Torbalı İnoksan Servisi

Torbalı inoksan servisi, olarak haftanın her günü kesintisiz hizmet sağlarız. Bunlar çoğunlukla iş yerinde kullanılır. İş yerlerinin can damarı olan bu ürünlerde aniden arıza meydana gelebilir. Bu durumda en kısa sürede müdahale edilmelidir. Çünkü iş yerinin işleri aksamasın. Bu nedenle elimizden geldiğince çabuk hizmet vermekteyiz. Bize 0(232) 404 5 404 numarasından ulaşınız.

Araçlarda geniş yedek parça seçenekleri vardır. Bu sebeple arızanın o anda çözülme ihtimali yüzde doksandır. Yüzde onluk kısımda ise kısa sürede parça temin ederiz. İş aksaklığı yaşanmadan kullanmaya devam edin. Firmamız kendini sürekli geliştirmeye yönelik olarak çalışmalar yapmaktadır. Böylelikle size daha kaliteli hizmet sunarız.

İnoksan Torbalı servisi, daha kolay arıza çözümü yapabilmek için gerekli tüm ekipmana sahiptir. Ürünün bakım ihtiyacı ve ya çıkan sorunlarına profesyonel şekilde karşılık veririz. Konusuna hâkim çalışanlarımız doğru müdahale ile gerekli şekilde işlemi sonuçlandırır.

Torbalı inoksan endüstriyel mutfak servisi çalışanları, her zaman güler yüzlü ve dürüst bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca sorumluluk ile iş bilincine sahiptir. Bu doğrultuda hareket etmektedir. Kaliteli hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın.

torbalı inoksan servisi, torbalı inoksan endüstriyel servisi

Torbalı İnoksan Endüstriyel Mutfak Servisi

İthal ve yerli ürünleri bulunan inoksan’ın birçok yedek parçasını elimizde vardır. Mesela, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kahve makinesi, fritöz, soğuk hava deposu, ütü, fırın ve buz makineleri başta olmak üzere daha birçok cihazına hizmetimiz vardır. Bunlarla ilgili bakım ve ya arıza onarımı ihtiyacınız olduğunda size bir telefon kadar yakınız.

Bu sektörde kazandığımız tecrübe ile size her zaman en iyi inoksan mutfak servisi hizmetini sağlarız. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini layığıyla yerine getiririz. Ürününüz eskisinden daha iyi bir kullanım kapasitesine ulaşır. Onarım işlemleri uygulandıktan sonra bir yılda parça ile işçilik garantisi sunmaktayız.

Bütçenizi sarsmadan size kolaylıklar sağlarız. Arıza durumunda ilk başta parçanın onarımı denenmektedir. Eğer parça onarılmayacak durumda ise o zaman değiştirme seçeneğine gideriz. Müşteri memnuniyeti her zaman ilk planda tutulmaktadır.

Gelen ustalar ürünü en verimli kullanım haline getirmek için elinden geleni yapar. Torbalı inoksan servisi size her konuda yardımcı olacaktır. Cihazla ilgili ne gerekiyorsa gelen çalışanlara sorup, öğrenebilirsiniz. Bizden hizmet almak istiyorsanız üstteki numaradan arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi