Mayıs 3, 2019

Hayrabolu Altus Servisi

Hayrabolu altus servisi, hata payı olmadan kesintisiz hizmete devam etmektedir. Onarım ve bakım işlemleri konusunda uzman personeller ile çalışıyoruz. Her zaman doğru adım atmaktayız. İşlem bakımda olsa arızada olsa en yerinde çözüm uygularız. Yapılan en iyi şekilde yaparız. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Size bir telefon kadar yakınız.

Müşteri haklarına son derece saygılıyız. Müşteri odaklı ve sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlarız. Geliştiren teknisyenler ile kaliteli hizmette sınır tanımıyoruz. Hayrabolu altus servisi sürekli kendini geliştirir. Çağın gerekliliklerini son derece yerine getiren bir firmayız. En önemlisi her zaman uzman ekiple hizmete hazırız. Zaman sizler için önemlidir. Bunun son derece farkındayız.

Amacımız bakım ve onarım hizmetini tüketici ihtiyacına uygun şekilde belirlemektir. Ayrıca bunlara kalıcı çözümler bulmaktır. Bu doğrultuda size yüksek kalitede hizmet sunarız. Tüm hizmetlerde uzman ekiple birlikte teknolojik aletler kullanılır. Bu aletler ile kısa sürede arıza çözeriz. Her şeyden önce zaman tasarrufu iki taraf içinde önemlidir.

Genel anlamda memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Eğer evde onarım ve bakımı mümkünse yerinde yapılır. Yerinde yapılması güç olan cihazlar atölyeye alırız. İşin ehli olan ekiplerimiz tarafından en kısa süre zarfında tamir ve onarımı yaparız. Sonuç olarak en kısa sürede size teslim ederiz.

hayrabolu altus servisi, hayrabolu altus beyaz eşya servisi, hayrabolu altus klima servisi

Hayrabolu Altus Klima Servisi

Firmamız en iyi ve güvenilir kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Uzman teknik kadro ile servis hizmeti veriyoruz. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti size ulaştırıyoruz. Amaç sadece bir defaya mahsus çalışmak değil. Her zaman çalışmayı düşünüyoruz. Bütçenizi düşünüp maliyet konusunda zor duruma sokmamaya çalışıyoruz. Onarım uygun olan parça için onarım deneriz. Bu maliyet düşürmek için başvurulan bir yoldur.

Öncelikle dürüstlük ve doğruluk ilkesini esas alırız. Buna bağlı kalarak müşterilere ileri uzmanlık sunarız. Her zaman müşterilerin yanında olmaktan gurur duyan firmayız. Sizin ihtiyacınıza en doğru şekilde karşılık veriyoruz.

Size verilen tüm hizmete 1 yıl boyunca parça ve işçilik garanti ederiz. İlk önceliğimiz sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde çözmektir. Çok kısa sürede arıza çözümü yaparız. Ürünlerde oluşacak her tür arızayı tamir için bizi arayıp servis kaydı alınız.

Bizle yapmış olduğunuz görüşme sonrasında daha iyi hizmet vermek adına arıza kaydı oluştururuz. Bu kayıt sonrasında arıza tespit edilerek sizlere daha geniş bir bilgi sunarız. Onayınız alınarak ürünün bakım ve onarım işlemi yaparız. Ek olarak size gerekli bilgi veririz. Yapılan işlem ve parça değişimi bir yıl garanti kapsamına girer. Ürün aynı sorunu tekrarlarsa her türlü ücretsiz destek sağlarız. En önemlisi, çözüm olana kadar bizden ücretsiz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Hayrabolu Altus Beyaz Eşya Servis

Her ürünün eşsiz birer parçaları vardır. Bu nedenle çoğu firma bu parçaların temin konusunda zorlanır. Ancak biz gerekli olan tüm orijinal parçaları sizlere temin ediyoruz. Takılan parçalar ilk günkü gibi özellikleri kazandırır. Geniş parça ağı sayesinde sorunsuz tedarik sağlarız. Bu sebeple yüksek ölçüde tek seferde arıza çözeriz.

Hayrabolu altus servisi ilk hedefi memnuniyettir. Yapılan iyileştirme çalışmaları ile sorun oluşmadan çözülmektedir. Bizi yukarıdaki numaradan arayıp en kısa süre içinde hizmet alabilirsiniz. Ekipler çok kısa sürede adreste olur. Soruna anında çözüm getiririz. 444 0 888 numarayı arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi