Güzelyalı Philips Servisi

Güzelyalı philips servisi, televizyon ve süpürge cihazları için sizlere teknik destek sağlamaktadır. Bu cihazlar üzerinde kazandığımız tecrübe ile sizlere profesyonel tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Gerekli olan işlemler uygulanıp, sizlerin memnuniyeti üst düzeyde tutulmaktadır. Onarım işlemlerinden sonra garanti sağlanarak sizlere karşı güvenilirliği de arttırmaktayız.

Devamlı olarak kullanılan bu ürünlerin yıllar geçtikçe arızalanması gayet normal diyebiliriz. Özellikle televizyonun çalıştırılma süresi bir hayli fazladır. Günün 24 saat bile açık olan olabilir. Zaman aşımından dolayı arıza yapması doğal karşılanmalıdır. Bu gibi durumlarda bizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

Philips ürünlerinde satın alınma tarihinden itibaren iki yıl garanti bulunmaktadır. Tabi bu garantilere müşteri hatası ile sebep olan hiçbir arıza dahil değildir. Özellikle televizyonda en sık rastlananlardan birisi de ekranın kırılmasıdır. Maalesef bunun onarımı olmamakla birlikte ciddi bir maliyet boyutu da mevcuttur. Bu nedenle Güzelyalı philips servisi olarak daha dikkatli kullanmanızı öneriyoruz.

Cihazların doğru kullanımı için mutlaka kullanım kılavuzundaki talimatlara göz atın. Burada uyarı şeklinde önemli açıklamaları bulabilirsiniz. Doğru kullanım koşulları sağlandığında uzun yıllar keyifle izleyebilirsiniz. Çünkü philips bir çok markadan üstün parça ve görüntü kalitesine sahiptir. Ayrıca servis konusunda da hızlı ve pratik çözümler üretmektedir.

Her daim ulaşılabilir televizyon hizmeti almak istiyorsanız Güzelyalı philips tv servisi arayabilirsiniz. Piyasa şartları göz önüne alındığında, güvenilir ve profesyonel servislerden biriyiz. Sizlere sağladığımız kaliteli destek ile bu haklı gururu yaşamaktayız. Geçmişe baktığımızda çeşitli müşterilerle dolu portföyümüz söz konusudur. Bize ulaşarak sizde teknik destek alabilirsiniz.

güzelyalı philips servisi, güzelyalı philips televizyon servisi

Güzelyalı Philips Televizyon Servisi

Televizyon arızası şüphesiz ki en can sıkıcı arızalardan biridir. Çünkü bu cihazlar öyle alışılmış bir şey ki yokluğu anında fark ediliyor. Bu nedenle arıza durumunda anında yapılmasını istersiniz. Güzelyalı philips televizyon servisi, sizlere en kısa sürede servis yönlendirebilmektedir.

Televizyonların uygun koşullarda açılması için evde tamirat kesinlikle mümkün değildir. Gelen teknisyenler atölyeye alınır ve ona uygun ortam hazırlandıktan sonra riske edilmeyecek şekilde açılır. Her bir parçası tek tek ayrılarak gereken tüm kontrolleri, teknolojik cihazlar ile sağlanır. Aksi taktirde televizyonun kısa sürede arıza yapması muhtemeldir.

Arıza durumunda parça değişmesi gerekiyorsa kesinlikle orijinal parça ile değiştirilir. Eğer tamiratı mümkün olan bir durum varsa buda orijinal parçanın tamiratının denenmesi ile sürdürülür. Hiçbir şekilde farklı bir parça denemesi dahi yapılmaz. Güzelyalı philips servisi, güven çerçevesinde işlemleri tamamlar ve müşteri uzun yıllarca kullanımına devam edebilir.

Çalışan personeller her türlü teknolojik eğitime tabi tutulduğu için son model cihazınıza dahi müdahale etmekte zorlanmaz. Bu bağlamda arıza tespiti uzun süreler almamaktadır. Arıza tespiti kısa sürerse ve değişecek parça elimizde de mevcut ise çok seri şekilde onarım yapılarak ürün teslimatı yapılır. İlgili markaya özel servis hizmeti sağlamaktayız.

Philips led, lcd ve plazma cihazları için servis sağlamaktayız ve yapılan işlemler garantili olmaktadır. Fakat tüplü televizyon için maalesef hizmetimiz yoktur. Ayrıca philips süpürge arıza ve bakımları içinde hizmetimiz vardır. Tam donanımlı atölyemizde tüm arızaların çözümü gerçekleşebilir. Güzelyalı philips servisi ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi