Ocak 13, 2020

Urla Sanyo Servisi

Urla Sanyo servisi olarak müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan politikamızla, her geçen gün katlanarak artan değerimizi siz kullanıcılarımızın görüşlerine sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle, süregelen hizmet anlayışımızı birleştirdik. Müşterilerimize hızlı ve kaliteli onarım garantisi veren Urla sanyo televizyon servisi, bölgemiz dahilindeki tüm muhitlere hizmet ulaştırmaktadır. 0(232) 441 8300 arayınız.

Vermiş olduğumuz arıza onarım hizmetini, öneri ve şikayetler doğrultusunda geliştirici çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Siz müşterilerimizin görüşleri bizim için önemlidir. Urla Sanyo televizyon servisi bünyesinde bulunan elemanları ve arıza onarım ekibimizin yapmış olduğu her hizmet öncesi ve sonrasında memnuniyeti ölçmek için anketler yapmaktayız. Bu anketlerle, yapılan işin kalitesi ile arıza onarım süreci boyunca gerçekleşen olumlu/olumsuz tüm adımları kayıt altına almaktayız. Görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezimize, her türlü soru ve arıza onarım taleplerinizde ulaşabileceksiniz.

Size verdiğimiz hizmeti sağlarken, çalışanlara saygılı, çevreye duyarlı, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarla çalışmayı hedefliyoruz. Üstlendiğimiz misyon ve yıllardır uyguladığımız vizyonumuzu, yine müşteri memnuniyeti üzerine yorumluyoruz. Müşteri memnuniyetini hedeflerken, ekibimiz dahilinde bulunan her üyenin haklarını koruyoruz.

Çağrı merkezimize gelen her aramayı titizlikle karşılarız. Müşteri hizmetlerimiz, uzman arıza onarım ekibimize sorunu iletmek üzere arıza talep formu iletmektedir. Ekibimizin servis uygunluğu sırasına göre verdiği saatte arızaya müdahale ediyoruz. Urla Sanyo servisi olarak, Sanyo marka tüm televizyonların arıza onarımlarını yapmaktayız.

Arıza onarım için gittiğimiz adreste ön araştırma, hasar tespit, parça değişimi ya da tamir gibi aşamaları ayrı ayrı televizyon sahibi ile birlikte gözden geçiriyoruz. Bilgisi verildikten sonra ise cihaz atölyeye alınıyor. Oluşmuş olan problemi televizyon sahibine ileterek yapılabilecek servis önerilerini iletiyoruz. Sunduğumuz çözüm önerilerini, etik kurallar ve imkanlar dahilinde belirtiyoruz. Televizyon sahibinin isteğine göre parça değişimi ya da tamir hizmetimizi garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz.

urla sanyo servisi, urla sanyo klima servisi, urla sanyo televizyon servisi

Urla Sanyo Televizyon Servisi

Servis ağımızda bizimle çalışan ekip elemanlarının donanımı ve çağın gerektirdiği niteliklere sahibiz. Bunun için elimizden gelen iç eğitimleri veriyoruz. Hizmet kalitesinin önemini bildiğimiz için, Urla Sanyo televizyon servisi olarak müşterilerin bu hassasiyetine uygun çözümler üretiyoruz. Günümüz teknolojisinin sahip olduğu son model cihazlara hızlı ve güvenilir şekilde arıza onarım yapmaktayız. Uzman ekiplerimiz, beyan edilen sorunda tarafsız bir şekilde arıza tespit ve onarım yapmak için yanınızdadır.

Sadece televizyon arıza onarımı hizmeti verdiğimiz için, teknik servis ve kurulum- montaj yapmıyoruz. Bu isteklerle çağrı merkezimize ulaşan müşterilerimize bu hizmetleri veremediğimiz için üzgünüz. Bunun için Urla sanyo yetkili servisi arayabilirler.

Sadece tek bir profesyonel yoldan sektörümüzde başarıyı hedefliyoruz. Hizmetin kaynağının insan olduğunu unutmadan, sadece insana yatırım yapıyoruz. Ekibimizin insan gücüyle var olduğunu ve bu şekilde devam edeceğini akıldan çıkarmayız. Yüklendiğimiz bu sorumlulukla yolumuza devam ediyoruz. Bu yola çıktığımız günden itibaren, bize desteğini esirgemeyen müşterilere gönülden teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Sizden gelen görüş ve önerileri dikkate alarak, müşteri odaklı çalışma düzenimizi bugünkü seviyeye getirmiş bulunuyoruz. Bundan sonrada, bugüne kadar olduğu gibi gelişmelere açığız. Ayrıca etik ve ahlak kurallarına bağlı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma düzenimize devam edeceğiz. Arıza onarım ekibimizin size daha iyi hizmet verebilmesi için yorum yapınız .Hata olarak gördüğünüz eylemleri bize iletiniz. Bu süreçte, sektörümüzle ilgili önümüze çıkan engel ve sorunlarla başa çıkmak için tüm eforumuzu sarf ediyoruz. Urla Sanyo servisi arayarak sizde bizden hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Çeşme Servisi