Ağustos 14, 2019

İzmir Gorenje Servisi

İzmir gorenje servisi olarak size hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız. Arıza ve bakım işlemleriniz için bizi arayın. Konusunda uzman olan ustalarımızla size yerinde hizmet vermekteyiz. Hızlı ve uygun fiyatlı şekilde yardımınıza koşuyoruz. Araçta yoğun yedek parça stoku vardır. Bu sayede de orada yapma imkanımız epey yükseliyor. Cihazı eski haline hızlı şekilde dönüştürüyoruz.

Bu sektörde kazandığımız tecrübe ile size her geçen gün daha iyi hizmet veriyoruz. Yeniliklere imza atan gorenje İzmir servisi, çalışmasına devam etmektedir. Gerekli olan parçalar araçta bulunmaktadır. Olabildiğinde olay mahallinde işlemi çözeriz. Böylelikle zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Onarım işlemi yapılırsa hiç sıkıntısız şekilde eskisinden daha iyi konumda kullanırsınız. Çünkü gelen ustalar sadece arızalı parçayı değiştirmez. Bunun yanı sıra cihazın tüm kontrollerini sağlarız. Ayrıca başka gözle görülen arıza riski var mı diye inceleriz. Var ise size daha sonradan ek masraf çıkmaması için elimizden geleni yaparız. Bunlardan sonra maksimum verimlilikle kullanıma devam edin.

 

İzmir Gorenje Beyaz Eşya Servisi

İzmir gorenje beyaz eşya servisi çalışanları adrese geldiğinde ilk önce şikâyetinizi dinler. Ona göre kontrolleri sağlarız. Arıza tespitini detaylı bir şekilde yaparız. Sonra eğer değişecek parça var ise size bildiririz. Hangi parça ve ne kadar tutar olduğu size söylendikten sonra onayınız beklenir. Onay vermeniz dahilinde değişim işlemi gerçekleştiririz. Ayrıca bir yıl parça ile işçilik garantisi sunarız.

Hizmet verilen cihazlar şu şekildedir;

 • Gorenje beyaz eşya servisi
 • Gorenje çamaşır makinesi servisi
 • Gorenje bulaşık makinesi servisi
 • Gorenje buzdolabı servisi
 • Gorenje fırın servisi

Bu ürünler için bakım ve ya onarım ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Parça arızası görülürse; sizin bütçenizi zorlamaması açısından isterseniz öncelikle tamir imkanı deneriz. Bu şekilde kurtarılırsa sizden yalnızca tamir ücreti alırız. Ancak tamir olmuyorsa parça değişimi yaparız.

İzmir Gorenje servis hizmet bölgeler başlıca böyledir;

Aliağa gorenje servisi

Alsancak gorenje servisi

Balçova gorenje servisi

Bayraklı gorenje servisi

Bozyaka gorenje servisi

Bostanlı gorenje servisi

Bornova gorenje servisi

Buca gorenje servisi

Çeşme gorenje servisi

Çiğli gorenje servisi

Gaziemir gorenje servisi

Güzelbahçe gorenje servisi

Hatay gorenje servisi

Karabağlar gorenje servisi

Karşıyaka gorenje servisi

Konak gorenje servisi

Kemalpaşa gorenje servisi

Mavişehir gorenje servisi

Menderes gorenje servisi

Menemen gorenje servisi

Narlıdere gorenje servisi

Urla gorenje servisi

Yeşilyurt gorenje servisi

Torbalı gorenje servisi

Elektronik alet olduğu için ne zaman arıza vereceği belli olmaz. Bunları günlük hayatımızda devamlı kullanırız. Aktif kullanımdan dolayı da çabucak hallolsun istersiniz. Bu yüzden İzmir gorenje servisi, size en kısa sürede hizmeti ulaştırmaktadır. 0(232) 381 44 40 numarayı arayıp bizden randevu alabilirsiniz.

İzmir Gorenje Servisi” üzerine 2 yorum

 • Merhaba
  Ben Didim Akbukte oturuyorum
  Gronje micro dalgali kombi firin CBM 9000 E anakarti elinizde varmi firini Izmire size getirsem tamir fiati ne kadar olur ?

  Iyi Calismalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi