Mayıs 3, 2019

Şarköy Ariston Servisi

Şarköy ariston servisi, çalışma hayatına başladığı ilk günden bu yana binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Bugüne kadar gerek ev gerek iş yeri birçok yere girip çıkıldı. Müşteri memnuniyeti her zaman zirvede tutularak herkese en iyi şekilde hizmet verdik. Kendinden emin tecrübeli personellerimiz hata payı olmadan arıza tespiti ve bakım işlemlerini yerine getirmişlerdir. Bu konuda servis olarak kendimize güvenimiz tamdır.

Servisimiz tarafından yapılan cihazlarda takılan parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti sağlanmaktadır. Eğer tekrar aynı arıza meydana gelirse ve ya her hangi bir şikâyetiniz olur ise ariston Şarköy servisi arayarak destek alabilirsiniz. Gün içerisinde aktif şekilde dolaşan ekiplerimiz adresinize en kısa sürede uğrayacaktır. Bizi arayıp randevu almanız yeterlidir.

Cihazınızda arıza meydana geldi ve Ariston Şarköy servis aradınız. Gelip öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Arızalı parça bulunduktan sonra kontrolü mümkün olan diğer parçalarında durumuna bakılır. Çalışmadan kontrolü mümkün olmayan parçalar için ise tabi ki bir şey söyleyemeyiz. Tam olarak netleştikten sonra size fiyat bilgisi verilmektedir. Dilerseniz cihazın onarımı gerçekleşir, test edilip kontrolü yapılır ve sonrasında adresinizden ayrılırız.

Ariston nerenin ürünü? Diye sorulara sıkça rastlamaktayız. Ariston İtalya menşeili bir üründür. Sektöre 1930 yılında adım atmış. Isıtıcı ve elektroniğe girmesi 1960lı yılları bulmuştur. 1990lı yıllarda doğu Avrupa ve Asya’ya açılmıştır. Yani büyümesi çok eski bir tarihe dayanmıyor. Hatta kombi üretimleri 2000li yıllarda başlanmıştır. Fakat ariston kombi sektöre hızlı bir giriş yaptı, baya satışa sahip oldu. Kalite anlamında da kullanıcılarından tam not almasını bildi. Hal böyle olunca şuanda ülkemizde çok yaygın kullanıma sahip oldu.

şarköy ariston servisi, şarköy ariston kombi servisi, şarköy ariston beyaz eşya servisi

Şarköy Ariston Beyaz Eşya Servisi

Elektronik cihazlarda yıllar geçtikçe kullanım esnasında deformasyonlar yaşanabilir. Bazen de hiçbir deformasyon olmadan aniden bozulabilir. Bu elektronik aletlerin fıtratında vardır. Şuan çalışan cihaz 2 dakika sonra çalışmayabilir. Bu biraz kullanım, biraz elektriksel sebepler birazda şans işidir. Bunlara önlem alabilmek için elektrik prizlerinin elektrik önleyici olanlarından kullanılabilir. Elektrikçi çağrılarak şartele koruma taktırılabilir. Bu kısım servisin ilgileneceği taraf değildir. Onlar dışında cihazların bakımları gerekecektir. Kombi ve klima başta olmak üzere her cihaz bakıma ihtiyaç duyacaktır. Bunların bakımını yaptırmak bir nebze koruma altına almaktır.

Cihazların bakım ve onarım işlemleri için bizzat biz sizlere yardımcı olmaktayız. Fakat ilk kurulum işlemi yapılacak ise Şarköy ariston yetkili servisi çağırmanız gerekecektir. Kurulum işlemlerini onlar tamamlar garantisini imzalar. Biz ilgili markaya özel servis hizmeti sağlamaktayız.

Özellikle kombi kullanımında bakım yaptırmamak gibi bir hataya düşmeyin. Bakım kombide cihazın gerek çalışma performansı gerekse enerji tasarrufu konusunda çok fark etmektedir. Kim daha çok para vererek daha az ısınmayı ister ki? Kimse istemez ama her yıl bakımını yaptırmayan çok fazla kişi var. Bu yanlışa düşmeyip düzenli şekilde bakımı yaptırın yoksa arızalandığında daha yüksek bedellerle karşı karşıya kalacaksınız. Bakım işlemleri konusunda en iyilerden biri olan ariston kombi Şarköy servisi çalışanları sizlere de aynı değerde hizmet sağlayacaktır.

Kayıt açtırmak için bizi aradığınızda servisi istediğiniz yerin bilgilerini, ad soyad ve telefon numaranızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Kayıt tutan arkadaşlar gerekli kişiye anında bildirecekler ve listeye alınacaksınız. Buda Şarköy ariston servisi adresinize en kısa sürede gelecek demektir. 0850 222 41 23 numaradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi