Haziran 19, 2018

İletişim

İletişim” üzerine 10 yorum

 • TEKNİK SERVİSE ULAŞAMIYORUM.Ürün hala elimize ulaşmadı.Teknik servisin Yazılı Mah No:17 Yenişehir BURSA adresine kurulumun yapılması gerekmektedir.

  Buzdolabını A101 firmasından aldım firmadan aldığım mail aşağıdadır

  Merhaba Çiğdem Hanım,

  SEG Marka ürünler sipariş oluşturulduktan sonraki 15 iş günü içinde, üretici firma tarafından teknik servise teslim edilmektedir. Ürünün teknik servisi teslimat ve kurulum için sizi arayarak randevu almaktadırlar. İlgili sürenin sonunda teknik servis tarafından randevu için aranmazsanız bilgi vermenizi rica ederim.

  Anlayışınız için teşekkür ederim.

  İyi günler dilerim.

  • Bu gibi durumlarda 0850 222 4123 numarasını arayıp, kurulum için randevu istediğinizi söyleyin ve bir kaç gün içerisinde kurulumunuz yapılmış olur Çiğdem hanım.

 • 21.10..2020 tarihinde n11 üzerğnden kolay sepet mağzasından axen ax32dab13 32 inç hd smart led tvi aldım ….
  03.01.2021 tarihinde aksam tv yi açtım axen yazısı geldi arkasından açılış logosud geldi ve açılış logısunda kaldı…görüntü gelmedi….stand by ışığı surkli yanıp yanıp sönüyor ama görüntü gelmiyor….defalarca fişi cıkarıp taktım bekledim ama yine aynı şekilde tv izleme moduna gecmiyor …

  • Eğer harici uyduluysa uydu cihazında sorun olabilir. Farklı bir televizyonu orada deneyin. Kendinden uyduluysa servis tarafından bakılsın, kart arızası olabilir.

 • kendinden uydulu garanti belgemi kaybettim garantili olduğunu nasıl öğrene bilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir