Ağustos 23, 2020

Sandıklı Beyaz Eşya Servisi – 0850 562 5981

Sandıklı beyaz eşya servisi piyasa uzun yıl çalışma hayatıyla kendini ispatlamış bir servistir. Şüphesiz ki ürünlerinizde arıza olduğunda uzman ellere bırakmak istersiniz. Bu durumlarda size bir telefon kadar yakınız. Bizi aradığınızda en kısa içerisine randevu kaydınız oluşturulur ve profesyonellikle işlem çözüme ulaştırılır.

Sandıklı beyaz eşya servis ekiplerinden hizmet istediğinizde güler yüzlü ve tecrübeli ekipler ile kapınızda olacaklardır. Firmamız sizlere en iyi hizmeti vermekten gurur duyacaktır. Piyasada bulunan tecrübesiz insanlar ile alakası olmayan kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Talep ettiğinizde en yakın ekiplerimiz adresinize gelecektir.

Birçok referansıyla kendini ispatlayan servisimiz parça değişimlerinde orijinal parçadan şaşmaz. Yapılan cihazlara garanti sağlanmaktadır. Kafanızda hiçbir soru işareti kalmasın. Tüm işlemler bilinçli şekilde organize edilir ve size çalışıp test edip bırakılır. Beyaz eşya tamirlerinin yüzde doksan sekizlik kısmı adreste yapılmaktadır. Çok büyük bir sorun olmadıkça cihaz adresten alınmaz.

Buzdolaplarında ve çamaşır makinelerinde de cihazdan çıkacak seslere dikkat edin. Buzdolabınız karlanma yapıyor, ara kısımda ısınmalar ve garip sesler çıkartıyorsa servis zamanı gelmiştir. Çamaşır makinelerinde de durum farklı değildir. Tambur sesi, özellikle sıkma işlemlerinde, su çekişi ya da çamaşırların kirli çıkması, bulaşık makinelerinde bulaşıkların yıkanmaması en net servis özelliğidir. İhmal edilmemesi muhtemeldir. Cihaz arızaları yangına, geri dönülmesi güç durumlara sebep olabilir.

Sandıklı Beyaz Eşya Servisi

Arıza ve bakım ihtiyacı durumunda teknik servis ihtiyacı duyulmaktadır. Ev işlerinizin aksamaması adına arızalanan cihazın tekrar çalışır hale getirilmesi gerekir. Bu durumda Sandıklı beyaz eşya tamircisi olarak sizlere teknik destek sağlamaktayız. Arıza tespiti adreste yapılıp çok büyük bir sorun olmadıkça onarımı da anında gerçekleştirilir. Tekrar hayata döndürülen cihaz ise eskisinden daha iyi vaziyette kullanıma devam edebilir.

Beyaz eşyanızın markası ne olursa olsun arıza yapma ihtimali daima vardır. Elektronik cihaz ve aktif kullanım olduğundan dolayı bu gayet normaldir. Hatta bazen kullanılmayan cihazlarda bile voltaja dayalı arıza meydana gelebilir. Kimi cihaz alındıktan bir yıl sonra kimi ise otuz yıl sonra arıza yapabilir. Temiz kullanıma ve ortamın şartları bu süreyi büyük ölçüde etkilemektedir.

Servis olarak hizmet verilen cihazlar;

  • Sandıklı çamaşır makinesi servisi
  • Sandıklı bulaşık makinesi servisi
  • Sandıklı buzdolabı servisi
  • Sandıklı termosifon servisi
  • Sandıklı fırın servisi
  • Sandıklı şofben servisi
  • Sandıklı elektrik süpürge servisi

Yeterli yedek parça ve gerekli bilgi sahibi olan teknisyenler sayesinde sorununuz en kısa sürede çözülmektedir. Sandıklı beyaz eşya servisi aradığınızda aklınızda soru kalmaz. Cihazın arızası onarılır ve arıza yapan parça dışında kalanlarında kontrolü sağlanarak geleceğe dair önlemlerde alınmış olur.

İşini zorlaştıran ve işi yapmamaya uğraşan servisler ile muhattap olmaktansa, size yardımcı olan servisi seçmenizi önemle belirtirim. İşini iyi yapamayan birinin yaptığı işlemden sonra tekrar arızalanma durumu da olasıdır. Düzenli olarak yaptığımız iş olmasından dolayı, ustalarımız yeteri tecrübeye ulaşmışlardır.

Güler yüzlü ve tecrübeli servis teknisyenlerimiz sizlere aynı gün içerisinde hizmet vermek için elinden geleni yapmaktadır. Kayıt oluşturduktan sonra ilgili teknisyene bilgileriniz gönderilir ve onlarda listeye alırlar. Sizlere en kısa sürede hizmet sağlanır. Hızlı ve etkin hizmet veren ustalarımız gün içinde birçok adresin işlemini tamamlayabilmektedir.

Tamir ve bakım hizmeti almak için Sandıklı beyaz eşya servisi arayarak randevu alabilirsiniz. En iyi hizmet ve uygun fiyat politikamızla sizlere kaliteli deneyim sunmaktayız. Sürekli sahada aktif dolaşan ekiplerimiz adresinize en yakın sürede varacaklardır.

error: Content is protected !!