Ağustos 25, 2020

Sandıklı Televizyon Servisi – 0850 562 5981

Sandıklı televizyon servisi firmamız lcd televizyon ve led televizyon onarım hizmeti sağlamaktadır. Personellerimiz elektronik konusunda kendini geliştirmiş olup, cihazlara bilgili bir şekilde müdahale etmektedir. Atölyeye alınmasından, tamirin bitim sürecine kadar titizlikle işlemler yürütülür ve hiçbir hasar almadan teslimatı yapılır. Bu konuda hassas davranarak ortada mağduriyet bulundurulmasını katiyen istemeyiz.

Özellikle ekran yapısı açısından hassas cihazlar olduğu için bunları yerinde sökme riskine girmemizin imkanı yoktur. Bu yüzden arızalı olan televizyonlar atölyeye alınır ve orada uygun ortamda kontrolleri sağlanır. Gerekli ekipman ve parçalarda atölyede olduğu için sağlıklı olan yöntemde budur. Adresinize gelen Sandıklı televizyon servisi teknisyenleri güvenilir şekilde araca yerleştirir ve atölyeye getirir. Burada profesyonelce sökülerek arıza tespiti yapılır. Arıza tespiti sonrasında değişecek parçanın ücreti sizlere verilir ve onay almadan hiçbir işlem başlamaz.

Uydu, çanak ve kurulum işlemlerini maalesef yapmamaktayız. Bu konuda bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Sandıklı televizyon tamircisi olarak alanımız sadece televizyon tamiratıdır. Başlıca karşılaştığımız arızalar; televizyonda ses var görüntü yok, televizyonun ışığı yanıyor fakat açılmıyor, tv açılmıyor ışığı yanıp sönüyor, televizyon hiç açılmıyor gibi arızalar en çok karşılaştıklarımızdır. Ekran kırıldı şikayeti de çok geliyor fakat kırık ekrana müdahale edemediğimizden ekran kırık arızalarına hizmet veremiyoruz.

Sandıklı tv servisi profesyonel kadrosuyla müşterilere en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Her model televizyona bakıyoruz ve yedek parça stokumuz yeterince mevcuttur. Parça konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayız. Ana kart ve panel arızalarında değiştirmek yerine ilk olarak tamir etmeyi de deneriz. Böylelikle sizlere daha uygun fiyattan yardımcı olabiliriz.

Sandıklı Televizyon Servisi

Televizyon arızası yaşadığınızda bizden servis hizmeti alabilirsiniz. Yukarıda bulunan numaradan bize ulaşın ve mümkünse size aynı gün içerisinde hizmet sağlarız. Arıza tespiti için gereken tüm ekipmanlara sahibiz ve çözüm odaklı çalışmaktayız. Böylelikle kısa süre içerisinde sonuca ulaşılır, teslimatı yapılır. Özellikle evdeki tek televizyon ise alışkanlık gereği olmazsa olmaz haline gelmiştir ve hemen teslim edilmesini istersiniz. Bizde bu hassasiyetinizi öngörerek hızlı ve sistemli bir çalışma yaparak karşılık veriyoruz.

Yapılan işlemlerden sonra değişen parçaya, parça cinsine göre 6 ay ve 2 yıl arasında garanti vermekteyiz. Bu süreçler içerisinde tekrar arızalanırsa ücretsiz olarak değişir. Gerek servis ücreti gerekse işçilik gibi ek her hangi bir ücret alınmaz. Sandıklı televizyon servisi ile iletişim kurarak sizde kaliteli hizmet alabilirsiniz.