Eylül 8, 2018

Buca Beko Servisi – 0(232) 448 00 05

Buca Beko Servisi

Buca Beko Servisi, sizlere ilk günden bu yana disiplin ve güven çerçevesinde hizmetler vermiştir. Şirket politikalarından biri olan müşteri memnuniyeti, bizim için her zaman öncelik arz etmektedir. Müşterinin hizmetten tatmin olması ve olumlu dönüşümler yapması bizler için gurur vericidir. Müşteriyi tek seferlik iş olarak değil de devamlı çalışacağımız kişi şeklinde görmekte ve buna göre yaklaşmaktayız. Buca Beko servisinin telefon numarası 0(232) 448 00 05 olan hattan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ekiplerimiz her türlü arıza için müdahale seçeneğine sahiptirler. Hatta Beko’nun yan markası olan Arçelik ve altus vs. modellerine de Buca Arçelik Beko servisi hizmetimiz mevcuttur. Eğitim alan teknisyenlerimiz bunlarda dâhil olmak üzere kendini geliştirmektedir. Bu konuda kafanızda hiç pürüz kalmasın, bizlere güvenebilirsiniz.

Buca beko servisleri hizmet verilen cihazlar şu şekildedir;

  • Beko beyaz eşya servisi
  • Beko klima servisi
  • Beko televizyon servisi
  • Beko termosifon servisi
  • Beko elektrik süpürgesi servisi
  • Beko fırın servisi
    Beko çamaşır makinesi servisi
  • Beko bulaşık makinesi servisi
  • Beko buzdolabı servisi

buca beko servisi, buca beko yetkili servisi, buca beko klima servisi, buca beko beyaz eşya servisi, buca beko servis telefon numarası

Buca Beko Servis İletişim

Buca bölgesinde her çeşitten insan bulunmaktadır. Yaşlısı, genci, çalışanı, emeklisi, öğrencisi hepsinden bolca mevcuttur. Dokuz eylül üniversitesinin de katkılarıyla öğrenci sayısı bir hayli fazladır. Hal böyle olunca yeni ürün ihtiyacı olsun, arıza onarımı ihtiyacı olsun bir şekilde gereksinimler çoğalıyor. Beko Buca servisi sizlere bu şekilde ihtiyaçlarınız için karşılık verebilmektedir. Bizi aradığınız takdirde sizlere en iyi hizmeti sunmaktan kaçınmayız. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Elektronik cihazlarınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız başta klima & kombi ikilisi olmak üzere tüm hepsine bakımları yapın ve ya yaptırın. Bu şekilde ömrünü uzatır ve tasarruf etmiş olursunuz. Beko çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinde gider temizliği yapmak ve belirli temizleyici maddelerle boş halde yıkamak yeterli olacaktır. Buzdolabında rutin bir temizlik yapabilirsiniz, ayrıca içerisinde koyduğunuz malzemelere dikkat edebilirsiniz. Televizyonda ise bakım adına yapılabilecek hiç bir şey bulunmamaktadır. Kombi ile klimaya gelince sizin yapmanızı önermiyoruz bunun için Beko Servisi arayarak destek almanız tavsiye edilir.

Cihazınız arızalandı diye hiç korkmanıza gerek yoktur. Buca Beko servisi ararsınız cihazınızı eski haline geri getirir. Tekrar bir sorun yaşanır ise bizi arayıp destek alabilirsiniz. Aynı gün Buca Beko teknik servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz.

error: Content is protected !!