Gaziemir Protherm Servisi

Contents

Gaziemir protherm servisi, konusunda tecrübeli ustalar ile hizmet sağlıyoruz. Hata şansı olmadan onarım yaparız. Çalışanlarımıza arızalı onarım konusunda güveniyoruz. Test edip sonra adresten çıkarız. Tam emin olmadan adresten ayrılmayız. Buda size güven aşılamaktadır. Telefon numarası 0(232) 404 5 404 olan hattı arayın.

Kombi bakımının düzenli yapılması ile iyi performans elde edin. Sağlıklı bir biçimde sorunsuz çalışsın. Ekstra masraflardan da tasarruf yapın. İyi bir kış geçirmek için mevsim öncesi kombi bakım ve onarımlarını yaparız. Kombi bakımını yapmak uzmanlık isteyen bir iştir. Gaziemir protherm kombi servisi ile evde ve iş yerinde kombi bakımını  muhakkak yaptırın. En iyi şekilde yerine getiririz.

Apartmanda, iş yerinde, büyük binalarda en çok tercih edilen ısınma seçeneğidir. Bireysel veya merkezi ısıtma sistemi ile ısınırız. Bu sistem konforlu bir sistemdir. Ayrıca avantajlıdır. Buna rağmen zaman zaman ısınma sisteminde sorunlar olur. Doğal karşılamak gerekir. En sık karşılaşılan sorun peteklerde sıcaklığın eşit dağılmamasıdır. Peteklerde sıcaklık ile ilgili birtakım sorunlar olur.

Daha çok peteklerin alt ve orta kısımlarının ısınmama fark ederiz. Üstlerde pek sorun olmaz. Nedeni ise sıcak su ilk oradan giriş yapar. Kombide birçok sorun olabilir. Kombi bakımı düzenli yapılması durumunda istenilen sıcaklığa gelir. Düzenli bakım yaptırın. Böylelikle kombilerin gereğinden fazla doğal gaz harcaması da engellenmiş olur.

Gaziemir Protherm Kombi Servisi

Senede en az 1 defa kombi yaptırın. 3 sene de 1 defa da petek bakımı yapılmalıdır. Kış öncesi, sonbahar dönemi kombi bakımını kesinlikle yaptırın. 12 aylık periyodik bakımlar kombinin sorunsuz çalışması için yeterlidir. Ayrıca daha az doğal gaz faturası gelir. Yüksek onarım masraflarından korur. Tam performans almak için periyodik bakımını muhakkak yaptırın.

Kombide kirden kaynaklanan sorunlar oluşur. Bu sebeple fiziksel arızalar meydana gelir. Bununla birlikte peteklerde lokal ısınmalar olur. Yetersiz ısıtma veya hiç ısınmama sorunları olur. Bunlar belirtidir. Detaylı bir kombi bakımı yapılması zamanı gelmiştir. Gaziemir protherm servisi olarak fiziksel kontrolleri yaparız. Sorunun kaynağını tespit ederiz. Daha sonra bakım ve onarım işlemi yaparız.

Bakımda kombinin tozlarını alırız. Yanma haznesi, tesisat filtresi, gözenekleri ve prop gözleri temizleriz. Brulörü söküp yıkarız. Ateşleme elektrotları zımpara yaparız. Fan motorunda bulunan fanın tozunu alırız. Genleşme tankında ki hava oranını ölçeriz. Eğer gerekli ise gaz basarız. Termostat değerlerine bakarız. Mesela değer düşük ise hassaslığını yitirmiştir. Termostat değiştirir veya onarırız. Daha sonra bakımı bitince kontrolünü yaparız. Müşteri nezaretinde çalıştırırız. Gaziemir protherm servis personeli ile mevcut sorunun ortadan kalktığı birlikte onaylarız.  Bakımda daha çok onarılacak parçaların yerinde tamiratı yaparız. Ekonomik ömrünü doldurmuş veya onarılamaz olabilir. Bu derecede hasar görmüş parçalar için müşterinin de onayını alırız. Sonra değiştirilmektedir.

gaziemir protherm servisi

Gaziemir Protherm Kombi Bakım

Yoğuşmalı kombiler az yakıt harcar. Daha az yakıt harcar fakat çok daha fazla verim alınır. Isı ile birlikte ortaya atık gazlar çıkarırlar. Kombiler bu atık gazları hermetik ve bacalı sistem olarak dışarı atarlar. Hermetik kombide yanma neticesinde ortaya çıkan atık gaz, fan ile yavaş yavaş dışarı atılır. Bacalı kombide ise yanma neticesinde ortaya çıkan atık gaz baca ile dışarı atılır.

Farklı çalışma sistemlerine sahiptir. Aslında tüm kombilerin çalışma mantığı aynıdır. Mekanik ve elektronik parçalarda farklılıklar olur. Dolayısıyla bakım ve onarım için gerekli malzeme marka ve modele göre değişir. Protherm için parça tedariki ve parça onarımı da vardır. Bunlar bizle mümkündür.

Peteklerde tam ısınma yok mu? Üst kısımları sıcak alt soğuk mu? Öyleyse bakım yapılması gerekir. Ayrıca petek değiştirmek maliyetli ve gereksiz olur. Bu yüzden değişime karar vermeden önce gerekli kontrol ve bakımlar yapılsın. Maliyeti düşürmek adına elimizden geleni yaparız. Genelde peteklerde çamurlu su dediğimiz kirlenmiş tesisat suyu vardır. Isınmayı engelleyen ana sorunların başında gelir. Panel radyatörün su kanalları bu pis ve paslı su ile tıkanır. Suyun devridaim işlemini zorlaştırır. Sonuç olarak bakım ihtiyacı doğar.

 

Gaziemir Protherm Kombi Temizliği

Yeni radyatörlere oranla bakımsız peteklerin verimi yüzde 30 oranında düşer. Bu da büyük bir ısı kaybı demektir. Düzenli bakım yaptırmak muhakkak ısıyı arttırır. Hem de yakıta katkı verir. Yakıt masraflarından tasarruf edin. Peteklerdeki kirli ve çamurlu suyu özel makine ile tesisattan çekeriz. Sonra, ısıtma sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlarız. Tesisat içinin yıkanması yeterli olacaktır. Uygun fiyatlara kaliteli bakım için haftanın her günü hizmet vardır. Mesela bakım gün ve zamanı sizin için sorunsa, bize periyodik bakım kaydı yaptırın. Bakım zamanını bu şekilde takip ederiz. İlgili markaya özel servis hizmeti veriyoruz.

Kombinin verimli çalışması ve görevini yapması için bakımları düzenli yapılmalıdır. Sistemde çamurlu su olup olmadığı dışarıdan bakıp anlaşılmaz. Böylece ısıtma azalması ile belli olur. Yeterli ısıtma gücü yok mu? Basıncı bulunmasına rağmen peteklerden istediğiniz verimi alamıyor musunuz? Gaziemir protherm servisi olarak en hızlı ve doğru çözümleri sunarız.

Tüm Gaziemir protherm kombi servisi çalışanları kombi bakım onarım taleplerini anında yerine getirir. Kombi bakım yapılması düzeltmedi mi? Kombide arıza mevcut ise arıza onarırız. Ayrıca gerek varsa parça değişimini yaparız. İşlemi yerinde ve kısa sürede yaparız.

Ustalar teknik konularda uzmandır. Bu yüzden işleri mükemmel bir biçimde yerine getiririz. Bakım ve onarım işleriniz Gaziemir protherm servisi garantisi altındadır. Daha sonra beklenmedik bir şey olursa tekrar gerekli müdahale yaparız. Kaliteli hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın. Sonuç olarak iyi hizmeti size ulaştırıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi