Turgutreis Samsung Servisi

Turgutreis samsung servisi; beyaz eşya, televizyon ve klima cihazları için bakım ve onarım hizmetini donanımlı olarak vermektedir. Profesyonel hizmet anlayışını ilke edinen Turgutreis samsung servisi alanında uzman teknik servis ekibine sahiptir. Ekibimiz tarafımızca hizmet içi eğitimlerini tamamlamış tecrübeli personelden oluşmaktadır.

Beyaz eşya, klima ve televizyonlarınızda bulunan her türlü arızaya Samsung güvencesiyle hızlı ve pratik çözüm sağlıyoruz. Samsung marka ürünlerinizde oluşabilecek her türlü arıza için firmamızı arayarak iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde bulunan formu doldurabilir, sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Firmamız işini öz veriyle yapmakta kalitesini servis güvencesiyle sizlere yansıtmanın onur ve gururunu yaşamaktadır.

Firmamız tüm beyaz eşya ürünlerinizde oluşabilecek arızalar için her an hizmetinizdedir. Turgutreis samsung beyaz eşya servisi olarak hizmetimizi ulaştırıyoruz. Bütçenize dost ve pratik çözümler ile adresinize gelerek nokta atışı arıza tespiti yapıyoruz. Beyaz eşyalar, dijital nitelikte olduğu için zaman zaman arıza gösterme söz konusu olabiliyor. Özellikle uzun yıllar kullanılan beyaz eşyalar zaman zaman problemler çıkarabiliyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi eşyalarınızda oluşabilecek arızalar için adresinize gelerek aynı gün çözüm sağlıyoruz.

Böylece müşterilerimize yalnızca maliyette değil zamandan da tasarruf sağlıyoruz. Buzdolabında meydana gelen soğutma problemi, bulaşık makinesinde su alma sorunu ya da çamaşır makinesi tıkanması gibi pek çok beyaz eşya arızasında servis ekibimiz deneyimlidir. Bu sebeple sorunun nereden kaynaklandığına dair telefondan dahi bilgi vermektedir. Hızlı ve pratik çözüm önerileri ve gerekli donanımla adresinize ulaşmaktadır. Firmamız yalnızca beyaz eşyalarınızın onarımında değil, bakım işlemlerinde de güvenle hizmet veriyor. Özellikle klima cihazlarınızın düzenli bakım programı tarafımızca oluşturulmakta ve ekibimizce kaliteli bakım uygulaması yapılmaktadır.

Turgutreis Samsung Beyaz Eşya Servisi

Eskisi gibi tüplü televizyonlar piyasada bulunmamaktadır. Tüplü televizyonların yerini LCD ekran televizyonlar aldı. LCD ekranlar ise iyi bir marka tarafınca üretildiği taktirde uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır. Samsung marka güvencesiyle üretilmiş olan televizyonların kullanıcı ya da sistem kaynaklı herhangi bir arıza göstermesi halinde firmamız Turgutreis samsung televizyon servisi olarak tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Televizyon servis ekibimiz olarak değerli müşterilerimiz için memnuniyet odaklı hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Televizyon tamir ve bakım işlemleri firmamız bünyesinde çözülmektedir. Arıza tespiti yaptıktan sonra kısa sürede müşterilerimize bilgilendirme yapıyoruz. Daha sonra müşterilerimizin izni doğrultusunda servis hizmetini başlatıyoruz. Tüm eşyalarınızda olduğu gibi televizyonlarda da orijinal yedek parça teminini yapıyoruz. Tüm bu işlemlerimizde müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız. Müşterilerimiz onay vermediği taktirde herhangi bir parça değişimi gerçekleştirmek meslek prensiplerimize aykırı nitelik taşımaktadır.

Tüm beyaz eşya ve klima cihazlarınızda kalite standartlarına uygun, garantili iş veren firmamız alanında ustalığını kazanmış teknik servis ekibi ile çalışmaktadır. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, güler yüzlü personelden oluşmaktadır. Müşterilerin görüş ve önerilerini Firmamız güvencesiyle önemsemekte ve uygulama gayreti içine girmektedir.

Turgutreis samsung servisi bünyesine işçi alımı yaparken teknik ekip elemanlarımızı belli kriterleri gözeterek alıyoruz. Kriterlerimizde ilk sırayı müşteri memnuniyeti almaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması bizim için ilk sırada yer almaktadır. Bizden hizmet almak için iletişime geçiniz.

Turgutreis Samsung Servisi” üzerine 4 yorum

  • sayın yetkili
    Bodrum Yalıkavaktaki evimin Samsung televizyonunu akıllı 85 ekran TV ile değiştirmek istiyorum eski TV bin çıkarılıp yerine yeni TV montajını firmanızmı yapıyor yoksa montaj ekibini bizmi bulacağız ben TV yi aldığım yerden montajın üstlenilmesini tercih ediyorum İstanbuldaki evimde de aynı işlemleri yaptırdım istediğim TV 85 inch 4 K veya 8 K olabilir bu konuda bana yardımcı olurmusunuz ben % Haziran tarihinde Bodrumda olucam O güne kadar bu TV yi hazırlayabilirseniz lütfen bana bildirim buradan siparişimi vereyim Fiyat vb bilgileri gönderirseniz memnun olurum Adres,nizi İnternetten aldım umarım karşılıklı görüşmemiz de faydalı olur hayırlı işler ve iyi günler dilerim. Bodrumda oluş tarihim 6 Hazirak 2021

  • Samsung çamaşır makinesi sıkma yapmıyor arızası için çağırmıştım. Burada servis sorun olacağını düşündüm çünkü yazlık bölge sonuçta fakat aynı gün gelmesi şaşırmıştı. Üstüne birde parçayla gelmiş hemen değiştirip yaptı. Bu iyi hizmet için teşekkürler

    • Her zaman kısa zamanda hizmet verip sorun çözmek için elimizden geleni yaparız, yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi