Nisan 23, 2019

Tekirdağ Electrolux Servisi

Tekirdağ electrolux servisi, beyaz eşya ve klima ürünleri için hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Servisimiz teknolojinin getirdiği yenilikleri bilerek, bunlara uyar ve kalifiye ustalar ile destekler. Beyaz eşya ve klima arızalarında, electrolux Tekirdağ servisi tarafından yapılan onarım işlemleri sonucunda cihazınız değer kaybetmeden aynı şekilde kullanırsınız. Orijinal parça kullandığımızdan dolayı hiçbir performans düşüklüğüne sebebiyet verilmez.

Beyaz eşyalar ne kadar kaliteli olursa olsun belli bir yıl görevini yerine getirdikten sonra mutlaka teklemeye ve çalışmakta sorun çıkarmaya başlar. Her beyaz eşyanın ömrü belli bir yıl ile sınırlıdır. Bu yüzden de kullandığınız beyaz eşyaların markası ne olursa olsun mutlaka bir zaman sonra teknik servis hizmeti almak zorundasınız.

Tekirdağ electrolux beyaz eşya servisi olarak müşterilerimize garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz. Belirli periyotlarda bakım hizmeti aldığınız takdirde beyaz eşyaların ve klimaların ömrü de daha uzun olacaktır. Hizmet almak için firma yetkililerimiz ile irtibat kurmanız yeterli oluyor. Her zaman sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Güler yüzlü ve beyaz eşya tecrübesi olan personellerimiz sayesinde eşyalarınızın da ömrü uzuyor.

Kullanımında, bakımında ve tamirinde kullanıcısına sorun yaratmayan electrolux marka cihazlar için yeterince çeşitlilik mevcuttur. Evinizde birçok işinize yardımcı olmakla birlikte artık olmazsa olmaz haline gelmiştir. Sizin için bu kadar önem arz eden bu ürünlerin kullanım dışı kalması negatif bir hal yaratacaktır. Bunun kısa sürede çözümü için ise Tekirdağ electrolux servisi telefonundan ulaşıp randevu almanız yeterlidir.

tekirdağ electrolux servisi, tekirdağ electrolux beyaz eşya servisi

Tekirdağ Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya kapsamına birçok teknolojik ürün giriyor. Bunlar içerisinde çamaşır makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, bulaşık makinesi gibi eşyalar sayılabilir. Tekirdağ electrolux beyaz eşya servisi olarak son derece iyi hizmet vererek bu eşyaları çok daha uzun süreler ile kullanma imkanı sunuyoruz. Beyaz eşyalar bozulmaya başladıktan sonra ya da yavaş yavaş tekleme yapmaya başladığı sırada hizmetlerimizden yararlanabilir ve eşyalarınızın kullanım süresini uzatabilirsiniz. Çalışanlarımız; yılların tecrübesine sahip olan çalışanlar oldukları için ortaya çıkan arızalar konusunda kısa sürede bir çözüm üretiriz. Ayrıca eşyanın bulunduğu yerde sorunu çözeriz.

Daha büyük bir sorun karşısında personellerimiz eşyalarınızı alarak atölyelerimize getirir. Burada daha detaylı bir şekilde tamir edilmesini sağlarız. Firma olarak bozulan ya da bakıma ihtiyaç duyan eşyaların atölyelere getirilmesi için servis imkanlarını da sunarız. Sizi eşyayı taşıma derdinden de kurtarıyoruz. Herhangi bir beyaz eşyada bozulma meydana geldiğinde firmamızın müşteri hizmetlerini arayın. Bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yardım isteğinize anında geri dönüş sağlarız. Firmamıza bıraktığınız arıza kaydını görerek uygun oldukları en kısa sürede yardıma geliriz. Servis firmamızın verdiği hizmetler garantilidir. Yani aynı sorunları tekrar yaşamanızın da önüne geçilmiş oluyor.

Kış ve yaz aylarında sürekli olarak kullanılan klimalar çok fazla kullanılması nedeniyle çabuk bozulabilen eşyalardır. Bu nedenle Tekirdağ electrolux klima servisi olarak hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin mağduriyet durumunu düşünerek hizmet veriyoruz. Klimaların çalışma prensiplerine hakim olan çalışanlarımız sorunun neyden kaynaklandığını saptayarak bakım ve onarım işlemini gerçekleştiriyor. Parça değişimi yapmamız gerektiğinde bozulan parçaların yerine orijinal olan parçaları kullanırız. Klimanızı daha uzun süre yüksek verim alarak kullanma fırsatı sunuyoruz. İlgili markaya özel servis hizmeti sağlamaktayız.

İster eski tip mekanik cihaz olsun, isterse yeni model elektronik; Tekirdağ electrolux servisi arayarak her çeşit için yardım alabilirsiniz. Servis anlamında öncü firmalardan biri olmamız, sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetin geri dönüşümlerinden kaynaklanmaktadır. Hizmet almak için yukarıda ki numaradan arayabilirsiniz. Huzurlu günler dileriz. Telefon numarası 0850 250 35 89.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi Ariston Servisi