Nisan 18, 2021

Foça Sanyo Servisi

Foça Sanyo servisi olarak müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutarız. Bu doğrultuda, her geçen gün ileriye odaklanıyoruz.  Yılların verdiği tecrübeyi hizmet anlayışımız ile birleştirdik. Müşterilerimize hızlı ve kaliteli onarım garantisi veririz.

Vermiş olduğumuz arıza onarım hizmetini, öneri ve şikayetler doğrultusunda geliştiririz. Bu doğrultuda çalışmalarımız sürekli aktiftir. Sizin görüşleriniz bizim için önemlidir. Yapmış olduğumuz her hizmet sonrasında memnuniyeti ölçmek için anket yaparız. Bu anketlerle, yapılan işin kalitesi meydana çıkar. Arıza onarım süreci boyunca gerçekleşen olumlu/olumsuz tüm adımları kayıt altına alırız. Görüş ve önerilerinizi iletin. Çağrı merkezimize, her türlü soru ve arıza onarım taleplerinizde ulaşın.

Foça Sanyo Televizyon Servisi

Bize gelen her aramayı titizlikle karşılarız. Müşteri hizmetleri, uzman arıza onarım ekibimize sorunu iletir. Arıza talep formu hazırlarız. Böylece servis uygunluğu sırasına göre verdiği saatte arızaya müdahale ederiz. Foça Sanyo servisi olarak, ürününüzün arıza onarımlarını yaparız.

Size saygı ve güler yüz çerçevesinde hizmet veririz. Ayrıca, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla çalışmayı hedefliyoruz. Bu konuyu misyon olarak üstlendik. Yıllardır uyguladığımız vizyonumuzu, yine müşteri memnuniyeti üzerine yorumluyoruz. Ekibimiz dahilinde bulunan herkes hakkınızı korur. Kesinlikle iyi bir hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Televizyon tamiri hassas bir iştir. Bazı modellerde panel yaprak inceliğindedir. Bu yüzden herkese müdahale ettirmeyin. Kesinlikle güvenilir kişi olmalıdır. Aksi takdirde daha büyük hasar alır. Bu sebeple hiç onarım olmayacak hale gelir. Geri dönüşü olmayan yola girmeyin. En başında bilgili bir servise danışın. Foça sanyo servisi bu konuda yanınızda olur. Sonuç olarak kaliteli hizmet almış olursunuz.

Foça Sanyo Klima Servis

Arıza için gidilen adreste her şeyi gözden geçiririz. Mesela ön araştırma, hasar tespit, parça değişimi ya da tamir gibi aşamalara ayrı ayrı bakarız. Bilgi verildikten sonra ise gerekli işlem yaparız. Oluşmuş olan problemi ürün sahibine iletiriz. Yapılacak servis önerilerini iletiriz. Ayrıca sunduğumuz çözüm önerilerini, etik kurallar ve imkanlar dahilinde belirtiyoruz. Daha sonra sahibinin isteğine göre parça değişimi yaparız. Ancak tamir ihtimali varsa onu da deneriz. Bu hizmetimizi de garanti kapsamında yaparız.

Servis ağımızda bizimle çalışan ekip çalışanları donanımlıdır. Çağın gerektirdiği niteliklere sahiptir. Bu yüzden elimizden gelen iç eğitimleri veriyoruz. Hizmet kalitesinin önemini biliriz. Bu doğrultuda uygun çözümler üretiriz. Son model cihaz ve ekipmanlarla hızlı ve güvenilir şekilde arıza onarım yaparız. Sorunsuz arıza tespit ve onarım yapmak için yanınızdayız. Foça sanyo klima servisi sizi bu dertten kurtarır.

Tv ve klima arıza için bizi arayınız. Fakat yeni ürün açılım ve kurulum yapmıyoruz. Bu isteklerle bize ulaşan müşterilerimize bu hizmetleri veremediğimiz için üzgünüz. Bunun için Foça sanyo yetkili servisi arayın.

Sadece tek bir profesyonel yoldan sektörümüzde başarıyı hedefliyoruz. Hizmetin kaynağının insan olduğunu unutmayız. Bu yüzden sadece insana yatırım yapıyoruz. Ekibimiz insan gücüyle vardır. Bu şekilde devam edeceğini akıldan çıkarmayız. Yüklendiğimiz bu sorumlulukla yolumuza devam ederiz. Bu yola çıktığımız günden itibaren, bize desteğini esirgemeyen siz müşterilere gönülden teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Sizden gelen görüş ve önerileri muhakkak dikkate alırız. Müşteri odaklı çalışma düzenimizi bugünkü seviyeye getirdik. Bundan sonrada, bugüne kadar olduğu gibi gelişmelere açığız. Etik ve ahlak kurallarına bağlı düzenimize devam ederiz. Size daha iyi hizmet verebilmek için geliştirilmesi gereken yönlerimiz ve hata olarak gördüğünüz eylemleri bize iletiniz. Bu süreçte, sektörümüzle ilgili önümüze çıkan engel ve sorunlarla başa çıkmak için tüm eforumuzu sarf ediyoruz. Foça Sanyo servisi arayıp sizde bizden hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi