Gümbet Klima Servisi

Gümbet klima servisi, öncelikle müşteri güveni ve memnuniyetine değer vermektedir. Bu nedenle sunduğumuz kaliteli hizmetten yararlanan herkes memnuniyet dileklerini bizlere iletmektedir. Uygun ücretle garantili hizmet sunmamızda cabasıdır. Yukarıda bulunan Gümbet klima servis telefon numarası 0850 466 4570 bizimle iletişime geçiniz.

Yaz ve kış aylarında full performans çalışan klimalarda zaman zaman arızalar yaşanabilir. Çok büyük arızaların yaşanmaması adına bu tür cihazların periyodik bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bu alanda teknik destek ihtiyaçlarınız için Gümbet klima servisi çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktadır. Klima üniteleri ile ilgili yaşanan problemlerde sorunun kaynağı bulunarak sorununuz çözülebilir. Soğutma sisteminin bütünlüğünü sağlamak amacı ile sorunların profesyonel teknik personeller tarafından ele alınması çok önemlidir.

Son model teknolojilerle donatılan klimalar 10 ile 20 yıl arasında sorunsuz kullanım sağlayabiliyor. Klimalarda soğutma işlemi durması ya da çalışma sorunlarının yaşanmaması da karşılaşabileceğiniz sorunlar arasında yer alıyor. Beklenmedik sorunların önüne geçebilmek amacı ile düzenli bakım çok önemlidir. Ünite tamamen kapanabilir ya da sadece belirli bir bölümü çalışmayabilir. Kablolama ile ilgili de sorunlar yaşanabilir. Tüm bu sorunlar ile ilgili uzman teknik destek için Gümbet Klima bakım servisi talebinde bulunabilirsiniz.

gümbet klima servisi, gümbet klima bakım servisi

Gümbet Klima Bakım Servisi

 

– Kablolama sorunları; En çok karşılaşılan arızalardan biri ünitelerden prize giden kablolama sorunlarıdır. Bitişik çıkışlardaki kırıcılar kontrol edilebilir ve elektrik kutusundan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir.

 

 – Buzlu Birikme; ünitenin bölümlerinde ya da kondenser serpantiler üzerinde buz toplandığında AC verimli soğutma sağlamaz. Bu durumda tüm ünitenin çözülmesi ve buzların çıkarılması düzgün çalışma sağlayacaktır. Bunu sizin yapma olasılığınız bir hayli düşüktür. Bu gibi durumlarda teknik servise danışabilirsiniz.

 

 – Arızalı Motorlar; Motor arızası yaşandığında ise klimanız hiç çalışmaz. Bu durumda motorun imkan varsa tamiri, yoksa tamamen değişmesi gerekli olacaktır. Klima yine üfleme yapabilir fakat motor devreye girmediği için ısıtma ya da soğutma faaliyeti gerçekleşmez. Yani motorun arızalandığını sizin anlamanız epey zordur.

 

 – Hatalı Kompresör; Klimanın kapanmasındaki bir etkende kompresörde yaşanana sorunlardır. Bu nedenle kompresörün temiz tutulması çok önemlidir. Bu alanda yaşanabilecek sorunların önüne ancak bu şekilde geçilebilir. Temiz tutulmaktan kasıt ise düzenli şekilde bakımlarının yapılıp kontrollerinin sağlanmasıdır.

 

 – Kirli Buharlaştırıcılar; Cihazlar üzerinde yaşanan birikmeler yaşanan arıza sorunlarında en çok karşılaşılan etkenlerden biridir. Ünitenin düzenli bir şekilde bakımının yapılması ile bu sorunların önüne geçebilirsiniz. Filtreler ise bakım işlemi dışında da zaman zaman temizlenmelidir.

 

 – Soğutucu sorunları; Ünitelerde yeterli soğutucu bulunmuyor ise cihaz düzgün bir şekilde çalışmaz. Bu alanda Gümbet klima servisi soğutucu akışkan seviyelerini kontrol eder ve sıvıları değiştirerek cihazınızın orijinal çalışma verimini sunmasını sağlar. Soğutucu dediğimiz madde toplum arasında klima gazı diye tabir edilmektedir.

 

 – Bozuk Termostatlar: Termostat bozuk olduğunda üniteniz açılmaz. Termostatta sorunlar yaşıyor iseniz A/ C ana üniteden açmayı deneyebilirsiniz. Eğer cihazınızın ünitesi manuel olarak açılıyor ise termostat sorunu vardır. Bu durumlarda profesyonel yardım almanız önemlidir.

 

Klimada yaşanan sorunlarda Gümbet klima servisi teknisyenlerinden hizmet alabilirsiniz. Klima sorunlarının bahar ve yaz aylarında hızlı bir şekilde çözülmesi yaşam ortamlarında sağlanan konforun mağduriyetlere dönüşmemesi adına çok önemli olacaktır. Acil servis almak için bizi aramanız yeterlidir. Mümkün olduğunca tüm müşterilere aynı gün içerisinde hizmet sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi