Ocak 8, 2021

Osmangazi Sanyo Servisi

Osmangazi Sanyo servisi olarak müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutar. Bu politikamızla, her geçen gün katlanarak artan değerimizi siz kullanıcılarımızın görüşlerine sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle, süregelen hizmet anlayışımızı birleştirdik. Müşterilerimize hızlı ve kaliteli onarım garantisi veren Osmangazi sanyo televizyon servisi, bölgemiz dahilindeki tüm muhitlere hizmet verir.

Vermiş olduğumuz arıza onarım hizmetini, öneri ve şikayetler doğrultusunda geliştiririz. Bu ususta çalışmaları başlatmış bulunmaktayız. Siz müşterilerimizin görüşleri bizim için önemlidir. Bünyemizde bulunan elemanları ve arıza onarım ekibimizin yapmış olduğu her hizmet öncesi ve sonrasında memnuniyeti ölçmek için anket yapılır. Bu anketlerle, yapılan işin kalitesi ile arıza onarım süreci boyunca gerçekleşen olumlu/olumsuz tüm adımları kayıt altına alınır. Görüş ve önerilerinizi iletin. Çağrı merkezimize, her türlü soru ve arıza onarım taleplerinizde ulaşabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz hizmeti sağlarken, çalışanlara saygılı, çevreye duyarlı, insana ve hayvanlara zarar vermeden, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla çalışmayı hedefliyoruz. Üstlendiğimiz misyon ve yıllardır uyguladığımız vizyonumuzu, yine müşteri memnuniyeti üzerine yorumluyoruz. Müşteri memnuniyetini hedeflerken, ekibimiz dahilinde bulunan her üyenin haklarını koruyoruz.

Osmangazi Sanyo Televizyon Servisi

Çağrı merkezimize gelen her aramayı titizlikle karşılanır. Müşteri hizmetleri, uzman arıza onarım ekibimize sorunu iletmek üzere arıza talep formu iletir. Ekibimizin servis uygunluğu sırasına göre verdiği saatte arızaya müdahale ediyoruz. Osmangazi Sanyo servisi olarak, televizyonların arıza onarımlarını yaparız.

Size hizmeti sağlarken; saygılı, çevreye duyarlı, insana ve hayvanlara zarar vermeden, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla çalışmayı hedefliyoruz. Üstlendiğimiz misyon ve yıllardır uyguladığımız vizyonumuzu, yine müşteri memnuniyeti üzerine yorumluyoruz. Müşteri memnuniyetini hedeflerken, ekibimiz dahilinde bulunan her üyenin haklarını koruyoruz.

Çağrı merkezimize gelen her aramayı titizlikle karşılanır. Müşteri hizmetleri, uzman arıza onarım ekibimize sorunu iletmek üzere arıza talep formu iletir. Ekibimizin servis uygunluğu sırasına göre verdiği saatte arızaya müdahale ediyoruz. Osmangazi Sanyo servisi olarak, tv arıza onarımlarını yaparız.

 

Osmangazi Sanyo Klima Servis

Arıza için gidilen adreste ön araştırma, hasar tespit, parça değişimi ya da tamir gibi aşamaları ayrı ayrı birlikte gözden geçiriyoruz. Bilgisi verildikten sonra ise gerekli işlem yapılır. Oluşmuş olan problem ürün sahibine iletilir. Yapılabilecek servis önerilerini iletiyoruz. Sunduğumuz çözüm önerilerini, etik kurallar ve imkanlar dahilinde belirtiyoruz. Sahibinin isteğine göre parça değişimi ya da tamir hizmetimizi garanti kapsamında yapılır.

Servis ağımızda bizimle çalışan ekip elemanlarının donanımı ve çağın gerektirdiği niteliklere sahip olması için elimizden gelen iç eğitimleri veriyoruz. Hizmet kalitesinin önemini bildiğimiz için, bu hassasiyetine uygun çözümler üretilir. Günümüz teknolojisinin sahip olduğu son model cihaz ve ekipmanlarla hızlı ve güvenilir şekilde arıza onarım yapılır. Uzman ekip elemanlarımız, beyan edilen sorunda tarafsız bir şekilde arıza tespit ve onarım yapmak için yanınızdadır.

Tv ve klima arıza için bizi arayınız. Yeni ürün açılım ve kurulum yapmıyoruz. Bu isteklerle çağrı merkezimize ulaşan müşterilerimize bu hizmetleri veremediğimiz için üzgünüz. Bunun için Osmangazi sanyo yetkili servisi arayın.

Sadece tek bir profesyonel yoldan sektörümüzde başarıyı hedefliyoruz. Hizmetin kaynağının insan olduğunu unutmadan, sadece insana yatırım yapıyoruz. Ekibimizin insan gücüyle vardır. Bu şekilde devam edeceğini akıldan çıkarmadan, yüklendiğimiz bu sorumlulukla yolumuza devam ediyoruz. Bu yola çıktığımız günden itibaren, bizlere desteğini esirgemeyen siz müşterilere gönülden teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Sizden gelen görüş ve öneriler dikkate alınır. Müşteri odaklı çalışma düzenimizi bugünkü seviyeye getirdik. Bundan sonrada, bugüne kadar olduğu gibi gelişmelere açık, etik ve ahlak kurallarına bağlı düzenimize devam edeceğiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için geliştirilmesi gereken yönlerimiz ve hata olarak gördüğünüz eylemleri bize iletiniz. Bu süreçte, sektörümüzle ilgili önümüze çıkan engel ve sorunlarla başa çıkmak için tüm eforumuzu sarf ediyoruz. Osmangazi Sanyo servisi arayarak sizde bizden hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi