Karaburun Alarko Servisi

Contents

Karaburun Alarko servisi, uzman personeller ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılar. Tüm arıza problemlerine en kısa zamanda çözüm bulunur. Çağdaş yönetim anlayışı ile servis sektöründe teknolojiyi yakından takip eden öncü bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktayız. Sektörün eski firmalarından biriyiz. Telefon numarası 0(232) 255 10 35 olan hattan arayınız.

Kaliteli hizmet anlayışı, donanımlı ve güler yüzlü ekip ile müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alarak faaliyet sürdürürüz. En kısa sürede adresinize ulaşmaya çalışıyoruz. Tüm kombi ve klima arızalarına çözüm bulabilen teknik ekibimiz aynı zamanda yıllık rutin bakımını da yapıyor. Onarım sırasında önceden meydana gelebilecek tüm arızaları ve teknik unsurları size bildiririz. Böylelikle olası büyük problemlerin de önüne geçiyor. Alarko kombi bakımı ve klima bakımı sırasında yapılan tüm çalışmalar esnasında güvenlik tedbirleri alırız.

Eğitimli ve alanında uzman teknik ekip sayesinde oluşacak ihmalkarlığa mahal verilmiyor. Tüm bakım ve kontroller büyük bir titizlik ile olur. Kaliteli malzeme ve ölçüm cihazlarıyla yapılıyor. Kontroller sonrası, müşterileri ile birlikte cihazın çalışma durumu gözlemleriz. Ürünü çalışır durumda teslim ederiz. Yapılan tüm tespit ve kontroller anlatılarak bilgi veriliyor.

Karaburun Alarko Kombi Servisi

Sürekli arıza çıkartan cihazlar hepimiz için kâbusa dönüşür. Fakat yeni cihaz almadan önce mutlaka servis çağırıp kontrol ettirmeniz mantıklı olacaktır. Belki de ufak bir parça arızası buna neden olmuş olabilir. Bunun için cihazı değiştirmenize gerek olmaz.

Arıza büyüyüp başka bir parçaya da hasar vermeden Karaburun Alarko servisi arayıp destek istemeniz gerekir. Eğer sorumsuz davranırsanız ufak bir problem daha büyük bir sıkıntıya yol açar. Sorunun en başındayken fark edip müdahale etmek çok daha doğru olacaktır. Mühim olan sizi büyük zarardan döndürmektir.

 

Karaburun Alarko Kombi Bakım

Kombilerin arıza tespiti, Karaburun Alarko kombi servisi aradığınızda adrese gelinerek yapılır. Arıza tespiti sonrası tamirat işlemlerini yerinde yaparız. Cihazdaki sorunu belirledikten sonra tamir işlemi için siz sizden onay alırız. Cihaz onarımında parça değişimi gereken durumlarda orijinal yedek parçasını kullanıyoruz. 1 yıl parça garantisi de vererek içinizi ferah tutuyoruz.

Kombi arızasını tespit etmeden önce, su basıncını kontrol ediyoruz. Kombilerin su basıncının 1 barın altına düştüğü durumlarda su azaldığı için çalışmaz. Genellikle uygun basıncın 1-1.5 aralığında olması gerekir. Ayrıca gaz olmadığı durumlarda da kombi arıza çıkardığı için doğal gaz vanası kontrol ediliyor. Kombinin bakım durumu, gaz basıncı, sızdırmazlık kontrolü, elektriksel ve temizlik kontrollerini de anında yaparız.

Kombinin bakım ve onarım işlemi bitirildikten sonra yüksek performansta çalışma garantisi veririz. Böylece doğal gazdan tasarruf ederek yaşam alanının daha fazla ısıtılması sağlanıyor. Siz yine de yılda 1 defa bakımını yaptırın. Böylece ürün onarım ihtiyacı duymasın. Düzenli bakımı yapılan cihazların arızalanma ihtimali epey bir düşüktür. İlgili markaya özel servis hizmeti sağlamaktayız.

Çoğu kombi yedek malzemesinin araçlarda oluşuyla adreslere tedbirli bir ziyaret gerçekleşir. Böylece olay mahallinde işlem tamamlarız. Müşteri kombisini eskisi gibi kullanmaya devam eder. Özellikle hasta ve çocuğu olan müşterilerde bu çok büyük bir önem arz etmektedir. Bizde bunun farkında olduğumuz için sizlere daha iyi hizmet vermenin yollarını aramaktayız.

karaburun alarko servisi

Karaburun Alarko Klima Servisi

Klimaların özellikle yaz aylarında yoğun kullanımından dolayı arıza yapabilir. Bu yüzden yaz girişinde bakım yapılması şarttır. Karaburun Alarko klima servisi teknisyenleri, arıza için gittiği cihazlarda fark ettiği tek durum klimanın bakımsız olmasıdır. Bakımı olmayan cihazlar bir süre sonra zorlanmaya başlar. Arıza verir. Arızalanmasını beklemeden periyodik bakımlarına önem verin.

Klimaların insan hayatındaki ehemmiyeti arttıkça, arızalandığında sabır süresi o kadar azaldı. Herkes ister ki arıza anında servis gelip onarsın. Bizde bunun için ekip sayımızda gerekli iyileştirmeler yaptık. Herkesin isteğini yerine getirmeye çalışıyoruz. En kısa sürede hizmet konusunda yapılan düzenlemelerle kimseyi mağdur durumda bırakmadan hizmet sağlamaktayız.

Karaburun Alarko Klima Bakım

Gelen ustalar detaylı bir kontrol sağlar. Cihazın ileride karşılaşabileceği sorun var mı yok mu göz gezdirir. Kısa mühlette arıza yapabilecek parça var ise bunun bilgisi de müşteriye verilir. Böylece müşteri kendi cihazı konusunda fikir sahibi olur. Önüne geçilebilecek arıza var ise onarımı hemen orada gerçekleşir.

Bakım ve onarım işlemleri için Karaburun Alarko servisi telefon ile arayıp müracaat edin. Randevusu alınan kişilerin kayıtları ilgili teknisyenlere anında göndeririz. En kısa sürede hizmet sağlarız. Güven ve memnuniyet çerçevesinde servis hizmeti almak için bizleri arayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi