Şubat 18, 2019

Konak Eca Servisi – 0(232) 441 8300

Konak Eca Servisi

Konak eca servisi, bakım ve onarım işlemleri için sizlere kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. Servisimiz garantisi altında yapılan bakım ile onarım işlemlerinden memnun kalacağınızdan eminiz. İşinde bilgili ve tecrübeli teknisyenlerimiz yanlış payı olmadan nokta atışı çözümler sunmaktadır. Zamanına uyarak ve dürüst çalışan ekiplerimiz sizlere müşteri memnuniyeti sağlayacaklardır. Konak eca servis numarasından arayarak randevu alabilirsiniz.

Bizim işletme hedefimiz eca kombi hizmetinde bir numaralı seçenek olmaktır. İyi bir müşteri hizmetleri ve kalifiye teknisyenler ile bu taahhütlerimizi yerine getirmekte çokta zor olmamaktadır. Disiplin ve güven çerçevesinde çalışıldıktan sonra arıza konusunda açılmayacak kilit yoktur. Konak eca kombi servisi gerek ev tipi gerekse büyük tip kombiler olsun çözemeyeceği bir arıza olmamıştır.

Sektörün lider firmalarından biri olan Eca Konak servis, bu başarısını kusursuz iş yapması ve yaptığı işin arkasında durmaktan almaktadır. Servis ihtiyacı illa ki olmaktadır. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu öneriler sayesinde bizi bulmakta bir kısmı ise internetten aratma yaparak ulaşım sağlamaktadır. Herkese aynı ilgi alaka ile yaklaşmak politikalarımız arasındadır. Müşteri portföyümüzde her kesimden insana rastlamak mümkündür. Yaşlısından gencine, internet kullanan kullanmayan, her meslek erbabı müşterilerimiz vardır.

Eca markasının kombi konusunda fazlasıyla rağbet gördüğü aşikârdır. Bu kadar satış var ise bu denli servis ihtiyacı da olacaktır. Konak eca kombi servis burada devreye girerek sizlere destek olmaktadır. Acil servis imkânı da sağlanarak mağdur durumda olmanızı önler, kısa sürede kaliteli hizmet sağlarız. Haftanın 7 günü ulaşım sağlayabileceğiniz nadir servisler arasında olduğumuzdan bizlere Pazar günü de ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzman personeller tarafından bakılan kombiler emin ellerde olacaktır.

konak eca servisi, konak eca kombi servisi, konak eca klima servisi

Konak Eca Kombi Servisi

Aktif gezici araçlarla gün içerisinde her bölgede ekip bulunduğundan dolayı aynı gün içerisinde hizmet almak mümkündür. Adresinize gelen personellerimiz her model arızaya eğilimli olduğundan ötürü tespit süreci kısa sürer ve size fiyat bilgisi verildikten sonra onarım süreci başlar. Bakım için aradıysanız, bakım fiyatını telefonda size iletilecektir. Kabul etmeniz dahilinde randevu açılır ve anlaşılan fiyattan bakım işlemi gerçekleştirilir.

Kombisi dışında çok yaygın olmasa da klimada mevcuttur. Daha az kullanımı olduğu için servis imkânı da kısıtlı diye düşünmeyin. Eca klima servisi Konak bölgesinde hizmetlerimiz de aktif şekilde devam etmektedir. Aynı gün hizmet almanız bir telefonunuza bakar.

Firma olarak arıza onarımı ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında yeni kurulum ve ya garanti imzalama işlemleri için Konak eca yetkili servis personellerinin hizmet vermesi gerekecektir. Müşteri hizmetleri numarasından onları arayıp yardım alabilirsiniz. İlgili markaya özel servis hizmeti sağlamaktayız.

Cihazda mekanik arıza gerçekleştiğinde ve ya yıllık bakım ihtiyacı olduğunda Konak eca servisi sizlere yardımcı olacaktır. Randevu oluşturduysanız sizi gelmeden muhakkak arayacaklardır. Gelinme bilgisi verilir ve siz müsaitseniz adresinize gelinir. Teknik donanımımız sayesinde gerekli işlemler en doğru şekilde sağlanır ve sizlerin vakti çalınmadan kısa sürede tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!