Hakkımızda

Servis rehberi olarak hizmet verilen internet ortamında siz müşterilerin doğru servisleri bulmasına yardımcı olmaktayız. Kombi servisi, klima servisi, beyaz eşya servisi, televizyon servisi, petek temizleme işlemleri ve bir çok cihaz için sizlere rehber görevi görmekteyiz. Arıza ve bakım işlemlerinde profesyonel servis bulmak günümüzde zor duruma geldiğinin farkındayız. Bu yüzden sizlere bu hizmeti vererek doğru servisler ile yüzünüzü güldürüyoruz. Güvenilirlik ve kaliteli işçilik esas alınarak profesyonel bir hizmet sağlanmaktadır.

Kaliteli servisten beklenen özellikler;

  • Gelişime sürekli açık olması
  • Çalışanlarını devamlı eğitime tabii tutması
  • Çalışanlarının öz haklarında titiz davranması
  • Doğru işte doğru insan çalıştırılması
  • Modern teknikler ile cihazlara müdahale etme
  • Müşteriyi oyalamadan en kısa sürede iş çözümü gerçekleştirme
  • Orijinal parça kullanımı
  • Müşterinin yanı sıra elemanlarında güler yüz görmesi
  • Elemanlarının sosyal haklarına sahip çıkma

Bu detayların sonucunda kaliteli servis ve mutlu müşteri ortaya çıkmış olur. Bu şekilde çalışan servisler kendi firmalarının ölümsüzlüğünü de tescillemiş olacaktır.

İnsanların yaşamında önemli yer edinen ve adeta iz bırakan bu cihazlar için servis hizmeti artık olmazsa olmazdır. Evine servis hizmeti almayan yok denecek kadar azdır. Önemli olan iyi bir hizmet sunularak devamlılığın gelmesidir. Sitemizde elinden geldiğince ve sizden gelen geri dönüşler ile sizlere doğru firmaları buluşturmayı hedefliyor. Burada bulunan firmalar yaptığı işlerden kendileri sorumludur. Yapılan işlemlerde kendi garantilerini verip size servis formlarını keseceklerdir. Servis rehberi olarak bizim amacımız sadece size servis numarası ararken yardımcı olmaktır. Bunun dışında ilgili firmalarla bağlantımız yoktur. Bu firmalarla iş yaparken servis formunuzu mutlaka isteyiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi