Bostanlı Alarko Servisi

Bostanlı Alarko servisi, uzman personelleri ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Alarko marka cihazların tüm arıza problemlerine en kısa zamanda çözüm buluruz. Çağdaş yönetim anlayışı ile servis sektöründe teknolojiyi yakından takip eden öncü bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktayız. Sektörün eski firmalarından biri olan Bostanlı Alarko servisi, 0(232) 381 44 40 numaradan arayarak kayıt alabilirsiniz.

Servisimiz, kaliteli hizmet anlayışı, donanımlı ve güler yüzlü ekibi ile müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alarak faaliyet gösteriyor. En kısa sürede adresinize ulaşmaya çalışıyoruz. Tüm kombi ve klima arızalarına çözüm bulabilen teknik ekibimiz aynı zamanda yıllık rutin bakımını da yapıyor. Onarım sırasında önceden meydana gelebilecek tüm arızaları ve teknik unsurları size bildirerek olası büyük problemlerin de önüne geçiyor. Alarko kombi bakımı ve klima bakımı sırasında yapılan tüm çalışmalar esnasında güvenlik tedbirleri alınmaktadır.

Alarko Bostanlı servisi, eğitimli ve alanında uzman teknik ekibi sayesinde oluşabilecek herhangi bir ihmalkarlık durumuna mahal verilmiyor. Tüm bakım ve kontroller büyük bir titizlik ile kaliteli malzeme ve ölçüm cihazlarıyla yapılıyor. Kontroller sonrası, müşterilerimizle birlikte cihazın çalışma durumunu gözlemleriz. Çalışır durumda teslim ederiz. Yapılan tüm tespit ve kontroller anlatılarak bilgi veriliyor.

Sürekli arıza çıkartan cihazlar hepimiz için kâbusa dönüşür. Fakat yeni cihaz almadan önce mutlaka servis çağırıp kontrol ettirmeniz mantıklı olacaktır. Belki de ufak bir parça arızası buna neden olmuş olur. Bunun için cihazı değiştirmenize gerek olmaz.

Arıza büyüyüp başka bir parçaya da hasar vermeden Bostanlı Alarko servisi arayıp destek istemeniz gerekmektedir. Eğer sorumsuz davranırsanız ufak bir problem daha büyük bir sıkıntıya yol açabilir. Sorunun en başındayken fark edip müdahale etmek çok daha doğru olacaktır. Mühim olan sizi büyük zarardan döndürmektir.

bostanlı alarko servisi, bostanlı alarko kombi servisi, bostanlı alarko klima servisi

 

Bostanlı Alarko Kombi Servisi

Kombilerin arıza tespiti, Bostanlı Alarko kombi servisi aradığınızda adrese gelinerek yapılıyor. Arıza tespiti sonrası tamirat işlemlerini yerinde yapıyoruz. Cihazdaki sorunu belirledikten sonra tamir işlemi için siz müşterilerimizden onay alıyoruz. Cihaz onarımında parça değişimi gereken durumlarda orijinal yedek parçasını kullanıyoruz. 1 yıl parça garantisi de vererek içinizi ferah tutuyoruz.

Kombi arızasını tespit etmeden önce, su basıncını kontrol ediyoruz. Kombilerin su basıncının 1 barın altına düştüğü durumlarda su azaldığı için çalışmayabiliyor. Genellikle uygun basıncın 1-1.5 aralığında olması gerekiyor. Ayrıca gaz olmadığı durumlarda da kombi arıza çıkardığı için doğal gaz vanası kontrol ediliyor. Kombinin bakım durumu, gaz basıncı, sızdırmazlık kontrolü, elektriksel ve temizlik kontrolleri de anında yapılmaktadır.

Kombinin bakım ve onarım işlemi bitirildikten sonra Bostanlı Alarko kombi servisi, yüksek performansta çalışma garantisi veriyor. Böylece doğal gazdan tasarruf ederek yaşam alanının daha fazla ısıtılması sağlanıyor. Siz yine de yılda 1 defa bakımını yaptırın ve cihaz onarım ihtiyacı duymasın. Düzenli bakımı yapılan cihazların arızalanma ihtimali epey bir düşüktür. İlgili markaya özel servis hizmeti sağlamaktayız.

Çoğu kombi yedek malzemesinin araçlarda oluşuyla adreslere tedbirli şekilde ziyaret etmekteyiz. Böylece olay mahallinde işlemi tamamlarız. Yani müşteri kombisini eskisi gibi kullanmaya devam eder. Özellikle hasta ve çocuğu olan müşterilerde bu çok büyük bir önem arz etmektedir. Bizde bunun farkında olduğumuz için sizlere daha iyi hizmet verebilmenin yollarını aramaktayız.

 

Bostanlı Alarko Klima Servis

Klimaların özellikle yaz aylarında yoğun kullanımından dolayı arıza yapmaması için yaz girişinde bakım yapılması şarttır. Bostanlı Alarko klima servisi teknisyenleri, arıza için gittiği cihazlarda fark ettiği tek durum cihazların bakımının olmamış olmasıdır. Bakımı olmayan cihazlar bir süre sonra zorlanmaya başlar ve arıza verir. Arızalanmasını beklemeden sizde periyodik bakımlarına önem verin.

Klimaların insan hayatındaki ehemmiyeti arttıkça, arızalandığında bekleme süresi o kadar azaldı. Herkes istiyor ki arızalandığında anında servis gelip onarsın. Bizde bunun için ekip sayımızda gerekli iyileştirmeler yaparak herkesin isteğini yerine getirmeye çalışıyoruz. En kısa sürede hizmet konusunda yapılan düzenlemelerle kimseyi mağdur durumda bırakmadan hizmet sağlamaktayız.

Gelen teknisyenler detaylı bir kontrol sağlayarak cihazın ileride karşılaşabileceği sorun var mı yok mu göz gezdirirler. Kısa mühlette arızalanabilecek parça var ise bunun bilgisini de müşteriye verilir. Böylece müşteri kendi cihazı konusunda fikir sahibi olur. Önüne geçilebilecek arıza var ise onarımı hemen orada gerçekleşir.

Bakım ve onarım işlemleri için Bostanlı Alarko servisi telefon numaralarından müracaat edebilirsiniz. Randevusu alınan kişilerin kayıtları ilgili teknisyenlere anında göndeririz ve en kısa sürede hizmet sağlarız. Güven ve memnuniyet çerçevesinde servis hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çeşme Servisi İzmir Ariston Servisi İzmir samsung servisi İzmir demirdöküm servisi İzmir buderus servisi İzmir daikin servisi İzmir mitsubishi servisi İzmir indesit servisi İzmir hotpoint servisi Karabağlar bosch servisi İzmir maktek servisi İzmir termodinamik servisi İzmir viessmann servisi İzmir profilo servisi