Mart 14, 2019

Torba Demirdöküm Servisi – 0850 466 4570

Torba Demirdöküm Servisi

Torba demirdöküm servisi, hizmet vermeye başladığı ilk günden beri sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Torba demirdöküm termosifon servisi ve torba demirdöküm klima servisi hizmeti veren firmamız, sizlere bakım ve onarım konularında destek olmaktadır. Bizi aradığınız takdirde iyi bir adım attığınızdan emin olabilirsiniz. Profesyoneller ile çalışan işletmemizde hata olmasına göz yummuyoruz. Tecrübeli kadrodan oluşan teknisyenler, yeterince bilgi birikimine sahip olduklarından model fark etmeksizin arıza müdahalesi yapabilmektedir.

Garanti süreleri hakkında bilgi verecek olursak; sanayi ve ticaret bakanlığının tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi klimalarda da kombilerde de en az 2 yıl garanti olması şartı vardır. Yani alacağınız tüm yeni ürünler en az 2 yıl garantili olmak zorundadır. Fakat bazı firmalar belirli kampanyalar dahilinde ücretsiz ya da cüzi bir ücretle garantiyi 7 yıla kadar uzatılabilmektedir. Cihazların yıllar boyunca sağlıklı şekilde kalmasını istiyorsanız mutlaka aksatmadan bakımlarını yaptırmalısınız.

Konut ve iş yerlerinin en önemli ihtiyaçlarından biri kombilerdir. Kombi yaşam alanlarında hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan ve genellikle duvara asılan bir cihazdır. Kombiler yaşam alanlarında ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşıladığı gibi kullanıcılara bireysel kullanım özgürlüğü de verir. Kendi dairenize bağlı bir cihaz ile yaktığınız kadar öder, diğer kullanıcılarda oluşacak sorunlardan bağımsız olursunuz. Hayatımızı bu kadar kolaylaştıran bu cihazlar ile ilgili demirdöküm servisi olarak sizlere bazı bilgiler aktaracağız.

torba demirdöküm servisi, torba demirdöküm klima servisi

Torba Demirdöküm Klima Servis

Her elektronik cihazda olduğu gibi yaşam alanımızın en önemli gereçlerinden biri olan klimada da zaman zaman arızalar meydana gelmektedir. Bu cihazlar riskli grupta yer almakta ve işin ehli kişiler dışında müdahale edilmesi sakıncalıdır. Torba demirdöküm servisleri aracılığıyla klimanızı kısa sürede tamir ettirebilirsiniz. Klima tamiri konusunda araştırmalarınızı yaparken seçeceğiniz firmanın gerekli belgelere sahip olduğuna dikkat etmeniz sizin ve çevrenizin güvenliği için önemlidir.

Torba demirdöküm klima servisi olarak sizlere önerimiz klimalar için yılda bir defa bakım yaptırmanızdır. Bakım konusunda hizmet almak için yetki sahibi firmalarla iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz. Biz ilgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz. Klimanızın bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerektiğinin bilincindesiniz ve araştırmalara başladınız, en çok merak ettiğiniz konu demirdöküm klima bakım fiyatları olacaktır. İletişime geçtiğiniz firmadan bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Doğru hizmeti uygun fiyata almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Acele olsun olmasın herkes arızalanan cihazının onarımının hemen yapılmasını ister. Torba demirdöküm servisi sahibi sizlere aynı gün içerisinde hizmet sağlamaktadır. Hızlı ve güvenilir servis arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!