Nisan 8, 2019

Ortakent Altus Servisi

Ortakent altus servisi, çalışmalarında hata payı olmadan yıllardır kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. Arıza onarımı ve bakım işlemleri konusunda uzman personeller ile çalışarak her zaman doğru adım atmaktayız. İşleminiz bakımda olsa arızada olsa en yerinde işlemler uygulanarak yapılabilecek en iyi şekilde yapılır. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firmamız çağdaş, çevreye duyarlı, profesyonel, kaliteli, güvenilir kaliteli bir şekilde hizmet veren, müşteri haklarına son derece saygılıdır. Müşteri odaklı ve sürekli kendini gelişen teknolojiye uyum içerisinde geliştiren teknisyenler ile kaliteli hizmette sınır tanımıyoruz. Ortakent altus servisi firması sürekli kendini geliştiren bir organizasyon içerisindedir ve çağın gerekliliklerini son derece yerine getiren modern ve kaliteye önem veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimize her zaman uzman ekibimizle hizmet vermeye hazır bir şekilde bekliyoruz. Bu yüzden zamanın sizler için ne kadar önemli olduğu bilincindeyiz.

Ortakent altus beyaz eşya servisi olarak amacımız yapmış olduğumuz beyaz eşya bakım ve onarım servislerini tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun bir şekilde belirlemek ve bunlara kalıcı çözümler bulmaktır. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize her zaman en yüksek kalitede ve güvende bakım, onarım hizmetleri sunmayı kendimize amaç ediyoruz. Bu nedenle yapmış olduğumuz tüm hizmetlerimizde uzman ve profesyonel ekibimizle birlikte sizlere en kaliteli malzeme ve en ileri teknolojiler aletler kullanılmaktır.

Genel anlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için uzman ve profesyonel teknisyenlerimiz ile yanınıza gelerek yerinde inceleme yapıyor. Cihazınızın eğer evde onarım ve bakımı mümkünse yerinde gerekli işlemler yapılıyor, yerinde yapılması güç olan arızalı cihazları genel merkezimize alınıp burada işin ehli olan ekiplerimiz tarafından en kısa süre zarfında tamir ve onarımı yapılıp siz değerli müşterilerimize teslim yapılıyor.

ortakent altus servisi, ortakent altus beyaz eşya servisi, ortakent altus klima servisi

Ortakent Altus Beyaz Eşya Servisi

Ortakent altus servisi sizlere en iyi ve güvenilir kalitede hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Bu konuda en eski beyaz eşya servislerinden birisi olup, uzman teknik kadrosu ve deneyimli yönetici kadrosu ile servis hizmetleri vermektedir. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı istemekteyiz. Sizlerle sadece bir defaya mahsus çalışmak değil her zaman çalışmak ve sizlerin bütçesini düşünerek maliyetler konusunda sizleri zor duruma sokmamayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz arasında öncelikle dürüstlük, iş birliği ve doğruluk ilkeleri esas alarak faaliyetler göstermektir. Buna bağlı kalarak firmamızın değerli müşterilerine deneyimlerimizi ve ileri uzmanlığımızı sunmaktayız. Bu konuda ister bizlerin sektör profesyonelleri isterse de son kullanıcı müşterilerimiz olsun, bizler her zaman müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyan bir firmayız. Firmamız dayanıklı, kaliteli ve orijinal parça ürünlerini, üst seviye müşteri memnuniyetini kendine hedef olarak belirleyen ve bunlara kolay bir şekilde erişebilen bakım ve onarım sonrası hizmetlerle beraber sunuyor. Bu konuda konusunda eğitimli ve uzman olan müşteri temsilcilerimizden her türlü teknik alabilirsiniz.

Firmamızda sizlere verdiğimiz tüm hizmetlere 1 yıl boyunca parça garantisi ve işçilik sağlanıyor. Müşterilerimiz için birinci önceliğimiz sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturmaktır. Ortakent altus beyaz eşya servisi, ürünlerinizde oluşabilecek her türlü arızayı tamir uiçin çağrı merkezimiz arayarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Firmamızla yapmış olduğunuz görüşme sonrasında sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bir arıza kaydı oluşturulur. Bu kayıt sonrasında beyaz eşya ürünlerinde arıza tespit edilerek sizlere daha geniş bir bilgi sunulur. Sizlerin onayı alınarak ürünün bakım ve onarım işlemi uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılarak sizlere gerekli bilgi verilir. Yapılan işlem sonrasında her türlü parça değişimi bir yıl garanti kapsamına girmiş sayılır. Ürünün aynı sorunu tekrarlaması halinde Ortakent altus beyaz eşya servisi firmamızdan bu konuda her türlü ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Tekrarlayan arızaya çözüm bulunuluncaya kadar firmamızdan ücretsiz şekilde onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Ortakent Altus Klima Servis

Kullanmış olduğunuz beyaz eşya ürünlerinin eşsiz birer parçaları vardır. Türkiye’deki birçok firma bu parçaların temin konusunda eşini bulmakta bir hayli zorlanıyorlar. Bu konuda Ortakent altus servisi ekibi cihazın bakım ve onarım konusunda sizlerin yanında yer alıyorsa arızaları giderirken de gerekli olan tüm orijinal parçaları sizlere temin etmektedir. Altus servisimiz güveni ve kalitesi ile ithal etmiş olduğu ve yerine taktığı tüm parçaları ürünlerinize ilk günkü gibi özellikleri kazandıracaktır. Firmamız teknolojinin en son imkanlarını siz değerli müşterilerimizin ayağına kadar getiren ve tek seferde sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktan onur duyar. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz ürünlerin bakım, tamir ve onarımı konusunda sorun yaşayan değerli müşterilerimiz için oluşturduğumuz her türlü şikâyet yönetimi politikamız ile amacımız müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet sağlamak ve daha kapsamlı bir şekilde hizmet verebilmektir. Bu amaçlar doğrultusunda;

  • Müşterilerimizin şikayetlerini en kısa süre zarfında çözüme kavuşturmayı sağlamak
  • Müşterilerimize devamlı olarak geri bildirimde bulunarak şikayetlerini çözümü hakkında detaylı bilgi vermek
  • Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemine sahip olduğu için, bu konuda müşteri memnuniyetimizi arttırmayı hedefler

Firmamız çalışanları mesleğini icra ederken ülkemizin evrensel mesleki kriterlerine ve doğanın olanaklarını da kullanarak çevreci çözümler ortaya koymak ve bu konuda üretken bir firma anlayışına sahip olmaktır.

Müşterilerimizin firmamız, çalışan personelimiz ve yapmış olduğumuz işlerimiz hakkında vermiş olduğu her türlü şikayetlerini dinleyip, bu şikayetleri doğru şekilde analiz edilip kayıt altına alarak bunları raporlamayı sağlamak ve bu doğrultuda firmamız ve çalışanlar için hizmet ve de ürün süreçlerimizi iyileştirmeyi kendimize hedef olarak belirleriz.

Ortakent altus servisi ilk hedefi müşteri şikayetlerini, süreçlerini geliştirmeye yönelik bir armağan olarak görmektir. Yapılan iyileştirme çalışmaları sonucunda sorunların daha oluşmadan engellenmesini sağlamaktır. Bizleri yukarıdaki numaradan arayarak en kısa süre içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi