Ocak 15, 2021

Yıldırım Sunny Servisi

Yıldırım sunny servisi, televizyon ürünlerine tamir hizmeti sağlamaktadır. Her biri alanında uzman olan personeller ile size tam anlamıyla destek sağlamaktayız. Arızalanan cihazın tekrar eski haline getirilmesi bizim görevimizdir. Bu nedenle panik yapmayın, bir telefon uzağınızdayız. 0850 562 90 14 arayıp kayıt oluşturun. En kısa sürede hizmete ulaşın.

Güven, kalite, hız ve uygun fiyat açısında farkımız gözle görülür boyuttadır. Yüksek müşteri memnuniyetini hedef edinmiş sunny Yıldırım servisi, ilkelerine göre hareket eder. Standartlara uygun servis ağımız ile onarım işlemleri gerçekleşir. Çatımız altında görev yapan tüm çalışanlar standartlarına uygun şekilde davranırlar.

Sunny tv modelleri lcd, led ve plazma gibi olan tiplerine hizmetimiz bulunmaktadır. Onun dışında kalan tüplü televizyonların maalesef parçası mevcut değildir. Parçası elimizde olan arızalarda mümkün olduğunca gün içerisinde teslim etmeye çalışıyoruz. Artık hayatımızın bir parçası olan ve izlemeden duramadığımız televizyonlardan uzak kalmayın diye kısa sürede onarmak için uğraşırız.

Her işte olduğu gibi bu sektörde de prensipler koyup bunlara uyarak çalışmak başarının anahtarıdır. Bugüne kadar ilerlediğimiz bu çizgiden şaşmadan devam etmekteyiz. Bu sayede sizden gelen geri dönüşler hep olumlu olmaktadır. Yıldırım sunny servisi, sizlere televizyon hizmetini aynı kalitede vermeye her zaman devam edecektir. Sizleri memnun etmemizi, bu prensiplere harfiyen uymamıza borçluyuz.

Dayanıklı ve sağlamlığı ile ön plana çıkan sunny markası, bir zaman sonra çeşitli nedenlerden arızalanabilir. Bu gayet doğal bir durumdur. Çünkü neticede elektronik cihazdır. Marka model fark etmeksizin bozulma ihtimali her daim vardır. Bu gibi durumlarda bizi arayarak yardım talep edebilirsiniz.

 

Yıldırım Sunny Televizyon Servisi

Yıldırım sunny tv servisi, uzman kadrosuyla görevini eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Gerek saha gerek atölye elemanı olsun işini layıkıyla yerine getirmektedir. Atölyeye getirilen cihazların kontrolleri yapılır. Detaylı incelenmesiyle kısa sürede arıza tespit edilir. Akabinde müşteriden değişecek parça için onay alınır ve onarım süreci başlar. En sonunda sağlıklı bir onarım ile cihaz hayata döndürülür. Orijinal parça ile değişim yapılması ise büyük önem arz etmektedir.

İleride arıza yapabilecek parça var ise bunlarında tespiti yapılıp bilgi verilmektedir. Her nokta detaylıca incelenir. Tabi bu işlemlerin yapılabilmesi için atölye ortamı şarttır. Bu yüzden gelen teknisyenler evde kesinlikle müdahalede bulunmaz. Cihazı alır araca yükler ve atölyeye ulaştırırlar. Yıldırım sunny servisi elemanları arıza tespitini yapar yapmaz, sizi mutlaka bilgilendirir. Onay alınınca müdahale edilir.

Arızalanan cihaz hakkında acaba olacak mı yapılır mı? Diye hiç endişelenmeyin. Geniş parça stoku sayesinde tüm arızalar halledilir. Bizde yarım bırakılmış hiçbir iş olmaz, mutlaka sonuca ulaştırılır. Uzun yıllardır lider duruşunu korumuş firmamız her zaman sizlere destek olmaktadır. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Tamamen orijinal parça kullanılarak işlem gören cihazlarınız bizim garantimiz altında onarılır. İşlemler tamamlandıktan sonra size servis formu kesilir. Bu form ile değişen parça garanti altına alınır. Yıldırım sunny servisi arayarak televizyon arızası için destek alabilirsiniz. İlgili servis personellerinin en kısa sürede adrese gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir