Kasım 25, 2018

Gördes Siemens Servisi

Gördes Siemens servisi sizlere uzman teknisyenleri ile profesyonel hizmet sağlamaktadır. Kısa sürede yapılan arıza tespit işlemi ile sizleri meşgul etmeden çözümlenme sağlanmaktadır. Bu sayede zamanınızdan çalınmamış olacaktır. Gördes Siemens servisi telefon numarası 444 66 88 olan hattı arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız birçok beyaz eşya zamanla yıpranarak bozulma belirtileri gösterebiliyor. Bu eşyaların kullanım süresinin daha uzun olması için belli periyotlarda bakımının yapılması gerekiyor. Servis çalışanlarımız sizlere bu bakım ve onarım sırasında profesyonel destek vererek beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Siemens Gördes servisi olarak müşterilerimizin tüm beyaz eşya tamiri ve bakımı konusunda detaylı hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz.

Garantili olarak verdiğimiz hizmetlerde mutlaka müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaya dikkat ediyoruz. Beyaz eşyalarda ortaya çıkan arıza durumları için servisimizin müşteri hizmetlerine arıza kaydı bırakarak profesyonel ekiplerimizin sizlere geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bıraktığınız arıza kayıtları çalışanlarımız tarafından değerlendiriliyor ve sizlere en yakın olan servis elemanlarımıza bildiriliyor. Gün içerisinde sizlere geri dönüş sağlayan teknik servis elemanlarımız uygun olduğunuz bir saatte gelerek gerekli bakım ve onarım işlemini gerçekleştiriyorlar.

Gördes Siemens Beyazeşya Servisi

Servis çalışanlarımıza bıraktığınız arıza kaydı sonucunda evinize kadar gelen personellerimiz tüm beyaz eşya tamiratlarını önce yerinde yaparak sorunu kısa sürede çözmeye çalışıyorlar. Sorun yerinde çözülememiş ise ürünler atölye ortamına getirilerek burada daha detaylı bir kontrolden geçiriliyor. Gördes Siemens servisi firmamız her ürün için detaylı bir bakım çalışması gerçekleştiriyor. Her beyaz eşya belli bir kullanım süresinden sonra mutlaka daha verimsiz bir şekilde çalışmaya başlar ve çeşitli tıkanmalar ile çalışma performansını düşürür. Teknik servis olarak bu tarz sorunların giderilmesi için periyodik olarak bakım hizmeti de veriyoruz. Gerektiği yerde bozulan kısımları detaylı bir şekilde tamir ediyoruz. Aynı hatanın tekrar etmemesi ve kısa bir süre sonra tekrar tamir edilme gereksinimi ortaya çıkmaması için garantili olarak tamir hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizi beklenmedik anlarda tamir sıkıntısından kurtararak beyaz eşyalarını daha uzun süreli kullanmalarına olanak tanıyoruz.

Firmamızda çalışan ekip üyelerimiz yılların deneyimine sahip olan insanlardır. Bir eşyanın sorunun hangi sebepten kaynaklandığını en iyi şekilde bilen ve bunun çözümünü yerinde üreterek son derece hızlı bir şekilde tamir işlemini gerçekleştiriyorlar. Tamir işlemi sonrasında beyaz eşyalarınız eskisinden daha sağlam bir hale geliyor ve bakımlarımız sayesinde yüksek performansta çalışarak günlük işlerinizi daha rahat bir şekilde yapabilmenize olanak sağlıyoruz. Gördes Siemens beyaz eşya servisi çalışanlarımız yerinde tamir edemedikleri her ürün için atölyelerimizde ayrıca zaman harcıyorlar. Her ürünün tamiri esnasında ayrıca bakımı da yapıldığı için tüm beyaz eşyalarınız sizlere yenilenmiş olarak veriliyor. Tüm beyaz eşyalar için detaylı bir bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriliyor. Kurulum işlemleri için Gördes Siemens yetkili servisi arayarak oradan randevu alabilirsiniz.

Gördes Siemens Klima Servis

Yerinde tamir edilecek olan ürünler ve atölyelerde bakım onarımı yapılacak eşyalar için önceden müşterilerimize fiyat bilgisi veriyoruz. Ne kadar masraf çıkacağını önceden belirterek müşterilerimizin onayını alıyoruz. Onay aldıktan sonra da gerekli işlemleri yapıyoruz. Sizlere verdiğimiz fiyat bilgisi haricinde ek bir masraf ortaya çıkarmıyoruz.

Hizmet verilen cihazlar şu şekildedir;

  • Gördes siemens beyaz eşya servisi
  • Gördes siemens klima servisi
  • Gördes siemens çamaşır makinesi servisi
  • Gördes siemens bulaşık makinesi servisi
  • Gördes siemens buzdolabı servisi

Beyaz eşyaların parçalarının değişiminin yapılması için Gördes Siemens beyaz eşya servisi olarak oldukça titiz bir çalışma ortaya çıkarıyoruz. Beyaz eşyaların verimsiz çalışmasına ya da görevini tam olarak yerine getirememesinde belli parçaların bozulması son derece geniş bir yer tutuyor. Bu parçaların değiştirilmesi ve yerine yenisinin takılması beyaz eşyanın eski performansında çalışmasını sağlayacaktır. Her beyaz eşya parça değişimi sırasında mutlaka orijinal parçaları kullanıyoruz. Orijinal parçalar kullanıldığı için de verdiğimiz hizmetlerde aynı hatanın devam etmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor. Her bakımda ve her tamir işleminde beyaz eşyalarınızın kullanım ömrü daha da uzuyor. Her yıl yeni bir makine satın alma şansınız olmadığını bildiğimiz için tüm hizmetlerimizi garantili bir şekilde veriyoruz.

Gördes Siemens servisi daima sizlere hizmet etmekte yükümlüdür. Telefonunuzdan çağrı merkez numaramızı tuşlayarak direk bağlantı kurabilirsiniz. Arıza onarımı ve bakım gibi durumlar için bizi rahatsız etmekten çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir