Karşıyaka Silverline Servisi

Karşıyaka Silverline servisi her geçen gün kendini yenileyen yapısı ile daha kaliteli bir hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Alanında deneyim kazanmış olan ekipler ile çalışmaları yürütmekteyiz. Karşıyaka silverline servisi olarak beyaz eşya grubundaki tüm ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerinizi kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz. Gerek onarım gerekse de bakım hizmetleri için dilediğiniz zaman ekip arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

Servis kaydı oluşturmasından kısa bir süre sonra Karşıyaka Silverline servisi sizi evinizde ziyaret ediyor. Bu ziyaretler öncesinde onarımı yapılacak olan beyaz eşyanın ne gibi bir arızası olduğunu anlamak adına kısa bir görüşme yapıyoruz. Ev ziyaretlerimizi donanımlı bir biçimde gerçekleştirdiğimiz için çalışmalarımız da hızlı bir biçimde tamamlanmaktadır. Gezici ekiplerimizin sürekli olarak sahada bulunuyor oluşu da sizlere kısa sürede hizmet verme imkanımızı artıran temel unsurlar arasında yer alıyor.

Karşıyaka Silverline Beyaz Eşya Servisi

Cihazın arıza kaydına dair kontroller yapıldıktan sonra sorunun çözümü için gerekli çalışmalar ekip arkadaşlarımız tarafından yürütülecektir. Alanında uzun yıllar çalışmış ve deneyim sahibi olan ekibimiz arızanın kaynağını da kısa sürede belirlediği için zaman kaybı en düşük düzeye çekilecektir. Karşıyaka Silverline servisi olarak bizler bu noktada onarıma ait detaylı bilgileri sizler ile paylaşmaktayız. Onarım için ne gibi bir aşamadan geçilmesi gerektiğinden işlemlerin ne kadar süre içerisinde tamamlanacağına kadar her bir detay sizlere anlatılacaktır.

Eğer arıza ileri düzeyde değil ise işlemler aynı gün tamamlanarak cihaz kullanılır hale getirilecektir. Bu durumda değiştirilmesi gereken parçaların olma ihtimaline karşın servis aracımızda ihtiyaç duyulacak her türlü ekipman ve yedek parça da yer almaktadır. Böylece sizler de uzun süre mağdur durumda kalmış olmayacaksınız. Zaman zaman bazı problemlerin çözümü için arızalı olan beyaz eşyanın servisimize getirilmesi gerekmektedir. Bu durum aynı sorun ile bir daha karşılaşmamanız gereklidir. Böylece sizlere yapılacak olan bilgilendirme sonrasında ürün, ekiplerimiz tarafından servise getirilecektir.

karşıyaka silverline servisi

Karşıyaka Silverline Ankastre Servisi

İstediğiniz kaliteli sonuçları alabilmeniz için servise getirilen bir ürünün bakım ve onarımı için sizlere belli bir süre verilmektedir. Bu süre sonunda beyaz eşyanın gerekli olan tüm bakım ve onarım çalışmaları tamamlanarak söz verdiğimiz saatte yine adresinize teslim edilecektir. Servise getirilen ürünlerde bezen ekstra hasar tespiti yapılabiliyor. Bu gibi ek problemlerin yaşanması halinde yeni bir çalışma planı ile sizlere bilgi veriyoruz.

Yapılması gereken işlemler hakkında iletişim sağlarken bu işlemlerin yapılamaması halinde ne gibi sorunlar ile karşılaşabileceğinize dair de gerekli olan tüm detayları en basite indirgeyerek sizlerle paylaşıyoruz. Daha sonra sizden de almış olduğumuz onay ile değişmesi gereken parçalar değiştirilip onarım işlemleri tam anlamı ile tamamlanmış oluyor. Ürün kullanıma hazır bir biçimde evinize teslim edilecektir.

Onarım ve bakım için yaptığımız ziyaretlerde ürün üzerinde gerekli incelemeler yapılarak öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Arızanın doğru bir biçimde yapılması cihazın daha sonra verimli bir biçimde çalışmaya devam etmesini de sağlayacak temel unsurlardan biridir.

Karşıyaka Silverline servisi olarak her bir işimize aynı özeni gösteriyoruz. Karşılıklı güvene dayanan işlerimizde maksimum performansa ulaşabilmek için alanında en iyi ekiple çalışıyoruz. Sektöründe önce olmakla birlikte beyaz eşya bakım ve onarım hizmetlerine yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetleri ile en uygun fiyat listeleri ile sizlere sunarken bu hizmetten dileyen herkesin yararlanmasını da sağlamış oluyoruz. Fark yaratan hizmet anlayışımız, sürekli geliştirdiğimiz vizyonumuz ve kaliteden ödün vermeyen misyonumuz ile dilediğiniz an bizleri yanınızda bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi