Ağustos 23, 2019

Narlıdere Amana Servisi

Narlıdere amana servisi olarak amana beyaz eşya ürünlerine hizmet vermekteyiz. Gerek bakım gerekse arıza ihtiyacı oluştuğunda bir telefon kadar yakınız. Bizi aradığınız taktirde size en kısa sürede hatta mümkünse aynı gün dönüş sağlarız. Sahada gezen ekiplerimiz ile çabuk davranırız. Aynı gün içinde iş sonlandırma hedefimizi uygularız. Bu sayede uzun süre servis bekleme yükünden kurtulmuş oluyorsunuz. Ayrıca buzdolabı arızası varsa yiyeceklerinizin bozulma riskini ortadan kaldırıyoruz.

Yapısı açısından düşünecek olursak amana marka cihazlar epey sağlamdır. Bozulması için ya elektriksel bir dalgalanma gerekir. Belki de uzun yıllar geçmiş olması gerekir. Parçaları diğer markalara göre çok daha uzun ömürlü kullanım sağlar. 20 30 sene bile hiç arıza vermeden çalışır. Arıza yaptığında ise orijinal parça ile değişirse bir o kadar daha ömrü olur. Bizi 0(232) 441 83 00 numarasından arayınız.

Bakım zamanı gelen ve ya bir şekilde arızalanan amana beyaz eşya ürünler için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman ustalarımızla tespit yaparız. Bunun sonucunda garanti çözüm sağlarız. Parça değişimi gerçekleşirse bir yılda parça garantisi veririz. Bir sorun olması durumunda bizi arayıp tekrar ücretsiz destek alın.

Narlıdere Amana Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya grubunda; amana çamaşır makinesi, amana bulaşık makinesi, amana ankastre fırın, amana buzdolabı ve bir çok ev ürünü vardır. Bunların yedek parça stoku bulunduğundan arızaya en kısa sürede karşılık verebiliriz. Her hangi bir arıza durumunda amana Narlıdere servisi ile iletişim kurun.

Elimizde binlerce parça olmasına rağmen bazen elimizde bulunmayan bir parça arızası denk gelebilir. Ancak endişelenmeyin. Geniş parça ağımız sayesinde en kısa sürede siparişi getirtebiliriz. Mümkün olan her şeyi elimizden geldiği gibi yapıyoruz. Tecrübeli teknisyenlerimiz bu yönde iyi eğitimler aldı. Güvenli bir şekilde yapılması gereken ne varsa gereğini yerine getiririz.

Kaliteli ve güvenilirlik boyutunda hizmet almak en doğal hakkınızdır. Bu sebeple Narlıdere amana servisi size istediğiniz gibi bir hizmet vermektedir. Uygulanan her tür müdahalede firmamız garantisini sağlamaktadır. Saygın ve kurumsal anlayışımızdan faydalanmak için bizimle iletişim kurup randevu alabilirsiniz. Randevu alınmasından sonra en kısa sürede adresinize gelinecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi