Şubat 5, 2019

Narlıdere Klima Servisi – 0(232) 441 8300

Narlıdere klima servisi, öncelikle müşteri güveni ve memnuniyetine değer vermektedir. Bu nedenle sunduğumuz kaliteli hizmetten yararlanan herkes memnuniyet dileklerini bizlere iletmektedir. Uygun ücretle garantili hizmet sunmamızda cabasıdır. Narlıdere klima servis telefon numarası 0(232) 441 8300 olan hattan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yaz ve kış aylarında full performans çalışan klimalarda zaman zaman arızalar yaşanabilir. Çok büyük arızaların yaşanmaması adına bu tür cihazların periyodik bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bu alanda teknik destek ihtiyaçlarınız için Narlıdere klima servisi çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktadır. Klima üniteleri ile ilgili yaşanan problemlerde sorunun kaynağı bulunarak sorununuz çözülebilir. Soğutma sisteminin bütünlüğünü sağlamak amacı ile sorunların profesyonel teknik personeller tarafından ele alıyoruz.

Son model teknolojilerle donatılan klimalar 10 ile 20 yıl arasında sorunsuz kullanım sağlayabiliyor. Klimalarda soğutma işlemi durması ya da çalışma sorunlarının yaşanmaması da karşılaşabileceğiniz sorunlar arasında yer alıyor. Beklenmedik sorunların önüne geçebilmek amacı ile düzenli bakım çok önemlidir. Ünite tamamen kapanabilir ya da sadece belirli bir bölümü çalışmayabilir. Kablolama ile ilgili de sorunlar yaşanabilir. Tüm bu sorunlar ile ilgili uzman teknik destek için Narlıdere Klima bakım servisi talebinde bulunun.

narlıdere klima servisi, narlıdere klima bakım servisi, narlıdere klima montaj

Narlıdere Klima Servisi

 

– Kablolama sorunları; En çok karşılaşılan arızalardan biri ünitelerden kablolama sorunlarıdır. Bitişik çıkışlardaki kırıcılar kontrol edilebilir. Elektrik kutusundan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir.

 

 – Buzlu Birikme; ünitenin bölümlerinde ya da kondenser üzerinde buz toplandığında verimli soğutma sağlamaz. Bu durumda tüm ünitenin çözülmesi ve buzların çıkarılması düzgün çalışma sağlayacaktır. Bunu sizin yapma olasılığınız bir hayli düşüktür. Bu gibi durumlarda teknik servise danışabilirsiniz.

 

 – Arızalı Motorlar; Motor arızası yaşandığında ise klimanız hiç çalışmaz. Bu durumda motorun imkan varsa tamiri, yoksa tamamen değişmesi gerekli olacaktır. Klima yine üfleme yapabilir fakat motor devreye girmediği için ısıtma ya da soğutma faaliyeti gerçekleşmez. Yani motorun arızalandığını sizin anlamanız epey zordur.

 

 – Hatalı Kompresör; Klimanın kapanmasındaki bir etkende kompresörde yaşanana sorunlardır. Bu nedenle kompresörün temiz tutulması çok önemlidir. Bu alanda yaşanabilecek sorunların önüne ancak bu şekilde geçilebilir. Temiz tutulmaktan kasıt ise düzenli şekilde bakımlarının yapılıp kontrollerinin sağlanmasıdır.

 

 – Kirli Buharlaştırıcılar; Cihazlar üzerinde yaşanan birikmeler en çok karşılaşılan etkenlerden biridir. Ünitenin düzenli bir şekilde bakımının yapılması ile bu sorunların önüne geçebilirsiniz. Filtreler ise bakım işlemi dışında da zaman zaman temizlenmelidir.

 

 – Soğutucu sorunları; Ünitelerde yeterli soğutucu bulunmuyor ise cihaz düzgün bir şekilde çalışmaz. Bu alanda Narlıdere klima servisi soğutucu akışkan seviyelerini kontrol eder. Sıvıları değiştirerek cihazınızın orijinal çalışma verimini sunmasını sağlar. Soğutucu dediğimiz madde toplum arasında klima gazı diye tabir edilmektedir.

 

 – Bozuk Termostatlar: Termostat bozuk olduğunda üniteniz açılmaz. Termostatta sorunlar yaşıyor iseniz A/ C ana üniteden açmayı deneyebilirsiniz. Eğer cihazınızın ünitesi manuel olarak açılıyor ise termostat sorunu vardır. Bu durumlarda profesyonel yardım almanız önemlidir.

Klimada yaşanan sorunlarda Narlıdere klima servisi teknisyenlerinden hizmet alabilirsiniz. Klima sorunlarının bahar ve yaz aylarında hızlı bir şekilde çözülmesi gerekir. Çünkü yaşam ortamlarında sağlanan konforun mağduriyetlere dönüşmemesi adına çok önemli olacaktır. Acil servis almak için bizi aramanız yeterlidir. Mümkün olduğunca tüm müşterilere aynı gün içerisinde hizmet sunmaktayız. Her gün daha iyi olmaya çalışmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!