Aralık 29, 2018

Konak Sharp Servisi

Konak sharp servisi, arıza ve bakım durumlarında sizlerin destekçisi olur. Eşyalar kullanıldıkça zaman aşımından ya da farklı sebeplerden dolayı arızaları çıkar. Arıza çıkmasa bile bakıma ihtiyaç duyabilir. Bu gibi durumda 0(232) 441 8300 arayın. Kısa sürede hizmet almanız mümkündür.

Gün içinde farklı zamanlarda ve yaşam alanında elektronik eşyaları sürekli kullanırız. Teknoloji hızlı geliştikçe bir ev ya da iş yeri yoktur ki beyaz eşya kullanmama ihtimali olsun. Artık her yerde olmazsa olmazlar arasında yer alır. En çok kullanılanlar arasında buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon, klima vb. aletler vardır.

Servis hizmeti de kullanıcının tam bu zamanda yardımına koşar. Konak sharp servisi eşya tamir sırasında müşteri odaklı olmaya çok önem verir. Kullanılan kalitesiz malzemelerin ürüne geri dönüşü olmayacak arızalara yol açar. Bunun için orijinal parça kullanımı konusunda gereken hassasiyeti veririz.

Konak Sharp Klima Servisi

Güvenilirlik doğrultusunda hizmet veririz. Çağrı merkezi hattını telefon ile arayıp bilgi alınız. Konak sharp klima servisi ile size klima bakım onarım hizmeti veririz. İşlemleri güvenilir şekilde yerine getiririz. Klima bakımları ile üründe yer alan bir arızayı çözüm noktasında uzman ustalar halleder.

Klima bakımı her yıl muhakkak takip edilmelidir. Tarafımızdan yapılan bakımlar her yıl tekrardan bilgi veririz. Böylece unutma ihtimali olmaz. Bu hatırlatmalar sayesinde daha kaliteli hizmet anlayışı sağlarız. Müşterisinin ne istediğini bilen bir servis anlayışı ile hareket etmekteyiz. Bu bizi daha öteye taşımaktadır. Bu şekilde arızanın önüne geçmiş olursunuz.

Eğer bakım yapılmazsa kabarık faturalar getirme ihtimali büyüktür. Özellikle yoğun kullandığı zamanlarda. Konak sharp servis uzman teknik kadromuz ile ilerde doğacak arızaların da olmasını önleriz. Ayrıca erken teşhis her daim yarar sağlar. Hem de yüksek maliyetlerden sizi uzak tutar.

Konak Sharp Beyaz Eşya Servisi

Uzun yıllar güvencemiz altında ürünlerin kullanım keyfini sürün. Daha az arıza için çok özel çözümler üretiriz. Atölyemizde ürününüze uygun koşullar ayarlarız. Zarar gelmeyecek hassaslıkla ürünü açarız. Bu sayede ürünün servis konusunda herhangi bir sorun yaşanmaz. Size tekrar ulaştırılmasında kafanızda soru işareti kalmamış olur. Fakat unutmayın ki en küçük hata, büyük sonuçlara yol açar. Sonuç olarak herkese ürün emanet etmeyin.

Kullanılan beyaz eşyaların arızalanma durumunda bizi arayın. Size en iyi hizmeti veririz. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağlarız. Sadece randevu kaydı oluşturun. Müşteri yetkilimiz ile yapacağınız bildirime hızlı şekilde cevap gelir. Çözüm odaklı inceleme yaparız. Bu doğrultuda size doğru teknisyeni yönlendiririz. Bu sayede Konak sharp servisi olarak daha kaliteli servis hizmeti sunarız.

Konak Sharp Televizyon Servis

Televizyon günlük hayatımızı kolaylaştırır. Dünyadan haberdar eder. Birçok programı takip ederiz. Bu yüzden arıza olur ise hiç beklemeden bizimle iletişim kurun. Böylece eliniz ayağınız olmuş üründen uzak kalmayın. Konak sharp servisi uygun fiyatlar ve kaliteli çözümler üretir. Size memnuniyet çerçevesinde hizmet verir. Tüketici haklarına gerekli saygıyı gösteririz. Teknik personeller, nerede ne yapacağını bilir. Bu yüzden oluşan sorunların çözümü için bizi aramanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi