Ocak 15, 2021

Kestel Teka Servisi

Kestel teka servisi beyaz eşya ürünleri için bakım ve onarım hizmeti sağlıyor. Gezici servis ekibimiz, nerede olursanız olun adresinize gelir. Teka bakım ve onarımı gerçekleştirir. Tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. 0850 562 90 14 numarası her an aktiftir. En kısa sürede hizmet alırsınız.

Kestel teka beyaz eşya servisi güvencesi ile beyaz eşyanızın arızası için hizmet verilir. Ustalar tecrübeye ve yeterliliğe sahiptir. Bizi arayıp servis kayıt sisteminden randevu alın. Kısa sürede adrese gelinir. Uzman ekibimiz, problemi aynı gün çözüme ulaştırır. Sıkıntısız şekilde kullanıma devam edebilirsiniz.

Ürünün herhangi bir arıza yapması halinde uzman servis ekibinden yardım alın. Bir başkasından destek alarak problemin ana kaynağına ulaşılması risklidir. Google aracılığıyla arızayı çözmekte risklidir. El becerisi muhakkak olması gerekir. Aksi halde daha çok zarar açılır. Beyaz eşya arıza onarım işlemleri tarafımızca kısa sürede çözüme kavuşur.

 

Kestel Teka Beyaz Eşya Servisi

Kestel teka beyaz eşya servisi servis personelini büyük bir titizlikle bünyesine alır. Tüm eğitimlere tabi tutulur. Bu konuda ilk kriter müşteri memnuniyetidir. Buna odaklı personel tercih edilir. Bu olmazsa olmazdır. Servis çalışanı öncelikle müşteri memnuniyetini tüm çıkarlarının önünde tutar.

Eğitimler tarafımızca verilir. Kaliteye odaklı hizmet veriyoruz. Personelimiz belli bir tecrübe ve yetkinliğe sahiptir. Oluşabilecek herhangi bir arıza anında tespit edilir. Nokta atışı tespit yapılır. Hızlı çözüm tekniği kısa sürede çözüm olur.

Bize ulaşmak ise oldukça kolay ve hızlıdır. Telefon yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü çalışan, görüşmelerinizde size gerekli desteği sunar. Dilerseniz web site aracılığı ile form doldurun. Form elimize ulaştığı anda sizi arar iletişime geçeriz. Arıza hakkında detaylı bilgi vermeniz halinde arızanın onarım süreci de çabuklaşır.

Kısa sürede etkili çözüm sunulur. Gezici ekip tam donanımlı olarak adresinize ulaşır. Arıza tespitini yerinde yapar. Adresinizde tamir hizmeti sunarız. Böylece zamandan tasarruf etmenize katkı sağlanır. Git gel yapılarak mağdur etmeyiz. Arızaların çok büyük bölümü evde çözülür.

Kestel teka servisleri hizmet verdiği cihazlar;

  • Kestel teka beyaz eşya servis
  • Kestel teka ankastre fırın servis
  • Kestel teka elektrikli ocak servis
  • Kestel teka buzdolabı servis
  • Kestel teka bulaşık makinesi servis
  • Kestel teka çamaşır makinesi servis

Bunlar dışında kalan ürünler için hizmet yoktur. Bu ürünlerin arızası için bizi arayabilirsiniz.

Bakım ve onarım hizmetlerinin adreste gerçekleşir. Gününde tamir oldukça zaman tasarrufu sağlar. Bütçeden ve zamandan tasarruf edip mağdur olmayın. Örneğin buzdolabı bozulan bir müşteri için aynı gün tamirat oldukça büyük önem taşır. Arızayı giderme süresi ne kadar uzarsa yiyecekler o kadar bozulur. Her geçen gün maddi zarar artacaktır. Ancak Kestel teka servisi zarara uğramayın diye gerekli desteği verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir