAK şoktan. Kurulum için müşteri hizmetlerİ aradık açan yok. Nasıl kurduracagiz televizyonu

 • bende dijutsu 55 inç tv aldım trendyoldan henüz gelmedi önden arayıp kurulum için servis aramak istedim fakat bu telefonlara bakan yok ne yapacağız bu durumda istanbul kartaldayım böyle olursa geri iade ederim haberiniz ola..

 • Merhaba. Yorumlardan okuduğum kadarıyla müşteri hizmetlerine ulaşamayacağım. Ankara Bimden Dijitsu marka tv aldım, internet bağlattım netflix’ten film izleyim diye. Fakat sadece kumandanın üzerinde yazan netflixi izliyorum. Yani adı var fakat ekranda kendi yok. Yazılımda sorun olduğunu düşünüyorum. Teknik destek konusunda yardımcı olursanız sevinirim

 • Nebicim Br cagrı merkezi 3 gündür arıyorum kutunun üstündeki hiç çalmıyor normal telefonları da açan yok. Kırıkkale için TV kurulumu yapmak için bir yetkili servis no varmı. Eger varsa

  • Telefon numarasi yada bir çözüm bulduysaniz benimle de paylasir misiniz lütfen bende tokattayim ama bi çözüm bulamadim.

 • Ankara dan dijitsu tv aldık internetten kurulum icin aradigimiz nurama günlerdir gelmedi ve numarası düşmüyor bu nasil bir kurulum servisi baska bir numara varmı hic memnun degilim hic

  • Bazı servisler yoğunluğa göre az ilgilenebiliyor, bu şekilde şikayet çok var. Siz daha sonra deneyerek düşürmeye çalışın

 • Genel merkezle görüşebileceğim bir numara verin bana ne tlf lara bakıyorlar nede sitelerindeki mailden meil atabiliyorum.yardım edeseniz sevinirim.

 • Bu nasıl iş kardeşim bir çuval para verip tv aldık kurulum için tv ye verdiğimizi yarısı kadar servis ücreti talep ediyor ilk kurulum ücretsiz diyorsunuz fakat tonla para istiyorlar kabul etmezsen telefonu yüzüne kapatıyorlar böyle saçmalık mı olur ayrıca kutusu açılmamış telefona duvar aparatı neden 500 tl para vereceğim ayrıca servis ücretinden ayrı olarak.

  • Çoğu kişi bu konudan şikayetçi, sonuçta yeni alınan ürünün montajı ücretsiz olmalıdır fakat bir kaç marka bunu fırsata çevirmiş durumda. Almadan önce bunları bilerek alınmalı

 • O kadar sorumsuz bir firma ürünleri arkasında durmuyor muhatap yok Sincan servisi 3 aydır bizi oyalıyor yalancı dolandırıcı arıyorum geliyoruz diyor bekle bekle yok merkezi arıyorum müşteri hizmetleri gelmişler evde yokmuşsunuz deyip gitmişler telefonları açmıyormuşsunuz diyor bu kadar sahtekarlık olamaz . Müşteri hizmetleride berbat ürünlerinde berbat .Bim bu markayı satıyor arkasında durmuyor o sahada berbat .

 • TV de ses var görüntü yok müşteri hizmetlerini arıyorum kimseye ulaşamıyorum 7/24 destek diyorsunuz kimse yok ortada

 • Merhaba 2 ayaklı vantilatör aldım 2 sininde montajını ters yöne çevirmeme rağmen plastik somun bozuk çıktı. Sinop ta oturuyorum Nereden bulabilirim.

  Saygılarımla

  • Merhaba henüz servis konusunda dijitsu yetersiz olduğu için siz müşteri hizmetleri numarasını arayın onlar sizi yönlendireceklerdir

 • Arkadaş tv aldım ama İnternete girmiyor kanal ayarlanmıyor bagkantı hatası diyor ben Aksaray dan yazıyorum lütfen ilgilenin artık

 • Adım savaş ben Aksaray dan yazıyorum bim den dijitsu tv aldım İnternete girmiyor bagkantı hatası diyor yuotube girmiyor kanallar ayarlanmıyor ne yapmamlazım

 • Dijitsu TV aldım ilk kurumu için aramadığım yer kalmadı nerden ulaşabilirim acil cevap verir misiniz ürünü bimden aldım SİVAS MERKEZ

 • Bim den digitsu 82 ekran smart tv aldik kurulumunu yaptik fakat nekadar ugrasirsak ugrasaim anlamamiza ragmen bi turlu kanal siralamasii yapamadik müsteri hizmetlerini aradim servise yönlendirdiler servisle gorustum 200 tl karsiliginda gelip kanal siralamasi yapacaklarmis aldigimiz urun garanti kapsaminda boyle bir durumla ilk defa karsilasiyoruz diger firmalarin hicbirinde boyle bi tavirla karsilasmadik.tv kalitesine diyecek sozumuz yok fakat bu kanal siralama durumu cok sıkıntı servis deseniz ancak ucretle gelip yardimci olacagini soyluyor..bir ariza durumu bile degil..cok sasirdim bu tavira..

 • Merhaba Bimden dijitsu tv aldım kurulumu hk’da telefonlar cevap vermiyor gereğini rica eder iyi çalışmalar dilerim, 05068100052

 • Merhaba. Bimden geçen cuma günü dijitsu marka tv aldım 40” kurulum için dijitsu servisini aradım fakat servis kurulumun ücretli olduğunu 200₺ bedeli olduğunu söyledi. Kurulum ücretsiz neden para talep ediyorsunuz dediğimde 40” tv kurulumlarında servis ücreti alınıyor 50” ve üstü tv kurulumlarında alınmıyor dedi. Çok saçma.

  • Evet genelde bim ve a101’de satılan bu markalar belirli bir inc altına ücret almaya başladı. En azından satmadan önce bunu belirtmeleri gerekiyor.

 • Merhaba bim den 43 inç tv aldım kurulum ücreti nedir? Garantisinin başlaması için gerekli prosedür nedir?? Bilgi lütfen

  • 40 üstü ücretsiz olması lazım eğer değişiklik gelmediyse. Müşteri hizmetlerini arayıp oradan randevu almanız gerekir.

 • Bimden TV aldım verdikleri servis yanlismis bana doğru bir servis numarası lazım Muğla Milas yardımcı olursanız sevinirim

 • Merhaba bimden dijitsu tv aldım ancak müşteri temsilcisini aradigimda hiç çalmadan kapanıyor.ulasamiyorum hiç bir yere.Konya için servis numarası öğrenebilir miyim ?

 • İyi Günler Mersin Akdeniz de Bim mağazasından 43″ TV aldım kurulum yapmak ve garanti sürecini başlatabilmek için muhatab bulamıyorum lütfen gerekli servis numarası varsa yardımcı olabilir misiniz

 • 32 inç televizyon aldım servis 250 TL kurulum ücreti istedi.Bu televizyonu yapan fabrika bu kadar kazanamaz.Herşeyi hazır sadece montaj yapıp televizyon çalışacak.Televizyonu iade edeceğim. Soyguncu bunlar.

 • merhaba bim den tv aldim ve hic bir sekilde musteri hizmetlerine ulasamiyorum kurulum icin nasil bir ilgidir bu ya 7 24 ulasanilirsiniz diyorsunuz kimsenin umrunda degil insanlar o kadar para veriyor bumu sizin musteri anlayisiniz

 • ben istanbulda bimden dijitsu tv aldım hafta içi sevgili adminin verdiği numaraları arıyorum tel açılmıyor sekizyüzlü numarada ekrana yabancı bir kelime geliyor hata veriyor gibi hafta sonu arıyorum hafta içi arayın deniyor hafta içi tele sekreter bile çıkmıyor çok komik istanbul anadolu yakasında ulaşacağım teknik servis teli varmı yoksa bu olayı ben ticaret bakanlığına yazacağım hem servis ücretide alıyorlarmış

  • Dijitsuya ulaşmak çok zor maalesef, diğer yorumlarda da gördüğünüz gibi herkes aynı durumdan şikayetçi, ürünü satıyorlar fakat arkasında duran yok

 • BİM MARKETTEN DİJİTSU TV ALDIM DÖRT GÜNDÜR KURULUM İÇİN SERVİS ARIYORUM BİLİNEN VE ÖNERİLEN BÜTÜN NUMARALARI ARADIM AÇAN CEVAP VEREN YOK, İADE HAKKIMI KULLANACAĞIM, YAŞADIĞIM MADURİYETİ KİMSENİN YAŞAMASINI İSTEMEM, ……

 • Keşan Bimden Aldığım 2 Adet Dijitsu 55 İnç Televizyon Kurulumuna Bimin Verdiği Servis Birinin Kurulumu İçin 400 TL İstiyor Lütfen Bir Yetkili Buna Bir Çözüm Bulmasını İstiyorum Saygılarmla

 • Merhabalar Ben Konya’dan yazıyorum BİM’den dün televizyon aldım kurumumu için uğraşıyoruz ama deniyoruz gelmeleri için ama hiç bir telefon numarasını ulaşamıyoruz ne yapmam lazım

 • Merhaba Bimden geçen gün 50 inç televizyon aldım ve kurulum için müşteri hizmetinizle bir çok kez görüşmeyi denedim 20 dakika bekledim ve en sonunda ulaştım fakat müşteri temsilcisinin bir anda telefonu kapattı ve şuan hala ulaşamıyorum kurulum yaptıramıyacağım sanırım bu şekilde televizyonu iade edeceğim resmen iki gündür kurulum için o kadar zaman kaybettim bir sonuç yok .

 • kurulum u servise yaptırmak istemeyenler kendisi kurabilir garanti dışı kalmıyor diye bir yazı okudum ne kadar doğru

  • Kafanıza göre yapmayın tabi garanti dışı kalır. Müşteri hizmetlerine sorup onlar oradan işleyebiliyorsa yapın

 • Mersin içelde yaşıyorum ve televizyonu kurduracak bir yetkili bile bulamadık böyle rezillik gorulmüş şey değil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi