Temmuz 14, 2020

Efeler Buderus Servisi

Efeler buderus servisi, uzman kombi personelleriyle sizlere bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır. Uzun yıllardır bu sektöre hizmet sunan firmamız, oluşturduğu koşullar dahilinde güvenilir ve hatasız servis sunmaktadır. Buderus kombiyi iyi tanıyan her modeline aşinalığı bulunan ustalarımız ile profesyonel hizmet sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Müşteri odaklı olmak temel prensiplerimiz arasında gelmektedir. Müşterilere sunduğumuz hizmetlerde düşük maliyet ve sorunsuz bir hizmeti esas almaktayız. Sizlerin beklentilerini bilip ona göre karşılık vermekteyiz. Böylece bizden hizmet aldığınız için kârlı bir harekette bulunun. Piyasada bulunan servisler arasında en ekonomik, hızlı ve kaliteli firmalardan biri olarak gösterilmekteyiz.

Yaşam alanlarınızın ısıtma anlamında kalitesini arttıran bu cihazlar artık kışları evlerimizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kimimiz evde olduğu süre boyunca hep açık tutar kimimiz hiç kapatmadan 24 saat çalıştırır. Artık bizler için olmazsa olmaz haline gelmiştir. Durum böyle bir hal almışken kombinin bir anda arızalanmasını tabi ki istemezsiniz. Fakat öyle bir durumda gerçekleştiğinde ise bir an önce onarımı yapılmasını istersiniz. Çünkü çoğumuz buna güvenerek termosifonu, şofbeni, elektrikli ısıtıcıları kaldırıp atmıştır. Yani kombiye elimiz mahkum hale geldiğimiz için onun çalışmama ihtimali düşünülemez. Böyle acil durumlarda bile Efeler buderus kombi servisi sizlerin imdadına yetişir ve en çabuk şekilde servis yönlendirir.

Profesyonel ekiplerimiz ile anında ve yerinde hizmet sağlıyoruz. Web sitemizin irtibat kısmında yer alan numaralardan bize erişebilirsiniz. Kombi bakımı, senede en az 1 kere olmak üzere kombi için yapılması gereken temizlik ve kontrol operasyonlarının tümünü ifade eder. Özellikle kış mevsimine girmeden evvel, Ağustos ayı ile Ekim ayları arasında yapılacak kombi bakımları mağduriyet yaşamanıza da neden olmaz.

 

Efeler Buderus Kombi Servisi

Bütün elektronik eşyalar bakım ve kontrole ihtiyaç duyabileceğini hepimiz biliyoruz. Fakat bu olay kombi için düşünülürse mutlaka ama mutlaka ihtiyaç olduğunu bilmeniz gerekir. Evde kullanılan elektronik aletler sıralamasında bakıma en çok ihtiyacı olan cihaz şüphesiz ki kombilerdir. İsterseniz senede 1 ay kullanıyor olun, yine de bakım görmesi gerekmektedir.

Doğal gaz ile çalışan bu cihazın içerisinde sürekli su alışverişi yapılmaktadır. Sudan gelen kireç ve tortu tesisatın içerisinde dolaşmaktadır. Brülör sürekli ateşleme yaptığı için tozlanma yapar. Daha bir çok kirlenmeye sebep olabilecek durum meydana gelir. Bunlar cihazın geç ısıtması ve fazla enerji sarf etmesi için temel birer nedendir. Faturam neden yüksek geldi? Kombi durduk yere arızalandı, dememek için yıllık bakımlarını yaptırmanız gerekecektir. Bakım işlemleri için Efeler buderus kombi bakım servisi arayıp bakım randevusu alabilirsiniz. Buderus kombi bakım fiyatlarını da oradan öğrenebilirsiniz.

Çok köklü bir tarihe sahip olan buderus, bir Alman markasıdır. 1970 yılında gaz yakıtlı kazan keşfederek ilk adımını atmıştır. 2005 yılında ise ülkemizde ki çelik grubu ile ortak yatırım yaparak ülkemize girişi söz konusu olmuştur. 2015-2016 yıllarında direk olarak ülkemize satışı ve stoku söz konusu olmaktadır.

Efeler buderus kombi servisi, kombi ile alakalı tüm sorunlara çözüm bularak sizleri mağdur durumda bırakmaktan kurtarır. Kısa süre içerisinde arıza çözümleme yapmaktayız. Kombi ile alakalı sorunlarınızı bize bildiriniz. Her türlü sorunlarınız için teknik destek alabilirsiniz. Tüketicilerin çoğunun kombi kullanımı hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığının farkındayız. Adresinize bakım ve ya arıza için gelen teknisyenlerimiz size bilgilendirme konusunda da yardımcı olacaklardır. Servisimiz bakım ve onarım işlemleri için hizmet vermektedir. İlk kurulum işlemi için efeler buderus yetkili servisi aramanız gerekecektir. Bizim ilk kurulum için hizmetimiz bulunmamaktadır.

Müşterilerimize arıza ve onarım dışında kalorifer petek temizliği hizmeti de sunmaktayız. Alanında uzman teknisyenlerden hizmet almak istiyorsanız Efeler buderus servisi arayıp randevu alabilirsiniz. Yukarıda ki iletişim numaralarımızdan bize ulaşım mümkündür.

Efeler Buderus Kombi Tamir

Kombiye yaptırılan bakım, doğal gazdan da tasarruf etmenize imkân tanır. İşletmemiz bünyesinde verilen kombi bakım hizmetinde öncelikle, kaloriferin yanma vaziyetini tespit ederek sıcak su kontrolünü yapıyoruz. Kombideki mevcut suyu boşalttıktan sonra, kombinin su sızdırmazlık vaziyetinin tespitini yapıyoruz. Sonrasında kombinin içini açarak kontrol ediyoruz. Kombi içinde tozlanma fazlaysa başta yanma haznesi olmak üzere yakıcı, üç yollu vana ve gerekirse ateşleme elektrotu temizleniyor.

Temizlik işlemi sonrası kombi içindeki elektrik hatları kontrol edilerek varsa arızalı alanlar tespit ediliyor. Bar tazyiki ayarı için genişleme tankı kontrol ediliyor. Kontrolleri de yapıldıktan sonra, kombinin çalışma durumu inceleriz. Bakım esnasında mevcut arızalar veya sonrasında ortaya çıkabilecek olan küçük ya da büyük çaplı arızalar teknisyenlerimiz tarafından tespit edilerek müşterilerimize bilgi veriliyor. Kullanıcı onayından sonra arızalı parçaları orijinali ile değiştirerek veya tamiri olasıysa onararak teslim ediyoruz. Kombinizin arıza durumunda aynı biçimde lüzumlu tüm kontrolleri yaptıktan sonra yerinde onarım operasyonunu gerçekleştirmekteyiz.

Kombi bakımı, faydalı ısınma ve güvenlik açısından oldukça ehemmiyetlidir. Belirli aralıklarla yaptırdığınız kombi bakımı sayesinde meydana gelebilecek küçük arızaları evvelden tespit ederiz. Bu şekilde daha yüksek maliyetli ve büyük arızaların oluşumunu engelleriz. Bu sayede enerji tasarrufu ile beraber kombi ömrünün uzaması da sağlanmış olur. Efeler buderus servisi arayarak randevu alabilirsiniz.

Efeler Buderus Kombi Bakım

Kombi bakımında, Efeler buderus kombi servisi tarafından öncelikle kombinin çalışma gidişatı ve kaloriferlerin yanma faydalılığı kontrol ederiz. Daha sonra tozlanma kontrolü yapılır ve fan motoru, meme gözenekleri ve yanma haznesinde biriken tozlar fırçalar takviyesiyle arınılır. Kombi kalorifer kir tutucu filtresi yani tesisat filtresi temizlendikten sonra öteki operasyonlara geçeriz. Petekler de biriken toz ve balçıklaşmış katmanlar ısı yararını %5 oranında düşürerek enerji tüketimini arttırır. Böylece faturanıza ek bir maliyet olarak yansır.

Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan temizlik işlemlerinde kombi ve petekler hiçbir hasar görmez. Kombinin yanma odası brulörü fırçayla temizleriz. Kombinin elektronik iletişimlerinin kontrolleri yaparız. Ateşleme elektrotları zımparalarız. Genleşme tankındaki hava oranı ölçülerek kontrol ederiz. Bar tazyik seviyesine göre gerekiyorsa gaz basarız. NTC termostatların kıymeti ölçülerek hassasiyetini yitirmiş düşük bedelli termostatlar değiştiririz. Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol ederiz. Ayrıca su akışını inceleriz. Kullanıcının gözetiminde son kontroller yapıldıktan sonra bakım işlemi tamamlanmış olur.

Kombi bakım hizmetinde yoğuşmalı veya daha önceki tip bacalı kombilerde cihaz değişikliği nedeniyle başka ek işlemler de yapılmaktadır. Yoğuşmalı kombilerde ek olarak su haznesi ve balçık filtre ayrıştırıcıyı temizleriz. Yani tüm bakım operasyonlarından sonra, Efeler buderus kombi servisi olarak ürünün yüksek performansta ve meselesiz olarak çalışmaya devam edeceğini garanti ediyoruz. Alakalı markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Kombi bakımı belli aralıklarla kesinlikle yapılmalıdır. Aksatılan bakımlar daha büyük arızalara neden olur. Özellikle kış aylarında karşılaşılan ani bozulmalar ile beraber ekonomik olarak zarar edersiniz. Bakımı yapılmayan kombi ısıtma için normalden fazla gaz kullanır. Harcanan gaz kombideki yanma ayarlarını etkileyerek bozulmasına neden olur. Kombinin çalışma ömrü kısaldığı için, etraf yeterince ısınmamaya başlar. Bu hem faturaya yansır, hem de ileride size sorunlar yaratır.

İstediği verim ve faydayı alamayan kullanıcılar tasarruf edemez. Oluşan giderlerin büyüklüğü ile kombisini değiştirmek vaziyetinde kalınır. Bu sebeple alanında uzman bireyler tarafından kombi bakımlarının emin aralıklarla yapılması gerekiyor. Efeler buderus servisi alanında uzman kadrosu ile kombi bakımlarını titiz bir çalışma ile gerçekleştiriyor. 444 5 474 arayabilirsiniz.