Konak İnoksan Servisi

Konak inoksan servisi, haftanın her günü kesintisiz olarak sizlere teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Çoğunlukla iş yerlerinde kullanılan ve iş yerlerinin can damarı olan bu cihazlarda aniden arıza meydana gelebilir. Bu durumlarda en kısa sürede müdahale edilmelidir ki iş yerinin işleri aksamasın. Bu nedenle sizlere elimizden geldiğince çabuk hizmet vermekteyiz.

Araçlarda bulunan geniş yedek parça seçenekleri ile arızanın o anda çözülme ihtimali yüzde doksandır. Yüzde onluk kısımda ise kısa sürede parça temin edilir ve iş aksaklığı yaşanmadan kullanılmaya devam edilir. Firmamız kendini sürekli geliştirmeye yönelik olarak çalışmalar yapmaktadır. Böylelikle sizlere daha kaliteli hizmet sunulur.

Teknolojik yenilikleri yakından takip eden inoksan Konak servisi, daha kolay arıza çözümü yapabilmek için gerekli tüm ekipmana sahiptir. Cihazınızın bakım ihtiyacı ve ya çıkan problemlerine profesyonel şekilde karşılık verilir. Konusuna hâkim teknisyenlerimiz doğru müdahale ile gerekli şekilde işlemi sonuçlandırır.

Müşteri memnuniyetine önem veren Konak inoksan endüstriyel mutfak servisi çalışanları, her zaman güler yüzlü ve dürüst bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca sorumluluk ile iş bilincine sahip bir durumda hareket etmektedir.

konak inoksan servisi, konak inoksan endüstriyel servisi

Konak İnoksan Endüstriyel Mutfak Servisi

İthal ve yerli ürünleri bulunan inoksan’ın birçok yedek parçasını elimizde bulundurmaktayız. İnoksan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kahve makinesi, fritöz, soğuk hava deposu, ütü, fırın ve buz makineleri başta olmak üzere daha birçok cihazına hizmetimiz vardır. Bunlarla ilgili bakım ve ya arıza onarımı ihtiyacınız olduğunda size bir telefon kadar yakınız.

Bu sektörde kazandığımız tecrübe ile sizlere her zaman en iyi inoksan mutfak servisi hizmetini sağlamaktayız. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini layığıyla yerine getirir sizleri memnun ederiz. Cihazlarda eskisinden daha iyi bir kullanım kapasitesine ulaşır. Onarım işlemleri uygulandıktan sonra bir yılda parça ile işçilik garantisi sunmaktayız.

Bütçenizi sarsmadan sizlere kolaylıklar sağlanarak yardımcı olunmaktadır. Arıza durumunda ilk başta parçanın onarımı denenmektedir. Eğer parça onarılmayacak durumda ise o zaman değiştirme seçeneğine gidilir. Müşteri memnuniyeti her zaman ilk planda tutulmaktadır.

Gelen teknisyenler cihazın en verimli kullanım haline getirmek için elinden geleni sağlarlar. Konak inoksan servisi sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Cihazla ilgili ne gerekiyorsa gelen teknisyenlere sorup, öğrenebilirsiniz. Bizden inoksan servis hizmeti almak istiyorsanız sayfa başındaki numaradan arayarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi