Eylül 9, 2018

Balçova Ariston Servisi – 0(232) 441 8300

Balçova Ariston Servisi

Balçova ariston servisi, çalışma hayatına başladığı ilk günden bu yana bu bölgede binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Bugüne kadar gerek ev gerek iş yeri birçok yere girip çıkıldı. Müşteri memnuniyeti her zaman zirvede tutularak herkese en iyi şekilde hizmet verdik. Kendinden emin tecrübeli personellerimiz hata payı olmadan arıza tespiti ve bakım işlemlerini yerine getirmişlerdir. Balçova ariston servisi telefon numarası 0(232) 441 8300 olan hattan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servisimiz tarafından yapılan cihazlarda takılan parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti sağlanmaktadır. Eğer tekrar aynı arıza meydana gelirse ve ya her hangi bir şikâyetiniz olur ise ariston Balçova servisi arayarak destek alabilirsiniz. Balçova’nın neresinde olursanız olun, gün içerisinde aktif şekilde dolaşan ekiplerimiz adresinize en kısa sürede uğrayacaktır. Bizi arayıp randevu almanız yeterlidir.

Cihazınızda arıza meydana geldi ve Ariston Bayraklı servis aradınız. Gelip öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Arızalı parça bulunduktan sonra kontrolü mümkün olan diğer parçalarında durumuna bakılır. Çalışmadan kontrolü mümkün olmayan parçalar için ise tabi ki bir şey söyleyemeyiz. Tam olarak netleştikten sonra size fiyat bilgisi verilmektedir. Dilerseniz cihazın onarımı gerçekleşir, test edilip kontrolü yapılır ve sonrasında adresinizden ayrılırız.

Ariston nerenin ürünü? Diye sorulara sıkça rastlamaktayız. Ariston İtalya menşeili bir üründür. Sektöre 1930 yılında adım atmış. Isıtıcı ve elektroniğe girmesi 1960lı yılları bulmuştur. 1990lı yıllarda doğu Avrupa ve Asya’ya açılmıştır. Yani büyümesi çok eski bir tarihe dayanmıyor. Hatta kombi üretimleri 2000li yıllarda başlanmıştır. Fakat ariston kombi sektöre hızlı bir giriş yaptı, baya satışa sahip oldu. Kalite anlamında da kullanıcılarından tam not almasını bildi. Hal böyle olunca şuanda ülkemizde çok yaygın kullanıma sahip oldu.

balçova ariston servisi, balçova ariston kombi servisi, balçova ariston klima servisi, balçova ariston yetkili servisi, balçova ariston beyaz eşya servisi, balçova ariston çamaşır makinesi servisi, balçova ariston buzdolabı servisi, balçova ariston telefon numarası iletişim

Ariston Balçova Servis İletişim

Balçova ariston servisleri hizmet verilen cihazlar;

  • Balçova ariston beyaz eşya servisi
  • Balçova ariston kombi servisi
  • Balçova ariston klima servisi
  • Balçova ariston termosifon servisi
  • Balçova ariston şofben servisi
  • Balçova ariston buzdolabı servisi
  • Balçova ariston çamaşır makinesi servisi
  • Balçova ariston bulaşık makinesi servisi
  • Balçova ariston fırın servisi

Elektronik cihazlar yıllar geçtikçe kullanım esnasında deformasyonlar yaşanabilir. Bazen de hiçbir deformasyon olmadan aniden bozulabilir. Bu elektronik aletlerin fıtratında vardır. Şuan çalışan cihaz 2 dakika sonra çalışmayabilir. Bu biraz kullanım, biraz elektriksel sebepler birazda şans işidir. Bunlara önlem alabilmek için elektrik prizlerinin elektrik önleyici olanlarından kullanılabilir. Elektrikçi çağırılarak şartele koruma taktırılabilir. Bu kısım servisin ilgileneceği taraf değildir. Onlar dışında cihazların bakımları gerekecektir. Kombi ve klima başta olmak üzere her cihaz bakıma ihtiyaç duyacaktır. Bunların bakımını yaptırmak bir nebze koruma altına almaktır.

Cihazların bakım ve onarım işlemleri için bizzat biz sizlere yardımcı olmaktayız. Fakat ilk kurulum işlemi yapılacak ise Balçova ariston yetkili servisi çağırmanız gerekecektir. Kurulum işlemlerini onlar tamamlar garantisini imzalar.

Özellikle kombi kullanımında bakım yaptırmamak gibi bir hataya düşmeyin. Bakım kombide cihazın gerek çalışma performansı gerekse enerji tasarrufu konusunda çok fark etmektedir. Kim daha çok para vererek daha az ısınmayı ister ki? Kimse istemez ama her yıl bakımını yaptırmayan çok fazla kişi var. Bu yanlışa düşmeyip düzenli şekilde bakımı yaptırın yoksa arızalandığında daha yüksek bedellerle karşı karşıya kalacaksınız. Bakım işlemleri konusunda en iyilerden biri olan ariston kombi Balçova servisi çalışanları sizlere de aynı değerde hizmet sağlayacaktır.

Kayıt açtırmak için bizi aradığınızda servisi istediğiniz yerin bilgilerini, ad soyad ve telefon numaranızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Kayıt tutan arkadaşlar gerekli kişiye anında bildirecekler ve listeye alınacaksınız. Buda Balçova ariston servisi adresinize en kısa sürede gelecek demektir. Yukarıda bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

error: Content is protected !!