Kasım 28, 2018

Şehzadeler Vaillant Servisi – 0850 562 9508

Şehzadeler Vaillant Servisi

Şehzadeler vaillant servisi, uzman kombi teknisyenleri ile sizlere sağlıklı ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Gelen teknisyenler kombi bakımı ve onarımı konusunda usta niteliğindedir. İşlemler profesyonellik çerçevesinde en kısa sürede çözüme ulaştırılır. Şehzadeler vaillant servisi telefon numarası olan hattı arayarak randevu alabilirsiniz.

Kombiler kullandıkça bazen çeşitli sebeplerden dolayı istemediğimiz arızalar meydana gelebilmektedir. Bu arızalar uzman kişiler tarafından anında müdahale edilmediği zaman eşyamızın kalıcı olarak bozulmasına ve kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Hatta kullanıcılar tarafından yapılan yanlış müdahaleler sonucunda, gaz kaçağı, çeşitli yaralanmalar ve benzeri kötü sonuçlarla karşılaşma olasılığı yüksektir.

Kombiler belirli zamanlarda bakımı yapılmazsa ömrü kısalmaktadır. Servisler gerekli bakımların yapılması, arızanın tespiti, doğru müdahalenin yapılması ve eşyamızın uzun ömürlü kullanılması bakımından çok önemlidir. Firmalar üretimden sonra, bakım ve arızalar için servislerini görevlendirmekte ve ürünü aldıktan sonraki bakım ve arıza giderim işlemlerini bu servisler gidermektedir.

Uzun yıllardır hizmet veren Şehzadeler Vaillant Servisi, uzman kadrosu sayesinde müşterilerine hızlı ve etkili çözümler sunmakta ve %100 memnuniyet odaklı olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir arıza durumunda müşterilere bir telefon kadar yakında bulunmaktadır. Servis ekibimiz cihazı inceledikten sonra, en kısa süre içerisinde müşteriye arıza hakkında ve arızanın sebebi hakkında bilgi vermekte, sonrasında ise yapılması gereken işlemler hakkında ayrıntılı bilgi vermekte ve yapılabilecek alternatif müdahalelerle ilgili müşteriye seçenekler sunmaktadır. Daha sonrasında ise yapılacak işlemin maliyet bilgileri ve bu işlemin ne kadar süreceği hakkında müşteri ayrıntılı olarak bilgilendirilmektedir. Arızanın büyüklüğü ve çeşidine göre müşterinin evinde ya da servisimizde gerekli onarımlar ve işlemler yapılmaktadır.

 

Vaillant Kombi Servisi

Kombi kullanıcıları, kombilerinin yıllık periyodik bakımlarını yaptırmadığı zaman pek çok sorunla karşılaşmaktadır. Eğer yıllık kombi bakımı yapılmazsa, kombiler daha çok doğal gaz tüketmekte, ısı verme özelliği ve kalitesi azalmakta ve bu durum doğalgaz faturasını olumsuz yönde oldukça etkilemektedir.

Eğer yıllık bakımlar kış gelmeden önce periyodik olarak, düzenli ve kombiyi tanıyan uzman personeller tarafından yapılırsa, doğal gazdan alınan verim artmaktadır. Daha yüksek sıcaklıklar elde edilmekte ve bu durum doğal gaz faturalarımızın daha düşük gelmesini sağlamaktadır. Gerektiğinde eskiyen ve yıpranan parçalar kış gelmeden önce değiştirilmektedir. Kış ortasından yaşanabilecek çeşitli sorunlara önceden müdahale ederek, günlerce ısınma sorunu yaşamamanız sağlanmaktadır.

Kombi servis fiyatları Şehzadeler Vaillant Kombi Servisi bünyesinde sanıldığının aksine oldukça düşük fiyatlardadır. Yapılacak olan temizleme ve bakım işlemlerinde uzman personel tarafından kullanılan zararsız kimyasallar kombinin performansını arttırmakta ve ömrünü oldukça uzatmaktadır. Bu konuda servis elemanı olmayan, bilinçsiz ve cihazı tanımayan personeller tarafından yapılabilecek müdahaleler kombinin kullanılmaz duruma gelmesine ve sağlığınızı etkileyebilecek pek çok kötü sonucun doğmasında sebep olmaktadır.

Kışın gelmesiyle birlikte kombilerin kesintisiz ve sağlıklı çalışması önem kazanmaktadır. Yapılan düzenli bakımlarla kışı arızasız ve sıkıntısız geçirebilirsiniz. Fakat buna rağmen çeşitli sebeplerden dolayı kombiler yine arıza yapabilmektedir. Kurulum hataları, tesisat boru basıncı, kullanıcı hataları, gaz vanası kapalıyken kombiyi çalıştırmak, kombinin yaz ve kış modunun yanlış kullanılması, çeşitli elektrik arızaları, donma, yoğuşma giderinin çapı, baca sistemlerinde tozlanma, bakım yapılmadığı için tesisat suyunun kirlenmesi ve bakım yapılmadığı için parça ömürlerinin bitmesi gibi uzman müdahalesi gerektiren arızalar mevcuttur. Bunlar karşılaşabileceğiniz arızalardan bir kaçıdır.

Doğal gaz arızaları ani müdahale gerektiren ve kötü sonuçlar doğurabilecek önemli arızalardır. Anında ve uzman kişiler tarafından zamanında müdahaleler yapılmazsa gaz kaçakları, zehirlenmeler ve yangınlar meydana gelme olasılığı bulunmaktadır. Bu konuda Şehzadeler Vaillant Servisi gerekli müdahaleleri en kısa sürede geçekleştirmektedir. Bizi arayarak en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!