Gümüldür Klima Servisi

Gümüldür klima servisi, ilk önce müşteri güvenine değer verir. Bu nedenle sunulan kaliteli hizmetten yararlanan herkes memnuniyet dileklerini bizlere iletir. Uygun ücretle garantili hizmet sunuyoruz. Telefon numarası 0(232) 255 10 35 olan hattı arayın. Bizimle iletişime geçin. En kısa sürede servis gelir.

Klima, yaz ve kış aylarında full performans çalışır. Bu nedenle zaman zaman arızalar yaşanır. Çok büyük arıza olmaması adına bu tür ürünlerin periyodik bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bu alanda teknik destek için Gümüldür klima servisi vardır. Çözüm için hizmetler sunarız. Klima üniteleri ile ilgili yaşanan sorunda, kaynağı buluruz. Bu şekilde sorunu en geçerli şekilde çözeriz. Soğutma sisteminin bütün olarak ele alırız.

Gümüldür Klima Bakım Servisi

Son model teknolojilerle donatılan klimalar 10 ile 20 yıl arası ömrü vardır. Klimalarda ısıtma soğutma işlemi durması olur. Ya da çalışma sorunları karşınıza çıkar. Beklenmedik sorunların önüne geçmek için ile düzenli bakım çok önemlidir. Mesela, ünite tamamen kapanabilir. Bazen de sadece belirli bir bölümü çalışmaz. Kablolama ile ilgili de sorunlar yaşanır. Tüm bu sorunlar ile ilgili uzman teknik destek için Gümüldür Klima servisi arayınız.

Klima özellikle yaz ayları daha çok efor sarf eder. Çünkü sıcak hepimizi bunaltır. Bunalmamak için ise klima aktif çalışır. Kimimiz 24 saat bile çalıştırıyordur. Bu yüzden en çok kullanım yaz aylarında oluşur. Bu dönemde bakım muhakkak yaptırın. Yoksa sizi yarı yolda bırakma ihtimali yüksektir.

gümüldür klima servisi

 

Gümüldür Klima Tamir

Klima arızaları nasıl meydana gelir? Arıza durumunda ne yapılabilir? Bunlar ile ilgili bilgi sahibi olun. Tamir etmeye kalkmanıza gerek yok. Fikir sahibi olsanız bile kâfidir. Aşağıda bunları ele aldık. Düşünce sahibi olun. Gelin birlikte göz atalım.

– Kablolama sorunları; En çok karşılaşılan arızalardan biridir. Ünitelerden kablolama sorunu yaşanır. Bitişik çıkışlardaki kırıcıları kontrol edin. Elektrik kutusundan kaynaklanan sorun olabilir. Elektrikçinin kontrol etmesi sağlıklı olur. Tabi serviste müdahale eder. Aradaki tercihi yapmak size kalmıştır.

– Buzlu Birikme; ünitenin bölümlerinde ya da kondenser üzerinde buz toplanır. Bu yüzden verimli soğutma sağlamaz. Bu durumda tüm ünitenin çözülmesi ve buzların çıkarılması gerekir. Böylece düzgün çalışma olur. Daha çok kışın denk gelir. Bunu sizin yapma olasılığınız bir hayli düşüktür. Yanlış yere denk gelirse hasar iyice büyür. Bu gibi durumlarda teknik servise danışın.

– Arızalı Motorlar; Motor arızası yaşandığında ise klimanız hiç çalışmaz. Elektrik gelir ama devreye girmez. Bu durumda motorun imkan varsa tamirini deneriz. Olursa maliyet düşük olsun. Fakat çok düşük bir ihtimaldir. Yoksa tamamen değişmesi gerekir. Ayrıca klima yine üfleme yapar. Fakat motor devreye girmediği için ısıtma ya da soğutma faaliyeti gerçekleşmez. Yani motor arızasını sizin anlamanız epey zordur. Genelde gaz arızası sanılır.

– Kirli Klima; Klima üzerinde yaşanan birikmeler olur. En çok karşılaşılan etkenlerden biri de bakımdır. Ünitenin düzenli bir şekilde bakımının yapılması ile bu sorunların önüne geçin. Filtreleri ise bakım işlemi dışında da ara sıra temizleyin.

– Gaz sorunu; Ünitelerde yeterli gaz bulunmuyor ise ürün düzgün bir şekilde çalışmaz. Bu alanda Gümüldür klima servisi gaz akışkan seviyelerini kontrol eder. Gaz basarak orijinal çalışma verimini sağlarız. Bunun için öncelikle gaz ölçüm yaparız. Ne kadar eksik ise o kadar basarız.

– Bozuk Termostatlar: Termostat bozuk olduğunda üniteniz açılmaz. Termostatta sorunlar yaşıyor iseniz A/C ana üniteden açmayı deneyin. Eğer ürün ünitesi manuel olarak açılıyor ise termostat sorunu vardır. Bu durumlarda kesinlikle yardım almanız önemlidir.

Gümüldür Klima Montaj

Arızanın yanı sıra montaj hizmeti de veriyoruz. Klimanın bir yerden başka yere takılmasını yaparız. Ev içi yer değişim yaparız. Sadece klima söküm yaparız. Bunlarla ilgili boyut ve mesafe fiyat belirleyicidir. Bu yüzden fiyat almak için bizi arayınız.

Klimada yaşanan sorunlarda Gümüldür klima servisi arayıp hizmet alınız. Klima sorunları bahar ve yaz aylarında hızlı bir şekilde çözüm ister. Çünkü yaşam ortamlarında sağlanan konforun mağduriyete dönüşmemesi adına çok önemli olur. Acil servis almak için bizi aramanız yeterlidir. Tüm müşterilere aynı gün içerisinde hizmet sunarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi