Ocak 9, 2021

Gürsu Sharp Servisi

Gürsu sharp servisi, arıza ve bakım durumlarında sizlerin destekçisi olur. Eşyalar kullanıldıkça zaman aşımından ya da farklı sebeplerden dolayı arızaları çıkar. Arıza çıkmasa bile bakıma ihtiyaç duyabilir. Bu gibi durumda 0850 562 90 14 arayın. Kısa sürede hizmet almanız mümkündür.

Gün içinde farklı zamanlarda ve yaşam alanında elektronik eşyalar sürekli kullanılır. Teknoloji hızlı geliştikçe bir ev ya da iş yeri yoktur ki beyaz eşya kullanmama ihtimali olsun. Artık her yerde olmazsa olmazlar arasında yer alır. En çok kullanılanlar arasında buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon, klima vb. aletler vardır.

Servis hizmeti de kullanıcının tam bu zamanda yardımına koşar. Gürsu sharp servisi eşya tamir sırasında müşteri odaklı olmaya çok önem verir. Kullanılan kalitesiz malzemelerin ürüne geri dönüşü olmayacak arızalara yol açabilir. Bunun için orijinal parça kullanımı konusunda gereken hassasiyet verilir.

Gürsu Sharp Klima Servisi

Güvenilirlik doğrultusunda hizmet verilir. Çağrı merkezi hattını telefon ile arayıp bilgi alınız. Gürsu sharp klima servisi ile size klima bakım onarım hizmeti veririz. İşlemler güvenilir şekilde yapılır. Klima bakımları ile üründe yer alan bir arızayı çözüm noktasında uzman ustalar halleder.

Klima bakımı her yıl periyodik bir şekilde takip edilmelidir. Tarafımızdan yapılan bakımlar her yıl tekrardan bilgi verilir. Böylece unutma ihtimali olmaz. Bu hatırlatmalar sayesinde daha kaliteli hizmet anlayışı sağlanır. Müşterisinin ne istediğini bilen bir servis anlayışı ile hareket etmekteyiz. Bu bizi daha öteye taşımaktadır. Sizde arızanın önüne geçmiş olursunuz.

Eğer bakım yapılmazsa kabarık faturalar getirme ihtimali büyüktür. Özellikle yoğun kullandığı zamanlarda. Uzman teknik kadromuz ile ilerde doğacak arızaların da olması önlenir. Erken teşhis her daim yarar sağlar. Yüksek maliyetler sizi zorlamasın.

 

Gürsu Sharp Beyaz Eşya Servisi

Uzun yıllar güvencemiz altında ürünlerin kullanmanın keyfini süreceksiniz. Daha az arıza için çok özel çözümler üretilir. Atölyemizde cihazınıza uygun koşullar ayarlanır. Zarar gelmeyecek hassaslıkla cihaz açılır. Bu sayede cihazın servis konusunda herhangi bir sorun yaşanmaz. Sizlere tekrar ulaştırılmasında kafanızda soru işareti kalmamış olur. Unutmayın en küçük hata, büyük sonuçlara yol açar. Herkese ürün teslim edilmez.

Kullanılan beyaz eşyaların arızalanma durumunda bizi arayın. Sizlere en iyi hizmet verilir. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanır. Sadece randevu kaydı oluşturun. Müşteri yetkilimiz ile yapacağınız bildirime hızlı şekilde cevap gelir. Çözüm odaklı inceleme yapılır. Size doğru teknisyen yönlendirilir. Bu sayede daha kaliteli servis hizmeti sunmuş oluruz.

Gürsu Sharp Televizyon Servis

Televizyon günlük hayatımızı kolaylaştırır. Dünyadan haberdar eder. Birçok programı takip ederiz. Eğer arıza olur ise hiç beklemeden bizimle iletişim kurun. Gürsu sharp servisi uygun fiyatlar ve kaliteli çözümler üretir. Sizlere memnuniyet çerçevesinde hizmet verir. Tüketici haklarına gerekli saygıyı gösterilir. Teknik personeller, nerede ne yapacağını bilir. Oluşan sorunların çözümü için bizi aramanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir