Ağustos 18, 2019

Urla Gorenje Servisi

Urla gorenje servisi olarak sizlere teknik servis hizmeti sağlamaktan memnuniyet duymaktayız. Arıza ve bakım işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz. Konusunda tecrübeli ve profesyonel olan ustalarımızla sizlere yerinde hizmet vermekteyiz. Hızlı ve uygun fiyatlı şekilde yardımınıza koşuyoruz. Araçtaki yoğun yedek parça stoku sayesinde de orada yapma imkanımız epey yükseliyor. Cihazı eski haline hızlı şekilde dönüştürüyoruz.

Bu sektörde kazandığım tecrübe ile sizlere her geçen gün daha iyi hizmet sağlamaktayız. Yeniliklere imza atan gorenje Urla servisi, teknolojiye ayak uydurarak çalışmasına devam etmektedir. Gerekli olan parçalar araçta bulunmakta ve olabildiğinde olay mahallinde işlem çözümlenmektedir. Böylelikle zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Onarım işlemi yapılırsa hiç sıkıntısız şekilde eskisinden daha iyi konumda kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü gelen teknisyenler sadece arızalı parçayı değiştirmez. Bunun yanı sıra cihazın tüm kontrollerini sağlar ve başka gözle görülen arıza riski var mı diye incelenir. Var ise size daha sonradan ek masraf çıkmaması için elinden geleni yaparlar. Bunlardan sonra maksimum verimlilikle cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Urla Gorenje Beyaz Eşya Servisi

Urla gorenje beyaz eşya servisi teknisyenleri adresinize geldiğinde öncelikle şikâyetinizi dinler ve ona göre kontroller sağlanır. Arıza tespiti detaylı bir şekilde yapıldıktan sonra eğer değişecek parça var ise size bildirilir. Hangi parça ve ne kadar tutar olduğu size söylendikten sonra onayınız beklenir. Onay vermeniz dahilinde değişim işlemi gerçekleştirilir ve bir yıl parça ile işçilik garantisi sunulur.

Hizmet verilen cihazlar şu şekildedir;

 

Eğer bu cihazlar için bakım ve ya onarım ihtiyacınız olduğunda bizi aramanız yeterlidir. Cihazda parça arızası görülürse; sizin bütçenizi zorlamaması açısından isterseniz öncelikle tamir imkanı denenmektedir. Bu şekilde kurtarılabiliyorsa sizden yalnızca tamir ücreti alınır. Ancak tamir olmuyorsa parça değişimi yapılır.

Elektrikli aletler olduğu için ne zaman arıza vereceği belli olmaz. Bunlar günlük hayatımızda devamlı kullanmakta olduğumuz cihazlar olduğu içinde çabucak hallolsun istersiniz. Bu yüzden Urla gorenje servisi, size en kısa sürede hizmeti ulaştırmaktadır. Yukarıda ki numarayı arayarak bizden randevu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir