Şubat 29, 2020

Buca Toshiba Servisi

Buca Toshiba servisi, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Becerikli teknisyenler ile amacımız sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktır. Bu yolda size Toshiba klima ile televizyon bakım ve tamir hizmeti sağlıyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmet sunan çalışma arkadaşlarımızla cihazlara memnun olabileceğiniz ölçüde müdahale edilir. Onarılmayacak arıza olmasının yanı sıra bakım işlemlerinde de gereken hamle tam olarak yerine getirilir.

Klima ve televizyonlar kullanım dışı kaldığında ve ya bakım ihtiyacı olduğunda Toshiba Buca servisi bir telefon kadar uzağınızdadır. Bizi aradığınızda ilgili arkadaşlar randevu kaydınızı oluşturur ve en kısa süreye hatta aynı gün içerisine randevu verme imkanı mevcuttur. Bekletilmeden anında hizmet sağlarız. Böylece ürünü eski konumda kullanmaya devam edebilirsiniz. 0(232) 250 58 08 arayabilirsiniz.

Günümüzün eriştiği teknoloji koşullarına ayak uydurarak en profesyonel şekilde servis hizmeti verilmektedir. Her modele karşı bilgi sahibi olan ekipler, arızayı en kısa sürede çözebilme yeteneğine ulaşmıştır. Doğru hamleler ile arıza tespiti yapılıp, ona göre de parça değişimi ve ya onarım işlemi sağlanır. Bu işlemler sürerken size durum hakkında bilgi mutlaka verilir. Size sorulmadan hiçbir şekilde işlem sonlandırılmaz.

Parça değişimi olacaksa orijinal parça ile değişim yapılır. Değişen parçaya ise bir yıl garanti sağlanır. Bu süre içerisinde tekrar aynı parça arızalanırsa hiçbir ücret alınmadan tekrar değişimi yapılacaktır. Eğer başka yerden arıza verirse işçilik alınmadan sadece parça ücreti alarak onda da sizlere yardımcı oluruz. Hiç merak etmeyin, takılan parça orijinal olduğu için aynı parçanın arızalanma ihtimali %1’den bile daha az rastlanan bir durumdur. Bu konuda içiniz rahat olabilir.

Kurulmuş bir düzene sahip Buca Toshiba servisi, işini ciddiyetle sürdüren ender servislerden biridir. Bu sektörde uzun yıllar geçirmemizin düzenin oturmasında katkısı büyüktür. Artık müşteri ilişkilerinde ve arıza onarımlarında düzenli hizmet vermek rutin bir konuma erişmiştir. Böylelikle bize müracaat eden her müşteriye aynı şartlarda yaklaşmaktayız. 

buca toshiba servisi

Buca Toshiba Klima Televizyon Servisi

Sorunun ne zaman oluşacağını bilmeniz mümkün değildir. Hiç beklemediğiniz bir anda aniden gerçekleşir. Bu durumda acil bir servis bulmak epey zor diye düşünebilirsiniz. Fakat Buca Toshiba servisi sizlere en kısa sürede hizmeti getirmektedir. Müşterilerin memnuniyeti bizim için her zaman birinci plandadır. Çözüm sağlanması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özellikle de klima bakımları düzenli olarak yaptırılması gereken bir ihtiyaçtır. Klimalar dış ortamdaki havayı size ulaştıran bir cihaz olduğundan dolayı her tür kire maruz kalmaktadır. Zamanla biriken bu kirler size; sağlık sorunu, düşük performans ve yüksek enerji tüketimi yani faturanın artmasına sebep olur. Bunlara maruz kalmamak için en azından yılda bir defa Toshiba klima bakımı yaptırmanız şarttır. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz.

Televizyon arızalarında genellikle atölye ortamında açılabildiğinden cihaz adreste açılmaz ve atölyeye nakledilir. Zarar gelmemesi için gerekli ortamın olması şarttır. Klimada ise tam tersi bir durum var. Klima arızaları da tamamen yerinde yapılır ve hiçbir şekilde atölyeye almaya gerek yoktur. Gerekli tüm testleri ve parça değişimleri bulunduğu yerde yapılabilir.

Gerek klima gerekse televizyon, artık her evde mutlak bulunan ürünler arasındadır. Televizyon başta olmak üzere hayatımızda yeri olmadan düşünülemez. Bu nedenle arıza durumunda 1 gün uzak kalmanız dahi sizin için sorun teşkil edebiliyor. Televizyon onarımı diğer cihazlara göre biraz daha zahmetli ve meşakkatli olabiliyor. Fakat hiç sorun değil; Buca Toshiba televizyon servisi, emanet ettiğiniz televizyonlar en kısa sürede sizlere onarılmış olarak geri ulaşımı sağlanmaktadır.

Bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren Buca Toshiba servisi, bunlar dışında kalan ilk kurulum montaj gibi hizmetleri bulunmamaktadır. Bunlar için müşteri hizmetlerinden randevu almanız gerekecektir. Kapsamlı yedek parça stokumuz sayesinde kısa sürede çözüm sağlanacaktır. Servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir