Mart 3, 2019

İzmit Kombi Servisi

İzmit kombi servisi, uzun yıllardır kombi sektöründe kesintisiz şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Tecrübeli ustalardan oluşan kadroyla birlikte hata payı bulunmadan arızalara müdahale etmekteyiz. Kombi hassas cihaz olduğundan dolayı, değil arıza onarmak bakım yapmak bile risk işidir. Bunu işin ehli olan kişilerin yerine getirmesi gerekmektedir. Devamlı olarak eğitime tabi tutulan çalışanlarımız bu konuda 0 risk parolası ile çalışırlar. Arızanın tam teşhisi konulur ve ondan sonra onarıma geçilir.

İnsanın en önemli ihtiyaçlarından biri de barınma ihtiyacıdır ve yaşadığı alanda her zaman rahatlık ve konfor aramaktadır. Yaşam konforunun olmazsa olmazlarından ısınma ve sıcak su kombiler aracılığıyla yaşadığımız yerlere ulaşır. Doğal gaz ile çalışan kombiler diğer yakıt türleriyle çalışan cihazlara göre daha ekonomik ve güvenlidir. Yüksek güvenlik gereçleriyle donatılmış kombiler bakımları doğru, düzenli ve uzman kişiler tarafından yapıldığı sürece evinizde size güvenli konforu sağlayacak cihazlardır. İzmit demirdöküm kombi servisi olarak kombinin ömrünü uzatmak ve size konforlu hizmet sağlaması için bakım ve tamir işlerinizi profesyonel şekilde yapıyoruz.

Kombiler önem arz eden konunun başında şüphesiz ki bakım gelir. Bakım yapılan cihaz ile bakım yapılmayan cihaz arasında gözle görülebilecek bir fark vardır. Bakımı yapılmayan cihaz öncelikle daha ısınma sağlar. Performans düşük olur ve peteklerin alt bölgelerinde daha çok hissedilir. Cihazın arızalanma ihtimali yükselir. Ayrıca bakımsız kombi daha fazla yakıt tüketir. Ülkemizde de doğal gaz fiyatlarına sürekli zam geldiğini varsayarsak yakıt bakımından bakım yaptırmak en önemli kısım haline gelmektedir. İzmit kombi bakım fiyatları için iletişim numarasından güncel olarak bilgi alabilirsiniz.

izmit kombi servisi, izmit kombi bakım servisi, izmit kombi teknik servisi

 

İzmit Kombi Bakım Servisi

Kombi yaşadığınız alanın vazgeçilmezlerinden biridir ve özellikle soğuk kış günlerinde çok kısa süre arızalı kalması bile hayatınızı alt üst edebilmektedir. Özellikle bebekli aileler ve yaşlı aileler bu konudan daha çok mağdur olmaktadır. Bu mağduriyetin en aza inmesi adına kombi alırken teknik servis imkânlarını göz önünde bulundurmalısınız. İhtiyacınıza göre kombinizi seçtiğiniz zaman seçtiğiniz markanın teknik servis imkânlarını araştırmalısınız. Bulunduğunuz bölgeye yakın, probleminizi hemen giderecek bir teknik servis var ise o markayı tercih edebilirsiniz. İzmit kombi teknik servis size bir telefon kadar yakındır. Bizi aradığınızda en kısa sürede hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kendiniz ve ya bu işten anlamayan bir kişinin kombiye müdahale etmesi yanlıştır. Kombide ufak bir hasarı büyük bir hasara çevirmek anlıktır. Bu yüzden işi bilen birine bırakmanız sizin yararınıza olacaktır. Servis olmayan ve fazla bilgisi olmayan kişilere cihazınızı emanet etmeyiniz. Güven ve hatasız işlem bizim servis politikalarımız arasında bulunan en önemli maddelerdendir. Bu yüzden müşteriler memnuniyetini devamlı olarak dile getirmektedir.

Kombilerde zaman zaman arızalar meydana gelmekte ve bu arızaların giderilmesi için yedek parçalar gerekebilmektedir. Bu nedenle kombi seçimi yaparken yedek parça problemi olmayan markaları seçmeniz de önemlidir. Yedek parça konusunda problem yaşanması durumunda kombi kullanılmaz hale gelebilir ve mağdur olabilirsiniz. Kombi ile ilgili yaşadığınız tüm aksaklıklar için İzmit kombi servisi arayıp destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir