Nisan 21, 2021

Selçuk Panasonic Servisi

Selçuk Panasonic servisi, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet veriyoruz. Becerikli ustalar ile amacımız size daha kaliteli hizmet sunmaktır. Bu yolda size Panasonic klima ile televizyon bakım ve tamir hizmeti sağlıyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmet sunan çalışma arkadaşlarımız mevcuttur. Memnun olabileceğiniz bir hizmet veririz. Arızanın yanı sıra bakım işleminde de gerekeni tam olarak yerine getiririz.

Klima ve televizyonlar kullanım dışı kalabilir. Ayrıca bakım ihtiyacı da olur. Panasonic Selçuk servisi bir telefon kadar yakındır. Bizi aradığınızda ilgili arkadaşlar randevu kaydınızı açsın. Ayrıca en kısa süreye hatta aynı gün içerisinde gelelim. Bekletilmeden anında hizmet sağlarız. Sizde ürünü eski konumda kullanmaya devam edin.

Selçuk Panasonic Televizyon Servisi

Günümüzün eriştiği teknoloji koşullarına ayak uyduruyoruz. En profesyonel şekilde servis hizmeti veriyoruz. Her modele karşı bilgi sahibi olan ekipler mevcuttur. Arızayı en kısa sürede çözebilme yeteneğine ulaştık. Doğru hamleler ile arıza tespiti yaparız. Ona göre de parça değişimi ve ya onarım işlemi sağlarız. Bu işlemler sürerken size durum hakkında bilgi kesinlikle veririz. Size sormadan hiçbir şekilde işlem yapmayız.

Parça değişimi olacaksa muhakkak orijinal parça ile değişim yaparız. Değişen parçaya ise bir yıl garanti sağlarız. Bu süre içerisinde tekrar aynı parça arızalanırsa hiçbir ücret alınmaz. Tekrar ücretsiz değişimi yaparız. Eğer başka yerden arıza verirse işçilik alınmadan sadece parça ücreti alarak onda da size yardımcı oluruz. Hiç merak etmeyin, takılan parça orijinaldir. Bu yüzden aynı parçanın arızalanma ihtimali %1’den bile daha az rastlanan bir durumdur. Bu konuda içiniz rahat olsun.

Kurulmuş bir düzene sahip Selçuk Panasonic servisi, işini ciddiyetle sürdürür. Konusuna hakim ender servislerden biriyiz. Bu sektörde uzun yıllar geçirmemizin düzenin oturmasında katkısı büyüktür. Artık sektörde rutin bir konuma eriştik. Böylelikle bize müracaat eden her müşteriye aynı şartlarda yaklaşmaktayız.

Selçuk Panasonic Klima Servisi

Sorunun ne zaman oluşacağını bilmeniz mümkün değildir. Hiç beklemediğiniz bir anda aniden gerçekleşir. Bu durumda acil bir servis bulmak epey zor diye düşünebilirsiniz. Fakat Selçuk Panasonic servisi size en kısa sürede hizmeti getirmektedir. Müşterilerin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Çözüm sağlanması için bizimle irtibata geçiniz.

Özellikle de klima bakım düzenli olarak yapılması gereken bir ihtiyaçtır. Klimalar dış ortamdaki havayı size ulaştırır. Bundan dolayı her tür kire maruz kalmaktadır. Zamanla biriken bu kirler size; sağlık sorunu, düşük performans ve yüksek enerji tüketimi şeklinde döner. Yani faturanın artmasına sebep olur. Bunlara maruz kalmamak için en azından yılda 1 defa Panasonic klima bakımı yaptırmanız şarttır. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Televizyon arızalarında genellikle atölye ortamı gerekir. Bu yüzden cihaz adreste açılmaz ve atölyeye naklederiz. Zarar gelmemesi için gerekli ortamın olması şarttır. Klimada ise tam tersi bir durum var. Klima arızalarını da tamamen yerinde yaparız. Hiçbir şekilde atölyeye almaya gerek yoktur. Gerekli tüm testleri ve parça değişimleri bulunduğu yerde yaparız.

Gerek klima gerekse televizyon, artık her evde mutlak bulunan ürünler arasındadır. Televizyon başta olmak üzere hayatımızda yeri olmadan düşünülemez. Bu nedenle arıza durumunda 1 gün uzak kalmanız dahi sizin için sorun teşkil edebiliyor. Televizyon onarımı diğer ürünlere göre biraz daha zahmetli ve meşakkatlidir. Fakat hiç sorun değil. Selçuk Panasonic televizyon servisi, emanet ettiğiniz televizyonları en kısa sürede size onarılmış olarak geri ulaştırır.

Bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiririz. Selçuk Panasonic servisi, bunlar dışında kalan ilk kurulum montaj gibi hizmetleri yapmaz. Bunlar için müşteri hizmetlerinden randevu almanız gerekecektir. Kapsamlı yedek parça stokumuz sayesinde kısa sürede çözüm sağlarız. Servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçin. 0850 255 07 37 numarasını arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi